Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violettas

Praca dla opiekunek od zaraz 1450 Euro

Polecane posty

Gość violettas

Zapraszamy do wspolpracy opiekunki . Oczekiwania: - komunikatywny i dobry jezyk niemiecki - dzialnosc gospodarcza(pomozemy otworzyc) - doswiadczenie(nowe miejsca) - prawo jazdy ale niekoniecznie Prosze wejsc na strone : violettas-pflegeagentur24h.de nacisnac przycisk 'Polish' obok polskiej flagi i wypelnic ankiet personalna. Oddzwonimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może jest Pani zainteresowana nawiązaniem współpracy z polską firmą wysyłającą opiekunbki do Niemiec. Mamy duże doświadczenie w branzy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja jak najbardziej polecam wyjazd do niemiec za pośrednictwem tej agencji. Można dogadać się na stałą współpracę i wyjazdy do pracy w niemczech jako opiekunka. Moim zdaniem zarobki warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSs
No z tego co słyszałam, to dobrze można zarobić pod tą agencją. Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz język niemiecki, to warto skontaktować się z panią Violettą, a na pewno znajdzie się atrakcyjna oferta pracy. Możecie sprawdzić sobie oferty pracy zamieszczone na stronie internetowej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Jeśli chodzi o agencję opiekunek Pani Violetty Koper to jak najbardziej polecam. Oferuj***ardzo dobre stawki - nawet wyższe niż te 1450 euro. Jak się opiekuje osobami niepełnosprawnymi to stawki są jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałe że osoby które mają pierwszy raz wyjechać za granicę szukają opinii na temat danej agencji w internecie. Ja jak najbardziej polecam, pani Violettas proponuje oferty opiekunki do osób starszych, praca nie jest łatwa ale pieniądze jakie można zarobić potrafią wszystko wynagrodzić :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez ej job pracowalam jako opiekunka i bylam bardzo zadowolona, warto sie wybrac na taki wyjazd, bo duzo pieniedzy mozna przywiezc, ja mialam 1400euro i zapewiony transport zakwaterowanie i wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina D
Także uważam, że praca u Pani Voletty jest bardzo dobra. Dobre wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Jeśli chodzi o pracę jako opiekunka osób starszych, to warto podjąć się pracy w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaPolka
Ja pracowałam w zeszłym roku w wakacje przez agencję opiekunek pani Koper i bylam mega zadowolona ze współpracy. W tym roku również się wybieram - mam nadzieję, że będzie miała coś sezonowego :) Dobre pieniądze, dobre warunki pracy, wypłata na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaJanka34
Bardzo dobre warunki pracy, dobra stawka, pomoc od strony p. Violetty - mogę polecić gorąco - nawet na pierwszą pracę w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej job jest bardzo ok! Dobra kasa - około 1400 euro, wyżywienie, zakwaterowanie, zero problemów przez rok za granicą. Praca ciężka, ale z tym się trzeba liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Polecam pracę w tej agencji, faktycznie wszystko tak jak napisane w ogłoszeniu. Bałam się wyjechać gdzieś do pracy, ale spróbowałam i uważam, że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara112
Także pracowałam w tym miejscu i jest ok. Wszystko co trzeba wiedzieć zapisane jest w umowie, a co do samego wyjazdu to trzeba znać komunikatywnie język niemiecki. Uważam, że praca warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olanowa
Dla mnie też praca jak najbardziej na dobrym poziomie, więc jeśli chodzi o zarobki, to są adekwatne do wykonywanej pracy. Chyba warto być na bieżąco z ofertami dostępnymi u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 9012
A i ja mogę powiedzieć wam dobre słowo o tej agencji pracy. Moim zdaniem warto skorzystać z ich oferty gdyż zarobki są bardzo dobre, a kontakt z samą agencją jest bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria09
Z tego co wiem, jest wiele chętnych na taką pracę, sama byłam kilka razy, a co do tej agencji, to moim zdaniem jest warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka D
Pozytywnych opinii o tej agencji jest sporo i moja znajoma również mi ją polecała, dlatego też myślę, że wybór pracy za ich pośrednictwem jest dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlarciaAS
Ja też jestem zdania, że mają tutaj dobre oferty pracy. Jeśli też szukacie pracy na stanowisku opiekunki, to możecie zapoznać się z ofertą dostępną u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domii Nikka
Agencja naprawdę dobra i uczciwa. Moim zdaniem dostępne u nich oferty pracy jako opiekunka w Niemczech są naprawdę godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samannta
Jestem zadowolona z pracy w tym miejscu. Naprawdę dobra praca za uczciwe pieniądze. Myślę, że zgodzą się ze mną osoby pracujące tutaj jako opiekunka w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1450€ to slabo. Byle jaka praca w DE to dzis conajmniej 2.000€. Za 1450 to sie nie oplaca, bo niewiele zaoszczedzisz (jezeli w ogole cos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwina
A znajdź w Polsce taką pracę. Ja uważam, że to dobre pieniądze, jak za pracę na stanowisku opiekunki. Sama jeszcze nie miałam okazji się wybrać, ale znajoma mówi, że wychodzi na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_IzaPl
2000 euro w Niemczech? To już nie te czasy :) 1450 i to dla kobiet to bardzo dobra stawka :) Widać, że niektórzy znają Niemcy tylko z powieści bajkopisarzy a sami nigdy tam nie pracowali :) Co do agencji Pani Koper to polecam - wyjeżdżałam przez jej firmę kilka razy sezonowo i nie mam zastrzeżeń - pieniążki zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćALA
Pieniądze na czas i warunki pracy też są bardzo dobre. Jak dla mnie to agencja ta jest naprawdę solidna i rzetelna, a oferty pracy pojawiają się systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina JS
Jest to rzetelna agencja pracy, więc uważam, że ich oferty są godne wyboru. Firma oferuje pracę na naprawdę dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo Kari
Jeśli chodzi o pracę w tej agencji, to moim zdaniem naprawdę jest godna polecenia. Jeszcze nigdy z umową zawartą z ta agencją nie miałam problemu, a wyjeżdżam co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosia
Ja myślę, że jeśli chodzi o pracę u pani Violetty to naprawdę warto. Dobre warunki i zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec wlasna dzialalnosc wiec trzeba odjac koszty zusu itd plus praca 24h na dobe wole do fabryki isc na 8h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina G
A ja uważam, że i tak się opłaca. Systematycznie wyjeżdżam do pracy za pośrednictwem agencji pani Violetty i jestem zadowolona. Zarobić można naprawdę dobrze, a wypłaty wysyłane są zawsze terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula_gość
Praca dobra, zarobki dobre. Nie ma co narzekać. Ciężko znaleźć lepszą ofertę pracy na tym stanowisku, a tutaj moim zdaniem oferta jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×