Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena00999

Praca w Call Center.

Polecane posty

Gość Marlena00999

Witam! Mam 17 lat i możliwość pracy w Call Center. Chcialabhm zapytać o warunki umowy, po jakim czasie bede mogła zrezygnować z pracy? Po określonym czasie np 3 miesiące czy kiedy bede chciala? Jutro ide na szkolenie i zależy mi na tej pracy nawet brak zarobki sa małe, zawsze coś. Chciałabym też poznać opinie osób które tam pracowały bądź nadal pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz o warunki umowy to już musisz pytać na rozmowie czy coś. To oni ci je powinni dokładnie przedstawić. Ja też długi czas pracowałam w call center i to nic złego, a wrecz przeciwnie ta praca może być fajna i satysfakcjonująca. Czytałam tez ostatnio artykuł ciekawy na https://ccig.pl/call-jest-cool-nie-tylko-na-w akacje/ może akurat cię zainteresuje :) rzuć okiem bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaknaimiemasz
ja też dorabiałam sobie w call center i było fajnie..większość osób która tam pracowała była max 5 lat starsza ode mnie więc nie było żadnego problemu żeby się dogadać czy wyjść na przerwie pogadać..wszystko w sumie zalezy od firmy do jakiej trafisz..ja pracowałam w Telbridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellllaaa
ooo !! tez pracuje w Telbridge hahaha . Popieram slowa wyzej..wcale nie jest tak zle na tych naszych sluchawkach. W lato klima w zimie cieplo, na glowe nie pada, fizycznie sie nie zmeczysz - jak dla mnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitakaa
Pracuję w Telmonie już drugi rok, nie jest tak źle to racja. Nie ma co się spinać, bo to nie jest praca na całe życie, nie ma co się oszukiwać. Ja tam lubię pracę na słuchawce i tyle :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×