Praca dla opiekunek osób starszych w niemczech- gdzie szukać pracy?

  • gośćMargarita 2017.05.22 [14:32]
    Jak możns tak mowić o starych ludziach?W tak podły sposob.A Ty nie bedziesz nigdy stara?Miło Ci bedzie usłyszeć takie słowa ?Nienawidze staruchow ohyda itp?Estyd!!!
  • Renata1958 2017.05.26 [02:57]
    Wyślij formularze do kilku agencji albo szukaj na https://opiekunkaradzi.pl/forum/118-oferty-pr acy-w-niemczech-dla-opiekunek/ Ja tam znalazłam agencję dla siebie i jej się trzymam.
  • gość 2017.05.29 [14:15]
    Dla naszego Klienta Firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Opiekunka osób starszych, Niemcy – 1100-1500 euro netto/msc
    Miejsce pracy: Niemcy
    Obowiązki:
    • Opieka nad osobą starszą (szczegółowy zakres obowiązków ustalamy wg indywidualnych potrzeb)
    Wymagania:
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Mile widziany dyplom opiekunki
    Oferujemy:
    • Długoterminową współpracę
    • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
    • Legalną pracę na terenie Niemiec
    • Dodatek za czynne prawo jazdy – 50 euro netto/msc
    • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1100-1500 euro netto
    • Umowę zlecenie
    Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.p l z dopiskiem „Opiekunka Niemcy”
  • gośćAda 2017.05.31 [14:21]
    Witam ja polecam sprawdzoną agencję http://betreuerin.com.pl
  • AJPartners 2017.05.31 [15:01]
    Początki istnienia A&J Partners to 2005 r. – od tego też czasu działamy na rzecz przedsiębiorców oraz osób poszukujących pracy. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak również zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy od 12 lat w każdym z obszarów naszej działalności. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi opieki domowej dla osób dorosłych w Niemczech.
    OPIEKUNKA/ OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH
    AJP/88/080916/B
    Zakres obowiązków :
    • Sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych;
    • Prace związane z prowadzeniem domu ( zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków);
    • Podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta);
    • Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą;
    • Cierpliwość;
    • Empatia;
    • Komunikatywność;
    • Zaangażowanie w pracę;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Uczciwość;
    Oferujemy:
    • Legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
    • Bezpłatny kurs języka niemieckiego,
    • Dokument A1 oraz kartę EKUZ,
    • Odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe FGŚP,
    • Darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika,
    • Elastyczne terminy wyjazdów,
    • Pokrycie kosztów przejazdu,
    • Zakwaterowanie, wyżywienie,
    • Stałą opiekę naszych pracowników.
    Zarobki:
    • Oferujemy zarobki do 1500 € netto + premie, bez dodatkowych kosztów!
    Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do przesłania CV z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”
    Na adres: warszawa@ajpartners.pl< /a>
  • stefan89 2017.06.07 [14:12]
    Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.
  • gość 2017.06.13 [10:32]
    Polecam zaglądać na portale z ogłoszeniami o pracy za granicą, np. http://www.punktpracy.pl/niemcy-oferty-pracy , tam jest sporo ofert tego typu usmiech.gif
  • gość 2017.07.12 [11:01]
    skończyłam szkołę roczną na opiekuna medycznego we Wrocławiu i później bez problemu znalazłam pracę. ogłoszenie nawet wisiało u nich w biurze bo czasem się do nich zgłaszają agencje pracy by znalezc nowych pracowników.
  • Ania198501 2017.07.18 [22:06]
    Jestem opiekunka od 3 lat..Wyjeżdżalam z Medipe oraz GOWORK. Z Medipe wyjeżdżalam kilka razy, ale ostatni raz był taki, że przydzielono mi osobę starsza, która okazała się niepełnosprawna ruchowo, czego mi nie powiedziano oraz nie wypłacali mi z miesiąca na miesiąc pieniędzy, tak jak bylo to ustalone..zmieniłam na GOWORKA gdzie też niby wszystko super aż do momentu, gdy podpisałam umowę i wyjechałam. Zero zainteresowania moją osobą.. Nikt nie dzwonił, nikt się mną nie interesował..dobrze, że mój język niemiecki jest w miarę ok to jakoś dałam radę sama. Teraz wyjechałam z firmą MILLSON Care, za namową jednej z Pań z forum. Na ten moment jestem zadowolona. Od początku warunki były jasne. Dzwonili do mnie czy czegoś mi tam brakuje itp.. Wynagrodzenie było naprawdę spore 1350e. Weryfikowali mój język niemiecki czego w GOWORKU nie zrobiono.
  • SaineK 2017.07.19 [08:48]
    Teraz pełno ofert takiej pracy, ale mi się to nie podoba. Raz że w Niemczech, dwa że z osobami starszymi, a wcale taka praca łatwa nie jest i nie dla każdego.
  • gośćMartynka33 2017.07.24 [10:24]
    Możesz szukać pod hasłem opiekunka Niemcy http://ps24.net.pl/opiekunka-osob-starszych-n iemcy polecam agencja bardzo dobra i sprawdzona
  • gość 2017.07.25 [17:29]
    jeśli chodzi o mnie to jeżdżę z medipe i u mnie wszystko jak najbardziej w porządku, nigdy nie było żadnych niespodzianek, a nie był to mój pierwszy wyjazd
  • gość 2017.07.26 [15:38]
    Praca Opiekunki nie jest taka łatwa. Z tego co piszą do nas Opiekunki są na prawdę różne przypadki. Wystarczy wejść nawww.opiekunki24.org i poczytać historie Opiekunek.
  • gość 2017.07.31 [16:33]
    medipe zdecydowanie jedna z najlepszych agencji, jeżdżę z nimi już trzeci raz będę za jakiś czas i udaje się zarobić naprawdę dobre pieniądze
  • gość 2017.08.07 [11:05]
    Happy Seniors24 oferuje pracę w charakterze opiekuna osób starszych. Do opieki jest pan (92 lata). Podopieczny ma problemy z poruszaniem się. Korzysta z wózka inwalidzkiego. Termin rozpoczęcia pracy: 29 lipca.
    Obowiązki opiekuna:
    - podstawowe czynności domowe (tj. gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie)
    - robienie zakupów (sklepy są oddalone od domu o około 10 minut drogi piechotą)
    - pomoc w czynnościach higieny osobistej
    - pomoc w chodzeniu do toalety (w nocy -1 raz)
    - pomoc przy transferze na wózek
    - pomoc przy rozbieraniu i ubieraniu
    Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu : elzbieta.happy seniors24@onet.pl
  • gość 2017.08.08 [11:29]
    też słyszałam o medipe, znajoma jeździ z nimi już kilka lat
  • gość 2017.08.11 [11:14]
    może przed podjęciem takiej pracy warto zrobic sobie zawód w tym kierunku np: w plus edukacja we Wrocławiu mają kierunek opiekun medzyczny, trwa rok i jest za darmo. mozna sie zapisywac do konca wrzesnia w sekretariacie na placu solidarnosci na przeciwko placu Jana Pawła II.
  • gość 2017.08.16 [17:55]
    też jeździłam z medipe, dobre pieniążki i premie, długo się zastanawiałam czy jechać, ale namówili mnie i dobrze
  • filomenaa 2017.08.29 [14:17]
    Zdecydowanie lepiej szukać przez agencję, zawsze to zabezpieczenie w razie czego. Ja w zeszłym roku wyjeżdżałam z Opiekunką w Niemczech: http://opiekunkawniemczech.eu/ , trafiłam do nich w sumie przez znajomą. W tym roku się nie wybierałam ze względów osobistych, ale wiem, że płacą dodatkowo za polecenie, także jakby ktoś był zainteresowany oczko.gif
  • gość 2017.08.31 [20:01]
    Ja polecam agencję pracy ej job, przez nich sobie załatwiałam pracę i trafiłam świetnie, bardzo sympatyczne małżeństwo. płacili naprawę dobrze i na czas, to było po prostu dobre 1,5 roku usmiech.gif
  • gość 2017.09.07 [12:38]
    Zależy w jakim mieście mieszkacie, ale ogólnie zgłoście się do agencji EuroKadra - dla takich osób w Polsce jest teraz naprawdę dużo pracy, jeśli policzycie wszystkie koszty, fakt opuszczenia rodziny, swojego domu, to ten wyjazd naprawdę całkowicie przestanie się opłacać.
  • gość 2017.09.12 [14:57]
    agencji jest sporo, ja jestem już weteranem, kilka agencji już przerobiłam teraz jestem w medipe. wiem, że zdania są różne ile ludzi tyle opinii, no ja po tylu agencjach zostałam tutaj i na razie na pewno tak będzie
  • gość 2017.09.13 [22:11]
    agencje pracy?
  • gość 2017.09.13 [22:12]
    ej job ma fajne oferty, mozecie sobie sprawdzić. Po prostu warto wyjechać, bo jednak różnice w pensjach są wrecz ogromne. Jednak nie jest to praca łatwa, więc godziwe wynagrodzenie powinno być podstawą

Trwa ładowanie...