Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Supermenka

Praca telemarketera

Polecane posty

Gość Supermenka

Zwracam się do wszystkich telemarketerów: jak dokładnie wygląda Wasza rozmowa, dająca świetne skutki? czy praca telemarketera jest stresująca? Wasze triki na rozmowę zakończoną sukcesem Jakie produkty sprzedajecie? Ogólne uwagi dotyczące tej kwestii wszystkim serdecznie dziekuję za pomoc i odpowiedzi Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę piszcie...
ja też jestem ciekawa tej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmg
pracuje jako telemarketer ale troche inaczej to domnie dzwoni klient nie musze o niego walczy ,ale praca jest stresujaca bo jestem rozliczana z przyjetych zamowien ,znajomosci towaru ,promocji i wielu innych zeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmg1
dodam jeeszcze ze musze znac bardzo dobze edycje,orientowac sie w zmianach przepisow,w nowosciach na rynku moja branza to leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak
ja pracowałąm jako telemarketerka przez wakacje, branża- usługi telekomunikacyjne. praca dość ciekawe, bo różne rzeczy się działy, czy stresująca? wiesz, sama rozmowa z klientem nie jest stresująca, tylko, że u mnie były jakieś kretyńskie normy, rankingi, ciągły nadzór i to było beznadziejne i stresująca, bo weź tu pracuj jak ktoś łazi i wciąż powtarza ze zaraz cię zwolnia. ale nauczyłam się szacunku do pracy i na pewno cierpliwości... dodam, ze to byłą moja perwsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jutro idę..
ale nie wiem nic o tej pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd..
braliście telefony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
czy nikt więcej nie pracował w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba...
wszyscy poszli do pracy?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagranie
Zazwyczaj wszystkie rozmowy są nagrywane i odsłuchiwane wraz z kierownikiem na tzw. coatchingach. Jest liczony czas rozmowy, sposób wysławiania, wiedza umiejętność prowadzenia rozmowy. Za wtrącanie w trakcie rozmowy dźwięków typu yyyy, eeee , aaaa, można wyleciec z pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telemarketer w korpo dzwoni przez voipa, takie połączenia internetowe. Nie korzysta z telefon tylko ze słuchawek. Rozmowy są nagrywane i pracownik jest z nich rozliczany, co jest mega stresujące. Liczy się wynik i od niego nasz płacona prowizję. Nie polecam tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×