Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca pierwszy raz, fizyczna tymczasowa

Polecane posty

Gość gość

Hej, Chciałbym popracować 2-3 tyg. żeby sobie dorobić. Przez agencję, praca tymczasowa fizyczna. Noszenie paczek, sprzątanie hal Itd. Mam pytanie, czy ja podałam? Będzie to moja pierwsza praca w życiu. Wcześniej 8h miałem w szkole, ale nie zawsze na lekcji się uważa, ma kumpla do pogadanki na przerwie, a tu 8h nudnej roboty. Czy taki leń jak ja, co najchętniej nic by nie robił wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw muszą cię zatrudnić, a jak tam ejst 100 osob na jedno miejsce to nawet o taka pracę nielatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta jest. Tylko czy próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj najwyżej sie zwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mamy to wiedzieć... Nie każdy nadaje się do ciężkiej fizycznej i nie każdy jest zdolny do pracy pod presją. Można mieć dzień załamanie po, ale to już od ciebie zależy czy się poddasz. Organizm się przyzwyczaja. I nie powiedziane, że będzie nudno. Są dni, w których czas szybko leci. Masz jeszcze infantylne podejście, więc przypuszczam, że masz jakieś 17-18 lat. Hartuj się, bo proza życia dopadnie Cię w końcu. @gość wczoraj - praca przez agencję, więc pewnie bez problemu wrzucą go na jakąś taśmę, albo sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się mam 18 lat. Ma to być praca tymczasowa w wakacje 3 tyg. I zastanawiam się, czy warto poświęcić wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej boję się nudy w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie ryzykuje ten nie ma... 3 tygodnie... O ile dobrze pamiętam studia (jeżeli idziesz) zaczynają się wrzesień/październik... Co to są 3 tygodnie w skali nawet 2 miesięcy. Nie martw się, nikt ci w pracy nie pozwoli na nudę :), zwłaszcza w takiej, w której trzeba wynieść, przynieść, pozamiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga258
Zawsze możesz spróbować jako hostessa. Praca nie jest wysiłkowa więc o wiele bardziej przyjemna. zarobki ni są złe. trzeba tylko trafić do dobrej agencji. Zobacz tutaj http://www.individual.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent tomek 123
jako pierwsza praca i to tymczasowa nie jest wcale tak źle, a zawsze jakiś pieniądz wpadnie sprzątanie hal może do ciekawych zajęć nie należy, bo i co w tym może być ciekawego, ale warto spróbować rzuć jeszcze okiem na ten artykuł, może się z tym sprzątaniem troszkę oswoisz: http://www.amazonkakrystyna.waw.pl/profesjonalne-sprzatanie-hal-magazynowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×