Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Armatis lc Polska Kraków

Polecane posty

Gość gość

Witam! Nasza firma zajmuje się telefoniczną oraz mailową obsługą Klientów. Obecnie prowadzimy rekrutację do projektów związanych z: - przedłużaniem umów stałym abonentom, - mailowym kontaktem z klientem niemieckojęzycznym, - obsługą infolinii Linii Lotniczych, - sprzedażą magazynów biznesowych. Oferujemy: - podstawę (stawka godzinowa) - rozbudowany system prowizyjny - darmowy karnet na siłownię - liczne konkursy - świetną atmosferę współpracy Szukasz pracy? Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie aplikujcie do tej firmy. Lepiej w mc Donald byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Zawadowska
Nooo, po miesiącu zmienią Ci warunki naliczenia prowizji i t.p. i dostaniesz wypłate jak dres w monopolowym. Po co się uczyć tych języków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victim of Armatis-LC

Przetrwałem na projekcie Ryanair 4 miesiąca. Więcej wytrzymać się nie dało. 

Po długiej i męczącej pracy w gastronomii przyszedłem do Armatisu z ogromnym podekscytowaniem i oczekiwaniem ulgi oraz obiecywanego komfortu. Wkrótce jednak wszystko okazało się kłamstwem i manipulacją. 

1. Chwilę po podpisaniu umowy nagle zmienili „system motywacyjny”, czym obcięli wypłatę na 300 zł. Warunki dla wywalczenia premii zmieniły się na niewykonywalne (szczególne z perspektywy nowych pracowników). 

2. Byłem zatrudniony na stanowisko obsługi mailowej . Po niedługim czasie kierownictwo zaczęło opowiadać, że potrzebują „pomocy” w call center i przy online czacie. Oczywiście wypłata ta sama, a praca jest dużo cięższa, co swoją drogą jeszcze bardziej uniemożliwia otrzymanie premii. 

Najpierw Ci mówią, że wyjdziesz na parę godzin popracować na czat lub linię, a za tydzień już postawią przed wyborem - przechodzisz na linię na stałe albo jesteś zwolniony. 

3. Jednego miesiąca zatrudnili bardzo dużo pracowników, a po dwóch kolejnych zwolnili więcej niż połowę zespołu bez żadnego adekwatnego powodu. 

4. Brud jest wszędzie. Kuchnia jest zaniedbana i pełna w brudnych kubkach/talerzach, biurka są też całe w syfie. Toaleta na drugim piętrze już od półtora miesiąca bardzo śmierdzi i ani razu nie widziałem chęci naprawienia tego.

Jeżeli chodzi o grafik, to jest całkiem niezły dla studentów, ponieważ możesz pracować ile chcesz i kiedy chcesz. Jednakże, zawsze bądź przygotowany do tego, że twoje godziny mogą być zmniejszone. 

Mam nadzieję, że nie sprawiam wrażenia wkurzonej zwolnionej osoby, która chce tylko naszkodzić firmie. Wcale tak nie jest. Sam się zwolniłem z szacunku do siebie i życzę Armatisowi rozwoju i polepszenia sytuacji. W tym czasie jednak, póki tak nie jest, ostrzegam od aplikowania do wspomnianej firmy i polecam pracę gdzie indziej. 

Praca jest fajna max na 2 miesiąca, jako przejście z trudnej fizycznej pracy do lepszej. W tym czasie można się lepiej skupić na poszukiwaniu pracy, w której nie spotkasz się z brakiem szacunku i manipulacją. 
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×