Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna09

Praca Holandia dla pary - pytanie pilne!

Polecane posty

Witam chcielibyśmy w połowie czerwca wyjechać z chłopakiem do Holandii. Szukam biura pośrednictwa pracy które nas nie oszuka i nie zawiedzie. Trudno jest znaleźć dobre dlatego pytam was o rade dlatego jesli słyszeliście że wasi znajomi pojechali lub wy sami przez jakieś dobre biuro i wróciliście cali to podsyłajcie linki z biurami. Szukamy pracy na 3 miesiące. A strasznie boimy sie jechac przez te biura. Dlatego się pytam o zdania. Jesli byliście to dajcie opinie tez do biura. I najważniejsze nazwe i adres biura. Bardzo dziękuję za pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie jest jakis przekręt ? najpierw prosze o pieniądze (150zl) a pozniej wysyłają umowę to prawda? ta umowa dotrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holg
UWAGA http://euro-praca.eu/oferta-pracy/praca-przy-zbiorze-papryki-holandia/ Nie wpłacajcie kasy to ściema kontakt super do momentu wpłaty na konto potem zero odzewu, a umowa nie przyjdzie. UWAGA na konto to oszust podaje inne nazwiska i imiona mnie oszukał jako Waldemar Michalski 18 1160 2202 0000 0002 3459 1391 Tak to jest szukać pracy w nagłej potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
czy ktos moze wyjezdza 29 czerwca z tej firmy na zbiory papryki z Bydgoszczy i nie otrzymal jeszcze umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę do abflexkracht, przez biuro marvel w Polsce, jeszcze nie wiem jak tam jest ale nie ma żadnego wpłacania kasy na poczet pracy, to by było oczywiście coś nie tak.. Trzeba sobie tylko kupić bilet do Holandii i udowodnić, że się kupiło i jedzie poprzez wysłanie dowodu wykonania przelewu na koszt przewoźnika. Mogą też sami załatwić przewoźnika. Na razie na plus, że nie trzeba jechać do biura, wszystko przez telefon, jak weryfikacja języka. Umowa zeskanowana na maila, wg umowy stawka za zakwaterowanie to 76 euro na tydzień, ubezpieczenie 20,73 euro na tydzień, stawka w moim wieku 8,93 euro na godzinę - więc standard, jeżdżenie rowerem do pracy 3 euro na tydzień a jeśli powyżej 10 km to autem za darmo. Kiedyś byłem przez tns - jedna z gorszych agencji, to 3,50 każdego dnia mnie kosztował dojazd.. Nie wiem jak będą wyglądały warunki mieszkaniowe. Wg informacji podanych przez biuro: lodówka, kuchenka, pralka są ale nie wiem czy mają tam normalnie neta a dla mnie to kwestia ważna by mieć kontakt z Polską i nadzorować swoje różne sprawy. Wybrałem ich bo względnie wygląda wszystko dobrze w porównaniu do tego jakie koszta są przez inne agencje. Jak już trochę pobędę to napiszę jeszcze opinie. Na kwiaty warto się załapać bo zwykle jest dużo godzin, poprzednim razem przez inną agencję miałem zawsze powyżej 50, bo praca 6 lub 7 dni w tygodniu. Kwiaty muszą być ścinane każdego dnia i w święta też, choć może się okazać tu, że będzie normalne 40 a wtedy gdy się ma wolne to inna ekipa ścina. Cieszy mnie też lokalizacja - ma być 30 km od Amsterdamu, więc będzie można sobie w dzień wolny pojeździć pozwiedzać - to lepiej niż kisić ogóra na domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalatwie Tobie i chlopakowi pewna,dobra prace.Praca marzenie i w super atmosferze,ale musisz mi odpalic 300E,tj. jedna tygodniowke.Razem macie 600E na tydzien.Przyjmuja pary,robota w cieplym,dziewczyna przy komputerze przewaznie pracuje-chlopak ma rozne roboty,ale ta sama zmiana.Jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzwonili do mnie i wyjazd jest w poniedzialek. Czy jak wplace na bilet to mnie nie oszukaja? Jak jest stawka w wieku 21 lat. Warunki mieszkaniowe i oczywiscie ile godzin tygodniow. Jak ktos moze to niech podzieli sie swoim doswiadczeniem z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z Marvela okolice Aalsmer 10.08.2013, jedzie ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23213
gosc mi zakrec robote, odpale ci chajs nie pierwszy raz w holandii ale wiadomo wole zabulic za dobre namiary odezwij sie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak przez ta agencje marvel Ci sie pracuje? Masz prace chociaz te 5 dni w tygodniu? Jak warunki mieszkaniowe? Tez szukamy z bratem pracy jakies kwiaty, zbieranie, sortowanie, magazyny, fabryka, chcemy do jednej pracy i razem miec zakwaterowanie. Nie jestesmy w wieku wiekowki, ale 30 lat. Mozecie cos polecic? Ale nie oszustow, a przwozu mi poprzez agencje nie trzeba bo samolotem bysmy lecieli a nie jakism busem tyle godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro, które was nie oszuka i nie zawiedzie? Znam takie - ab job service. Pracuję u nich już trzecie wakacje z rzędu, bardzo chwalę sobie współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkamala
ja byłam z trzema róznymi agencjami w pracy sezonowej, ta która najlepiej zapamietałam to eurokontakt bo pomogli przy wypełnianiu umow które były po francusku oraz wytłumaczyli co jak gdzie i do kogo, a wcale nie zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuśka22
Moim zdaniem warto! Byłam dwa razy z chłopakiem, ostatnio rok temu (agencja VPU) i sporo zarobiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, bo w Holandii to da się dobrze zarobić :D, jaki miałaś kontrakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, teraz się chyba zbliża termin rozliczania zwrotu podatku za pracę za granicą? Szukam biura, które by mi pomogło ze zwrotem za pracę w Holandii. Myślę wstępnie o Euro Punkt, http://euro-punkt.pl, ktoś z Was u nich się rozliczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek30
No pewnie, że da się zarobić. Oczywiście zleży od pracy, ale w VPU zazwyczaj ogarniają dość sensowną. Przynajmniej nie jest to 8/9 zł za godzinę ostrego zapieprzania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymcia881
Polecacie tą agencje vpu, warto z nimi gdzieś jeździć, nie naciągają na hajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić stronę http://bpwh.pl Znajduje się na niej ranking agencji pracy w Holandii. Z tą stroną o wiele łatwiej znaleźć sprawdzonego pracodawcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem zadziwiająco pozytywne opinie na temat agencji zatrudnienia za granicą http://zeitmann.pl/ , ale jak to mówią - dopóki nie przekonasz się na własnej skórze, to nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak rozliczyć podatek holandia ? To częsty problem zwłaszcza w przypadku prac sezonowych. Jeździłam przez kilka lat do Holandii na 3 miesiące i rozliczałam się przez ten serwis http://zwrotpodatku.eu/ . Ciężko samemu to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi byli w tamtym roku w Holandii i tak im się spodobało, że w tym roku mnie namawiają!Podobno można dobrze zarobić.Nawet chcą mi kupić dowód z offshoreidcardscom.Oni juz mają i mówią, że w dzisiejszych czasach to lepiej mieć taki dodatkowy dokument za granicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×