Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość banking

Praca w Banku

Polecane posty

Gość banking

Cześć Jestem absolwentką bankowosci i chciałabym pracować w banku [ pewnie nie ja jedna :o] ale nie o tym .. :) W moim miescie jest sporo banków, ale z tego co zauważyłam nie prowadzą one żadnych rekrutacji :( nie ma nic w ogłoszeniach itp. Chciałam sie dowiedzieć czy są tu osoby, które pracują w banku jak to wyglada - rekrutacja ? czy można przyjść od tak z ulicy i złożyć podanie bądz zostawić swoje CV ?? dziękuje z góry za wszelką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank Prostytutek
Przyjdź do nas z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze można
byle żeby było porządnie napisane. Nie ma sie nad czym zastanawiać. tylko jakaś tam część pracodawców szuka pracowników przez ogłoszenia. Reszta znajdowana jest po cichu. Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skończyłam staż w banku i zdarzało sie ze dziewczyny przynosiły od tak aplikacje a kierowniczka słała do centrali ale wiesz równiedobrze mogła rzucić do kosza bo to nie jej obowiązki od tego jest dział kadr ale spróbowac można Życze zeby Twoje aplikacj eszły do kogo trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej powinno się
aplikować na określone stanowisko, odpowiadającd na bieżące potrzeby banku. Pozostawienie CV tak po prostu raczej niewiele da, choc może dział personalny w przypadku nowych potrzeb kadrowych najpierw przeglądnie takie zasoby, nim zdecyduje się zamieścić ogłoszenie, więc jakaś szansa jest. Ogólnie jednak rynek w tej branży nie jest najlepszy. Wobec konsolidacji sektora oraz konieczności cięcia kosztów (przede wszystkim osobowych) w tej chwili raczej zwalnia się ludzi. Np. jak BPH połączy się z PEKAO, to kilka tysięcy osób będzie do odstrzału. Będą to doświadczeni ludzie, często z wieloletnim stażem, którzy zaczną szukać pracy na tym rynku. W tej sytuacji będzie ciężko konkurować z nimi komuś zupełnie niedoświadczonemu. Choć z drugiej strony w młodości siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×