Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ygość

Praca w Cinema City, zarobki i status ucznia.

Polecane posty

Gość ygość

Od zawsze po szkole chciałam pracować w kinie, obojętnie na jakim stanowisku. Oczywiście nie na stale tylko na kilka miesięcy. Do CC mam blisko i żadne obowiązki nie są mi straszne. Problem jest w tym że nie mam pojęcia czy się nadaję/przymną mnie, skoro jestem w ostatniej klasie technikum. O prof Technik Organizacji reklamy, kończę szkołę w tym miesiącu. Niby moja legitymacja jest ważna do września i właśnie do września chciałam w CC pracować ale nie mam pojęcia czy zatrudnią mnie skoro kończę szkołę w kwietniu i nie jestem studentką. Chciałam również dowiedzieć się jaka jest tam stawka na godzinę i jak to wszystko wygląda. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i jak najlepiej o tą pracę zabiegać, czy iść do nich czy zadzwonić czy złożyć online ofertę? Czy ktoś pracował w Cinema City i mógłby mi powiedzieć jak to wszystko wygląda ? Będę bardzo wdzięczna. Dodam że mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz seks analny? Mnie sie pytali czy tak i zostałam przyjeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzgosxxx
Jeśli chodzi o prace w cinema city to na forum gowork.pl/opinie_czytaj,20028 jest bardzo duzo informacji, ja w sumie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dascia
Odświeżam temat :) przeprowadziłam sie do Warszawy i chce rozejrzeć sie za dorywczą pracą, pomyślałam o pracy w kinie bo mogłabym oglądać filmy i wydaje mi sie to ciekawsze niż praca na kasie w markecie :/ możecie powiedzieć jaka jest stawka, jak atmosfera itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika654
Mnie się w kinie dobrze pracowało, wiadomo, jak była jakaś premiera czy coś to bywało ciężko, bo tłumy ludzi, ale i ile gwiazd miałam okazję poznać :) Generalnie najbardziej odpowiadało mi to, ze był elastyczny grafik, naprawdę można sobie było dopasować do zajęć na uczelni, no a filmy oglądałam przed albo po pracy. Stawki teraz nie wiem jakie są, ale wiadomo, ze to praca raczej na dorobienie, ale dla fana kina to praca marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaw
Jedna z lepszych prac studenckich jakie miałam. Klimat świetny, ludzie sympatyczni. Akurat po studiach poszłam do pracy związanej z kierunkiem, ale do dziś utrzymuje kontakt ze znajomymi, które przechodzą przez kolejne szczeble awansu. Także możliwość rozwoju jest, jeśli ktoś się tam odnajdzie i będzie chciał zostać na dłużej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamajga
Polecam, pracowałam w CC (Arkadia) przez 2 lata, miałam rewelacyjny zespół ludzi, chodziliśmy większą paczką na piwo itp. Bardzo milo wspominam, bo zarabiałam całkiem przyzwoite pieniądze, moim zdaniem praca nie była ciężka i przez 2 lata byłam na bieżąco jeśli chodzi o filmy ;) bardzo dużo obejrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownie90
Dla mnie praca całkiem spoko, mnie wystarczało na rachunki i jeszcze parę groszy zostawało na co dzień. Mile wspominam, zdobyłam też sporo doświadczenia w pracy z klientem. Ponoć teraz nawet łatwo o awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driopi
Jak tylko przyjechałam do Warszawy, potrzebowałam pracy na szybko. Na uczelni poznałam dziewczynę, która pracowała w Cinema City i zaproponowała wysłać CV. Po tygodniu zaprosili na rozmowę i dostałam prace, pracowałam sporo ale też chciałam jak najwięcej zarobić, starczało mi na opłacenie pokoju i małe przyjemności. Są dni kiedy jest sporo ludzi ale w tygodniu szału nie ma i praca nie jest ciężka a jak jest fajna ekipa to czas w pracy bardzo szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniaczkaaa
Dla mnie największym plusem pracy była możliwość oglądania filmów "po pracy". Blisko do relaksu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickyM
Dla mnie była to jedna z ciekawszych prac i takich, które nie wymagały ode mnie 25-letniego doświadczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałJ
Praca w Cinema City jest świetną okazją nie tylko na dodatkowy grosz, ale jak dla mnie była również okazją na poznanie fantastycznych ludzi. Nie mówię już o godzinach spędzonych na sali kinowej jako widz, bo miałem szanse oglądać filmy za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przelski
Praca w kinie jest ok. Ja miałem świetna załogę, nie pracuje juz 3 lata a mamy cały czas kontakt. Polecam każdemu, kto chce sam decydować ile chce pracować, w jakie dni itp. Elastyczny grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twitty
Ja też zaczynałam jako studentka - przekonał mnie własnie elastyczny grafik, potem okazało się, ze fajna atmosfera i ogladanie filmów. Teraz, po 3 latach jestem menadżerem. Są tutaj możliwosci rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jako osoba w klasie maturalnej, bez doświadczenia, która chce weekendami dorobić, to tak da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×