Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość REBUS

Praca w Citibanku.

Polecane posty

Gość REBUS

Czy ktos pracuje W citibanku jako doradca klienta jak tam jest jakie sa zarobki/ prosze o odpowiedzi szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj se spokój z Citasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
moze cos jasniej i wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
moze cos jasniej i wiecej pracowales tam czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeden wielki mobing
stoją Ci nad głową ciągłe raportowanie, wyścig szczurów największy jaki jest to właśnie tam. Zarobki za to niezłe..... ale nie jakaś rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
moze cos jasniej i wiecej pracowales tam czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a jakie sa te zarobki? ile mozna wyciagnac na pomorzu jako doradca niezle zarobki tzn jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałęczowiankę
Jak w każdy banku, oprócz PKO BP . Trzeba być dobrym , żeby tam się zakotwiczyć. Trzeba się uczyć na bieżąco i nie da się markować roboty. Nie wykonasz nałożonych planów - dziękujemy. Nieudaczników i leserów nie potrzebujemy. A jak ktoś zaczyna rozmowy od "ile dostanę" nie powinien w ogóle tam wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a co pkobp jest najgorszy? elo nikt nie zaczyna rozmowy od slowa ile dostane ale wybacz to wazne ile sie zarabia moze dla ciebie nie ale dla mnie tak wiec moze sprecyzuj swoja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Cię zapytają o wymagania finansowe - nie bój :) Nie wiem ile musieliby mi dać żebym do Citasa poszedł z 15 netto ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
zapytac moga ale ile daja ile moga dac z 2 na reke czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
ale robiles tam znasz ich reallia? daja 2 na reke czy daja np 1200 zl i finito.masz tam kogos kto tam robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalalala
pracowałam w Citku. Co do wynagrodzenia to raz było 1,5 tys, a kilka wypłat było ponad 3 tys. Ja byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pracuje już gdzieś indziej a i moi wszyscy znajomi uciekli z tego bagna... Ale dwójkę myśle że możesz dostać. Masz doświadczenie jakieśc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
tzn a ile mialas stalej pensji bo rozumiem ze wiekszosc to prowizja ile daja na stalej pensji i czemu odeszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
jestem po studiach mialem praktyki w banku i tyle,myslisz ze z 2 wyciagne czy mniej na stalej pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnaeeeee
a ile zarabia sie w pko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam raczej ludzie nie siedzą zbyt długo - to kiepska fucha.... nie w tej firmie. Ja tam miałem kilka lat temu 2500 brutto. Ale uciekłem i teraz mam krocie i w normalnej fiormie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a co z tym pko bp tam jest jeszcze gorzej? a ile jest rozmow ile etapow rozmow jest do citka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalalala
Stałej pensji miałam chyba 1200zł brutto czyli niecały tysiąc do ręki. Reszta to prowizja. Potem były progi które trzeba było osiągnąć. Takim ważnym progiem było 17szt kart zaakceptowanych (nie złożonych wniosków). Jeśli tego nie osiągnąłeś to wypłata była mniejsza o jakieś 700zł. Wystarczyła 1szt karty i już wypłata skakała w górę. Ale ze 2,3 razy nie osiągnąłeś tego progu i lecisz z roboty. Jeśli ktoś nie wyrabiał planu to zostawał wywalony i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnaeeeee
powiedzcie jak jest w pko?ile zarabia doradca?jakie sa warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
1200 brutto to malo jak nic.a znacie moze kogos kto robi w ge money?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a jest ktos kto pracuje w citku i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a czemu tam lepiej?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
kto moze poruszy teb temat bo jakas cisza zapanowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosia 2222
Rebus - jak widać nikt Ci tu nie odpowie konkretnie na twoje pytania...widzę ze albo nie pracowali w zadnym banku albo gdzies cos im się tylko o uszy obiło, ale chcą się wypowiedzieć. Tak się składa że ja też wysyłam cefałki do banków (ale nie tylko) i widzę jak cieżko gdzies się zahaczyc bez wtyków. :o chory kraj. Mojej koleżanki koleżanka ;) pracuje obecnie w GE Money jako doradca w oddziale -zarabia 2500 brutto. Wczesniej pracowała w zachodnim, tam miała troszkę gorzej ale dostała sie tam bez doswiadczenia -dzieki swojej mamie... we Wrocławiu w Zachodnim tak to działa - pracownicy "pociotkowi". Jak mnie to wkurzaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Zosia wszedzie jest to samo nie tez to wkurz ja mam doswiadzcenie bankowe a nie chca mnie przyjac do banku albo jak chca to na jakies pol eatu za smieszne pieniadze.ja mialem propozycje w ge money ale za 1600 brutto to malo nie? i nie w placowce a jako asystent ds zabezpieczen kredytow czy warto sie w takie cos pchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×