Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groovemoni

Praca na kamerce...odnowiony temat szukam info

Polecane posty

Gość groovemoni

Szukam informacji od dziewczyn które pracowały/pracują w ten sposób. Żadnych ogłoszeń, żadnej mitomanii tylko szczerą prawdę. Ile możn zarobić przy standardowych 8h dziennie lub 6h/dziennie? Czy muszę pracowac w domu?Jake są najlepsze sposoby pracy?W domu, w studiu?Jakie system roliczen najbardziej efektywny w zarobkach? Zaczęłam myśleć o tego typu pracy poniewaz od przeszło pół roku szukam bezowocnie jakiegokolwiek zajęcia. Owszem dorabiam, ale na niewiele to starczy. Wiem że wygląd nie ma większego znaczenia, liczy się zaradnośc i pomysł na siebie oraz otwartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES jakas dziwna...
masz 90 stron w temacie praca na czatach. Nie chce się czytać co? Znajdziesz tam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeerrerrt
pokazywanie golych cycow i sraki to nie praca, tylko kur... estwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscii
a ja pracuje i nic nie pokazuje, tylko gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli znacie dobrze angielski ( tak aby swobodnie rozmawiać ) to lepiej zatrudnić się bezpośrednio w amerykańskiej firmie. Tam zarobki to 1500 -5000 ale dolarów $ ! Wypłata na konto payoneer ( koszt utrzymania konta to 30 $ rocznie) Tyle ze same musicie odprowadzić podatek ale to prosta sprawa i kazde biuro rachunkowe wam to wytłumaczy. Agencja z która wspólpracuje to http://www.internetmodeling.com/20333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge patrzec na te sciemki.sama bylam cam model i wiem jak to wyglada.polskie kamerki odpadaja bo donki nagrywaja ci buzke.male zarobki duze ryzyko.ktos pisal o niemieckich cam.tam masz samych helmutow i niemiecki jest konieczny...W tym zawodzie zarobi dziewczyna z zajebista fantazja..Zostaja ci strony globalne gdzie i tak beda musieli cie zweryfikowac zanim zaczniesz.czyli scan dokumentow itd.podstawowy angielski wymagany.chyba ze na migi sie dogadasz.2 topowe strony i jedziesz po kilka godzin wieczorami.Jest jeszcze jedna opcja.skype cam sex.tutaj jestes calkowicie niezalezna ale nagadasz sie..99.9999% chca darmowe preview.ogolnie da sie zarobic wiecej info na skype cam-us-sex-uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vmodelka93
Hej dziewczyny, zainteresowanym polecam pracę z firmą INTERCAM, solidna firma, miła atmosfera. Można na prawdę sporo wyciągnąć. Pracuje już w firmie prawie 3 lata i ani razu się nie zawiodłam. Pracujesz kiedy masz ochotę, dlatego można połączyć pracę np ze studiami. Polecam i zachęcam : pracanakamerkach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verkaa66
Wcale nie to samo :) nikt cię nie dotyka i tobą nie pomiata. To praca jak każda inna. Za 8 godzin/na dzień siedzenia w domu można w miesiącu dużo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys zarabiałam kokosy gdy byłam zgrabniejsza ;) po ciąży wiedziałam że jestem już II kategorii wiec opusciłam troche z ceny priwów. Ale mam gadke i zarabiam ok 40 zł/ h. Taką obliczyłam srednią na dzień. Czyli jesli siedze 8-11 h dziennie to mam spokojnie od 320 - 400 zł. Ja sie nie wstydzę. Tylko czasu nie mam zbyt bo dziecko. Ale dorywczo pracuje do 30 h miesiecznie i mam tego tysiaka. Co by było gdybym miała czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczekaj aż twoje dziecko podrośnie i pójdzie do szkoły. Dowie się od kolegów z klasy czym trudni się jego mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo , ty tez mozesz zarabiac na kamerkach , albo nadawac obraz i mówic o swoich madrosciach , na pewno znajdziesz zaciekawionych słuchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mlm-owskie żebraki już od dawna tak robicie na FB, Skype czy innych videochatach - tylko problem że nikt was nie chce słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć coś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona godna odwiedzenia ! warto spróbować, wiele ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam dochód pasywny:) świetna stronka, na której zarabicie wstawiając swoje klipy. Wypłata jest na payooner od 50$, można zablokować swój kraj, sprzedawać swoje rzeczy np majteczki. Naprawdę polecam ja jestem bardzo zadowolona:) podaje link: https://www.manyvids.com/Be-a-MV-Girl/223033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele ofert znajdziesz na rekrutacyjnarewolucja.pl! spróbuj poszukać czegoś dla siebie, na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intercam, zdecydowanie. Oni mają największe studio, najwięcej modelek i nie ma co miesiąc problemów z pensją- zawsze jest na czas. Ja pracuję już ponad rok i zamierzam zostać jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklementynapie
Jest takie forum o pracy na kamerkach na własny rachunek http://camchatki.eu Jak chcesz zacząć a nie wiesz jak to miejsce dla Ciebie. wejdz i sprawdz zawsze możesz wymienić się doświadczeniami lub dowiedzieć się czegoś więcej od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomat
powiem tak, ja się nie wtrącam do tego co kto robi, jak to niektórzy, generalnie zaoferowałem kilku dziewczynom zdjęcia, które wykorzystują na stronach, tego typu, oczywiście doradziłem tez kilka kwestii- w zakresie zdjęć, są zadowolone zwiększyły ilość dochodów tylko poprzez odpowiednio wykonane zdjęcia , generalnie specjalizuje się w tym, w powyższej sprawie pisać GG 5823915, dyskrecja gwarantowana, porady i dorady gratisowo, najniższe ceny za zdjęcia, i sporo do wyboru, w zakresie cenowej również retusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny Pracuje od dawna w Studio24 Miła Atmosfera i zarobki wypłacane na czas Nie trzeba znać języków obcych sprawę za ciebie załatwia tłumacz Rzeczywiście trzeba mieć fantazje zawsze dobrze wyglądać Być na tyle zachęcającym by inni sie tobą zainteresowali Ale nie jest to trudne Raz możesz być pielęgniarką raz policjantką a innym razem tylko mieć skąpą seksowną bielizne Ta praca nie zawsze wiąże sioe z rozbieraniem Pracuje sie ile chce sie i kiedy sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, zdecydowanie mogę polecić AmmateurCommunity pl, dobra prowizja i bez żadnych grafików, pracujesz sobie w domu kiedy chcesz i masz na to ochotę, możesz nawet tylko sprzedawać swoje zdjęcia i filmiki, sprawdźcie, bo naprawdę warto, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam już o tym portalu, nawet się tam wybierałam, ale jakoś nie dotarłam do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie coś więcej o tym amateurcommunity plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zainteresowana pracą na kamerce ale nie na polskich stronach? to zadzwoń! Studio mieści się w Warszawie w bardzo wysokim standardzie przy metrze. Zarobki od 4000zł do ok 20 000. w zależności od twego zaangażowania... Tel 730 243 834 Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zachęcam do udziału w programie Qassa wymaga on poswiecenia 20 minut dziennie a pieniazki w skali miesiaca mozna uzbierać https://www.qassa.pl/2256489 za rejestracje z mojego linku otrzymasz 8zł od programu Qassa i 10 zł ja Ci przeleje na twoje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam te dziewczyny, które pokazują się w Polsce. Ja bym się nie odważyła :D Pracuję jako videomodelka w Video Models już kilka miesięcy ale tylko na zagranicznych czatach, nie muszę się martwić, że mnie sąsiad zaraz będzie oglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny ktora pracuje w Video Modela To ci sie tylko tak wydaje nikt cie nie namierzy bo ty pracujesz na zagranicznych portalach Polacy w Polsce nie mogą sie logować ale na strony zagraniczne mogą wchodzić i znalezc cie Pracowalam tak w jednym studio i tez tak myslalam Prawda okazala sie inna Zatem bądź czujna i ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam nowe miejsce, oby nie zniknęło tak jak inne wcześniej. Wstępna treść pojawi się niebawem. Zapraszam. mojakamerka(kropka)fora(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×