Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cykadyna

Praca rezyenta w WEZYR HOLIDAYS - opinie

Polecane posty

Gość cykadyna

Witam. Zostałam zaproszona na r.ozmowę do Wezyr Holidays. Chciałabym zdobyc jakies doswiadczenie w pracy pilota lub rezydenta. Czytając opinie w internecie o pracy tam az włos mi się zjeżył na głowie. Jak to jest naprawde? Liczę na szczere opinie, większość które przeczytałam pochodzi sprzed kilku lat - a może teraz się coś tam zmieniło. Interesuje mnie WSZYSTKO: - czy ma się tam zapewnione jedzeni? - czy jedziemy tam z wizą już wyrobioną, czy robią ją niby dopiero na miejscu? - gdzie sie mieszka? - jak wyglada standardowy dzień pracy? ITD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezydenci zazwyczaj mieszkają w tanich hotelach gdzie akurat są wolne pokoje lub ewentualnie mają wynajęte mieszkania. Standardowy dzień odbiór z lotniska, rozwiezienie do hoteli, spotkanie informacyjne, wycieczki fakultatywne. Oczywiście nie jest to codziennie. Ogólnie ciekawa fajna praca ale dla osób samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. W krajach arabskich dobrze znać francuski lub choć troche arabski, bo nie z każdym można porozumieć się po angielsku, ale spotykałam rezydentki które nawet ciężko po angielsku mówiły. Nie wiem kto je zatrudnił i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykadyna
widzę pozytywne opinie :> a co z jedzeniem? czy jest zapewnione przez biuro? słyszałam dość złe opinie, że to harówka po 14h na dobę, mieszkanie w fatalnych warunkach itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, zawsze ktoś musi się uczepić byle drobnostki. Chyba wiadomą rzeczą jest, że rezydent nie będzie mieszkać w Hiltonie czy Sheratonie - on tam jedzie do pracy, a nie na wakacje z opcją allinclusive. Zobaczymy po zakończeniu studiów, czy będziecie tacy wybredni :P A o Wezyrze dobrze piszą, wystarczy poczytać np. tu - http://notespodrozny.pl/wezyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to tragedia i nie polecam. Warunki gorzej niż tragiczne, brudne pokoje, często bez klimatyzacji (a temp. w sezonie to ponad 40 stopni). Pracuje się w sezonie nawet 20 godzin dziennie, z czego płacą za kilka, bo okazuje się np że nie ma dla Ciebie powrotu z lotniska i musisz czekać kilka godzin w nocy aż ktoś inny będzie wracał. Często też nie ma zapewnionych noclegów kiedy w nocy trzeba jechać do Antalyi, albo są w brudnych pokojach w łóżkach w któryś ktoś już spał i przy okazji zostawił na przescieradle różne wydzieliny. W pierwszym sezonie nie ma co liczyć na nic więcej niż transfery i może raz w tygodniu wycieczki, zwłaszcza jak jest się dziewczyną. O zapewnionym jednym dniu w tygodniu wolnym też można często pomarzyć, a na skargi o łamanie praw pada z reguły odp. "jak ci się nie podoba to wracaj do Polski". Kokosów nie ma, warunki straszne, a traktowanie przez Turków z biura urągające ludzkiej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×