Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelikaaaa5

Praca w Aldi

Polecane posty

Gość Angelikaaaa5

Witam,dostałam propozycję pracy w Aldi praca na 3/4 etatu za 1400 brutto chciałam się zapytać jak wygląda taka praca nigdy nie pracowałam w żadnym większym markecie,nawet w spożywczaku i nie mam kompletnie rozeznania na ten temat. Miałabym pracować jako kasjer-sprzedawca. Generalnie chodzi mi o to czy szanują pracownika, czy może raczej chcą go "wykorzystać przeżuć i wypluć" że tak powiem.I czy się opłaca pracować na takim stanowisku za taka płacę. Za odpowiedzi będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chodze do Aldiego i jak
nie ma klientow to panie leca zaraz ukladac towar, wiec nudzic sie nie bedziesz, ale z tego co widze te same osoby pracuja juz tu kilka lat i nie wygladaja na przezute i wyplute, a klientow duzo mniej niz w takiej np Biedronce, wiec co CI szkodzi sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaaaa5
Nie no oczywiście spróbuję,u mnie jest takie bezrobocie że praca na umowę nawet jeśli to 3/4 etatu to jakby w totka wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, ale chodze też do aldi bo mam pod nosem, i ne ma tłumów i panie te same od lat, tak jak poprzednik napisal. Chyba więc ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam w Aldi i akurat mialam pecha trafic na bardzo niesympatyczne panie. Problem jest taki, ze jest sie na nie skazanym bo ludzi w Aldiku jest malo-w sensie pracownikow. Praca jak praca, wiadomo ciezko cos znalezc wiec wszystko jest dobre ale czy jest to warte bycia gnebionym? Czy to znaczy, ze jaksa sfrustrowana pani moze na nas krzyczec przy klientach? W moim przypadku mialam zero szkolenia mimo ze nigdy nie pracowalam w supermarkecie i na rozmowie kierownik mi mowil co innego. Jedyna osoba, ktora zachowala sie po ludzku i po prostu fair byl wlasnie kierownik rejonowy, ktory przeprosil mnie za cala sytuacje, powiedzial ze ona niegdy nie powinna miec miejsca i nawet mu zal bylo ze odchodze. No szkoda. Zycze Wam powodzenia, nie wszedzie przeciez sa podli ludzie, prawda? Trzymam kciuki a poki co sama dalej pracy szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pytanie do goscia , gdzie znajdowal sie aldi w ktorym pracowalas bo ja tez dostalam propozycje pracy , i oby to nie byl ten sam w poznaniu przy trasie katowickiej??????prosze o odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubicie zapieprzać bez przerw lub na szybko wrzucić coś do żołądka jak Cie tylko kierownik/czka puści to możecie tam pracować. Ogólnie w Aldiku nie można się nudzić, jeśli 1 zmiana z czymś zawali to 2 musi nadrobić, wiec ma jeszcze wiekszy zapieprz, więc bezpłatnych przerw właściwie nie ma, więc powyżej 150zł miesiecznie kradną od każdego pracownika(zależy ile h sie pracuje), bo jest tyle roboty, że we 2 czy 3 ciezko się czasem wyrobić, a coraz wiecej wymagaja, gmatwaja, żeby tylko czowiekowi za nudno nie było. Jeśli komuś bardzo zależy to pójdzie na to, jak wiekszość Polaków i będzie zapieprzać dla wykorzystywaczy. Taka sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Aldi w 3 słowach zapierd....lub wypierd...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaamy
ktoś mnie uprzedził, ale wiem, że warto tu szukać sam kilka dni temu coś znalazłem a pracodawca szybko zadzwonił! rekrutacyjna rewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonbi
Wcale praca w aldi nie jest taka słodka trzeba się materac a jak JURZ nie potrzebują to zwalniają ale uprzednio wykorzystają do końca. Jest taka.czarna owca co lubi się podlizac a nawet kablowe tak jest w Warszawie w aldi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam w aldi dosyc krotko. Bo sie zwolnilam. Na rozmowie wygladalo to wszystko kolorowo, 3/4 etatu przerodzilo sie w 9 godzin, jak zaczelo sie prace o 7 to przerwa byla miedzy 13 a 14, zimno na sklepie gdy sie siedzialo na kasie, a ogrzewanie niszczy owoce i warzywa. Nie ma klientow przez chocby 15 sek to trzeba zejsc z kasy i ukladac towar, mimo ze za chwile juz ktos stoi w kolejce. Co do godzin pracy do wyglada to tak ze pracownik pracuje po 7,5godz (tak jest w grafiku) płacone ma normalnie, gdyz powyzej 8 godz jest dopiero nadgodzina, a jak pracownik ma w grafiku 7,5 godz i wie ze juz powinien konczyc, to i tak siedzi w pracy dluzej, nawet kierownictwo nie zapyta czy pracownik moze dluzej zostac. Kolejny minus to taki ze na rozmowie bulo mowione ze przez pierwsze 3 tyg pracownik jest na sali. Na kasie dopiero po szkoleniu, co sie okazalo, pierwszy dzien pracy a pracownik zostaje rzucony na gleboka wode czy na kase, nie majac wczesniej stycznosci z obluga kasy, a przeciez to odpowiedzialnosc no i gdzie to szkolenie. Pracownik ma kasowac produkty ktorych nie zna bo przeciez pieczywo ma kody ktore trzeba znac na pamiec a nie wie jak wyglada bulka sklepowa a bulka od piekarza, to samo dotyczy warzyw jest kilka rodzai pomidorow. Czy kazdy czlowiek ma obowiazek znac kazdy rodzaj nie sadze. Nie bylo ani minut zeby sobie przejsc po sklepie i zobaczyc co jest na polkach. Przerwy tez byly piekne, niby pol godziny ale jak inna sprzedawczyni zadzwonila dwa razy na dzwonek to trzeba bylo isc na kase bo duzo ludzi, czlowiek nawet w spokoju nie mogl skorzystac z ubikacji bo byla ta presja ze dzwonek zadzwoni, oczywiscie pracownice musialy myc toalety i to porzadnie codziennie, caly socjal rowniez a nie zawsze byl na to czas bo jednak ludzi duzo przychodzi. Tyle w tym temacie, jestem szczesliwa ze tak juz nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie polecam pracy w Aldi, sama tam wytrzymałam 2,5 roku i to zdecydowanie za długo. Na początku wydaje się , że jest ok , ale ...nie jest. Wykorzystywanie ludzi na maxa, praktycznie zero przerwy i to w połowie bezpłatnej, a i tak jak Ci się uda na nią zejść to musisz z pięć razy wyjść na sklep na każdy dzwonek. Grafik zmienny jak pogoda, nie można praktycznie nic osobiście sobie zaplanować, nawet umówiona wizyta u lekarza to wielki problem, nie wspomnę już o sytuacji kiedy naprawdę jest potrzebny wolny dzień. Najczęściej tylko dwie osoby na zmianie, osoba prowadząca zmianę nie wie gdzie pierwsze ręce włożyć,żeby się wyrobić do końca zmiany a i tak usłyszy , że jej słabiutko poszło. Kasjerka też nie ma lekko, jak tylko nie ma kogoś przy kasie to musi ogarnąć 100 innych rzeczy. Niedziela to jest dzień sprzątania więc przez 11 godzin zapieprzasz ze szmatą , miotłą i mopem. Delegacje -koszmar, wysyłają Cię na inny sklep w odległości do 60 km, i nikogo nie obchodzi czy masz samochód czy nie. Z urlopami też nie jest kolorowo, bo niby ustalone a jak się trafi jakieś L4 albo ktoś się zwolni to : żegnaj zaplanowany urlopie. Ogólnie praca ciężka, jest dużo dźwigania, dużo towaru i ciągle ktoś cię pośpiesza. Kierownictwo nigdy nie jest zadowolone, zawsze jakieś pretensje, czasem o pierdoły, najlepiej by było być robotem. Na dzień dobry obrywasz po uszach. Wiele bym mogła jeszcze napisać ale niestety nie mogę. Zwolniłam się sama i cieszę się , że już mnie tam nie ma. Niech inni się męczą i stresują. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest lekko, ale w handlu jest akurat sporo ofert pracy, więc zawsze można poszukać czegoś w innej firmie. Ja jestem z Częstochowy i tutaj większość ofert dotyczy pracy w usługach. Zanim zaczniecie rozglądać się za nową pracą, warto sprawdzić jak wygląda lokalny rynek pracy . Ja znalazłam sporo przydatnych informacji na tej stronie http://slask-praca.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscówek w Chorzowie nie brakuje, wystarczy zerknąć - https://www.gowork.pl/praca/chorzow;l Przecież jeśli tylko ktoś chce pracować to znajdzie zatrudnienie bez większych problemów, ale jak to będzie wyglądać dalej, to już inna kwestia. Ogólnie kierunek jest odpowiedni i naprawdę można dostać dobre zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kaliszu jest teraz nowa kierowniczka i robi rewolucję. Na niczym się nie zna kodów też, łazi i nic nie robi. W biurze siedzi i cały dzień niby zamówienia robi,a na dzwonek z wielkim fochem przychodzi i komentarze głupie przy klientach.Teraz to ta praca jest koszmarna.Kierownikiem to miał zostać Artur ale nie. Nawet grafiku geneza nie umie zrobić porządnie. Omijać ta prace z daleka jak jest rynek na przeciwko to 2 osoby na sklepie są. I klienci wyzywala ze jedna kasa otwarta. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kaliszu jest teraz nowa kierowniczka i robi rewolucję. Na niczym się nie zna kodów też, łazi i nic nie robi. W biurze siedzi i cały dzień niby zamówienia robi,a na dzwonek z wielkim fochem przychodzi i komentarze głupie przy klientach.Teraz to ta praca jest koszmarna.Kierownikiem to miał zostać Artur ale nie. Nawet grafiku gelejza nie umie zrobić porządnie. Omijać ta prace z daleka jak jest rynek na przeciwko to 2 osoby na sklepie są. I klienci wyzywaja ze jedna kasa otwarta. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałam zapytać do kiedy są w aldi wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniechęciły mnie wpisy ttuaj ale jednak podjęłam się pracy i jestem zachwycona. oczywiście nie jest to praca marzeń, zarobki nie są wyśnione, ale jako praca to jest super, mega sympatycni ludzie i faktycznie jest praca ale az chce sie pracowac, praca 100000 razy lepsza niz w innych sklepach bo aldi ma spory obrot ale niewielu klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest w Częstochowie?? Bo nie wiem czy podjąć pracę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak jest wyplata przy calym etacie netto...wie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taką kasę robisz wszystko i myślę że to za mała pęsia wyzysk Aldik nic nie robi żeby bylo lepiej jeśli wschodzi o zarobek ta pęsia idzie na opłaty w dzisiejszym czasie to masakra to jest dobre dla pracownic które maja alimęty czy rodzinne a nie mowie już o złodziejach które kasierki musza łapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 6785
Pracuje w aldi już miesiąc zbytnio mi się nie podoba wykorzystywanie ludzi na maxa człowiek jest odpowiedzialny za 5 stanowisk I nikogo to nie obchodzi że nie dasz radę . A najbardziej mnie to śmieszy że za każde manko trzeba dzwonić do kierownika rejonu niż napisać notatkę jak i za inne glupstwa trzeba sie tłumaczyć. Zastępcza kietownika która wyżej tyłek dźwiga niż głowę która wcześniej pracowała w maku jako menadżer udaje że wszystko wie a tak naprawdę nic nie wie, pracownicy co dawno już tam pracują wykorzystują nowego pracownika nie polecam tam pracy ja już szukam innej mniej stresującej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam te wpisy i jestem w szoku ja pracuje i jest super dziewczyny swietne kierowniczka cudowna...wiadomo zapieprz jest...ale za co byscie chcialy brac wyplate za lezenie smieszne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popek
Jak jest w czewie? I jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czewie podobnie jak wyzej wyzysk i wycisk, przerwy masz 30 minut ale siedz tylko 10-15 bo jest duzo roboty, nadgodziny prawie codziennie bo nie wyrabiaja ludzie z niczym tysiac palet na 3 osoby . Chcesz zejsc z kasy do toalety? Zapomnij albo pros sie przez godzine zeby z wielkiej laski usiadla na drugiej kasie i jeszcze publicznie przy ludziach wytlumacz sie po co do tej toalety idziesz czy siku czy klocek czy podpaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazz

 

Najwiekszemu wrogowi nie źyczę tam pracować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość01

Jak jest z praca w Aldi na Widzewie? Tez wlasnie mysle tam isc zlozyc CV ,Bo 5 min drogi mam ,ale na magazynie ,i ile jest na godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAAA

ja na dniach zaczynam, niby 3200 brutto na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA

Nie polecam Pani kierownik regionalnej z Śląska, ponieważ niby wykształcona i Pani ceniąca sobie ludzi, a nietolerancyjna. Mam niewielka wadę wymowy, w niczym mi to nie przeszkadza, gdyż pracowałam na podobnych stanowiskach i nigdy nikt nie narzekał. A od Pani kierownik usłyszałam, że jestem problemem społecznym z powodu mowy. Nie daje szansy. Nie polecam pracy z tą Panią i w tym sklepie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×