Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinka1982

praca stewardessy??

Polecane posty

Gość kalinka1982

Czy jest tu ktos, kto pracowal lub pracuje w tym zawodzie? Chcialabym tak pracowac, ale nie wiem gdzie trzeba sie zglosic, jak wyglada ta praca "od kuchni"?? Czy sa jakies testy jezykowe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1982
czy naprawde nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam dla ciebie złą wiadomośc- głównie przeważają znajomości w tej branży, ale może znajdziesz jakąś lukę, gdzie się wciśniesz. No a język- z tego co słyszałam przynajmniej 2 biegle. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim liczą się prezencja i zdrowie, także języki. Reszty uczą jeśli przejdziesz przez testy. Sprawdź na stronach Lotu i innych przewoźników. Ale dlaczego taka praca? Wcale nie jest tak ciekawa ani fascynująca. Z lotnisk praktycznie się nie ruszasz. Zarabiasz wcale nie tak dużo. W domu prawie Cię nie ma. Generalnie jest trochę monotonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1982
nie wiem.. zawsze chcialam tak pracowac:) Z tym ze slyszalam ze podobno lepiej pracowac dla amerykanskich linii lotniczych, bo te polskie, ktore lataja tylko po Europie placa malo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłuższe loty, tym większe pieniądze. Jakoś muszą wynagrodzić niedogodności :-) Latanie jest fantastyczne, ale nie jako stewardessa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1982
dzieki za info.. a ja myslalam ze to bardziej kolorowo wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2.pl
to może spróbój w united arab emirejts kilku polaków już tam pracuje i się nie skarżą. język znasz to i chate masz z klimą na dwódziestymktórymś, od lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×