Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pigwa35

praca dla 13-latka ?????

Polecane posty

Mam 13-letniego syna, który chciałby spróbowac zarobic sobie parę złotych. Co taki 13-latek mógłby robic? Macie jakieś pomysły? Czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....on nawet nie chce roznosic ulotek...w ogóle sam nie wie co chciałby robic zeby troszkę zarobic...taki wiek, jeszcze nie sprecyzowane zainteresowania itp....to jest problem....ale moze faktycznie dobry pomysł jest z tymi pracami w domu....pomyślę nad tym i pogadam z nim... Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am
go tu school in the best I love Yoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damo_96
Może też puszczać mecze w zakładach bukmacherskich . Możecie pójść razem puścić pare meczy za 4-5 zł i można wygrać dobre pieniądze . Ja tak chodze z synem i wygrywa po 200-300 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci mój syn za 2 mc ma 18 i nie chce słyszeć o pracy co ja mu się nagadam,nagderam a on nie i tyle zastanawiam się jak on ma zamiar żyć w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naruciak
pilnowanie aut za godzinę bierzesz 50 zeta ale to od 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauducha
Tez mam wlasnie 13 lat i pracuje w kiosku można u milych ludzi zawsze można za zgoda rodzicow pracuje już miesiąc i za godzine mam 15 zl;D polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffKP
moim zdaniem dobrze jak rodzice zapewnią pracę dziecku w tym wieku, żeby już poznawało co i jak. Moi rodzice przykładowo za malowanie ogrodzenia i inne prace porządkowe na podwórku przed latem dawali mi pieniądze. Propozycja, że chcę pracować wyszła ode mnie, więc bardzo mi to odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 13 lat i razem z koleżanką(w tym samym wieku) chcemy znalez dorywczą pracę przez okres wakacyjny . Możemy sprzątać,rozdawać ulotki ,pomagać starszym panią itd. Jesteśmy z Radomia bardzo prosimy o pomoc :) Z góry dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 13 lat i pragnę zarobić parę groszy bo zbieram na nowy telefon mogę myć auta, pilnować zwierzą domowych itp. Mieszkam w Raszewach nie daleko Żerkowa jeżeli ktoś był by zaciekawiony bardzo bym podziękował za prace i dorobek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas są ogłoszenia, ale dla 14-latków do sprzedaży lokalnych gazet. Może u Was gdzieś też szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUBERT niepełnoletni 13 lat
Hej mam 13 i pół lat i chciałbym pracować dla kogoś. moje wolne godziny PN-OD 13:00 DO 21:00,WT-OD 14;00 DO 21:00 . ŚR-12:00 DO 21:00. CZW - 14:00 DO 21:00. PT-11:00 DO 20:00. SOB-7:00 DO 20:00. NIEDZ-8:00 DO 19:00. w tych godzinach mogę pracować ,NP roznoszenie lub rozdawanie ulotek, mycie aut, okien, itp. posprzątać w domu z obecnością właściciela lub nie. pomaganie w sklepie np mycie podłogi, rozpakowywanie towaru itp. nie mam już więcej pomysłów ale oczywiście nie mam zastrzeżeń do innych prac. prace mogą się odbyć na terenie całego pruszcza gdańskiego lub gdańska .mogę też pracować w GDYNI ,SOPOCIE,GDAŃSK STOGI , KARTUZY, RĘBIECHOWO, RÓŻYNY, CIEPLEWO, TCZEW, JUSZKOWO,ROTMANKA,CZY NAWED W REDZIE . DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ankiety???;-) Byłam zalogowana na Myiyo, ePanel i SWPanel. Z 2 pierwszych usunęłam konto, bo nie dostawałam żadnych ankiet, ale SWPanel jest wiarygony;) Tu możesz się zarejestrować: http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264 Moga tu zarabiać osoby już od 13 lat. Zarobki nie są duże - każdego dnia wypełniam jedną lub dwie ankiety i na miesiąc zarabiam 100-150 zł. Kokosów nie ma, ale lepiej mieć te 100 zł niż nie mieć;D Zapraszam do rejestracji ;D http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drwqlu189
Ja sam mam 13 lat i zmiłą chęcią bym roznosił ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×