Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everly

Praca w Cropp Town ?? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi !!!

Polecane posty

Witam, przybywam tu z pytaniem ( :P ), jak to jest z pracą w Croppie ? Czy ktoś kto tam pracował/pracuje może mi coś podpowiedzieć ? Wydaje się być to fajne z boku, praca z ludźmi, fajna atmosfera... No i co możecie mi na ten temat pomóc, powiedzieć? Jak jest z wymiarem godzin, zarobkami ? Jeśli był by ktoś z Olsztyna w takim sklepie pracującym byłoby super :P Oczywiście porady i opinie z chęcia przyjmuję wszystkie nie zależnie od miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę nikt nie wie jak to jest z tą pracą ? Przecież to duża firma, nikt nic nie wie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ascon
No cóż napisze po takim czasie, może kogoś później to zainteresuje.. Pracuje aktualnie w jednym z większych sklepów Cropp.. Może zaczne od plusów: - luźna, przyjazna atmosfera - elastyczne godziny pracy (to zależy tylko od kierownika danego sklepu) Minusy: -słaba płaca (LPP aktualnie chyba ma najmniejszą stawkę wśród sklepów) -wkurzające rotacje (mało osób wytrzymuje pracę dłużej niż pół roku.) - premie? A co to? -.- Popracować można, żeby poznać i nabrać doświadczenia w branży. Potem szukać czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymarek55
Ascon a w jakim miescie pracujesz? i mowisz ,ze zarobki sa male a mozesz podac troche dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25justii
czy jest tu ktos kto pracuje w ktoryms z tych sklepow w Krakowie ? prosze o kontakt na mejla z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokpit88
podbijam, jak to jest z tym Cropp-em? zarobki, atmosfera, premie? dostałam zaproszenie na rozmowę w Galerii Krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanecza85
podbijam. jakie są warunki pracy w galerii krakowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rko
Czesc chciał bym dowiedzec jaki jest klimat pracy w croppie w nowym saczu(centrum handlowe europa2). Proszę o kontakt pracowników. Dzienkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolna
8zł? to i tak więcej niż u nas w Croppie. U nas jest 7zł/h. Oczywiście umowa zlecenie która nie gwarantuje ilości godzin. Jest praca to masz 30h tygodniowo a jak nie ma to jedna, dwie zmiany czyli max 16 godzin. Nie ma żadnych premii, zniżki są jeśli za nie UWAGA zapłacisz. Dostaje się 5 bonów na miesiąc za które płaci się około 20zł, potrącane z wypłaty. Bony te uprawniają do zniżki w wysokości 20zł każdy, przy zakupach od każdych 50zł. Czyli jak kupisz coś za 150zł i wykorzystasz 3 bony to masz zniżkę 60zł minus to co zapłacisz za te 3 bony czyli 12zł. Podsumowując zniżek dla pracowników praktycznie nie ma. Dla porównania w H&M jest stała zniżka 25%, a w New Yorkerze 30% na przecenę i 50% na towar pełnowartościowy. W obu sklepach dostaniesz też umowę o pracę z gwarancją godzin, pakiet socjalny np. zniżki na siłownię itd. LPP polecam osobą które nigdy nigdzie nie pracowały, które nie mają odwagi sięgnąć po coś lepszego, a także osobą bez jakiś specyficznych umiejętności. Na wakacje lepiej jechać za granicę. Pracowałam w Holandii i tam wychodziłam 1200zł tygodniowo, czyli blisko . W Croppie najwięcej udało mi się zarobić 800zł w ciągu miesiąca! Nie ma co porównywać, szczerze odradzam, można się zrazić do pracy przez takie LPP. Dla tych co nie wiedzą. Cropp, Reserved, House to wszystko jedna firma - LPP polska firma. New Yorker jest niemiecki i od razu człowiek czuje różnicę. H&M bodaj szwedzki. Może z tą ta różnica. Traktują ludzi bardziej po europejsku niż po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) Cóż.. ja też mogę Wam trochę opowiedzieć o pracy w Croppie, wytrzymałam tam tylko parę miesięcy.. nie wiem czy różnica jest w większym mieście, ja pracowałam w trochę mniejszym.. do obowiązków sprzedawcy należy bardzo dużo! Przyjmowanie dostaw, które sa od pn-pt czasem są to 2-3 kartony, czasem 10-16 :/ na zmianie sa dwie osoby, czasem 3.. należy przyjać dostawę, w miedzy czasie przychodzą e-maile ze ściankami VM, przerzuty do innych salonów, magazynów, outletów.. wszystko to podane w terminach (np. ma sie na to 2 dni). Nie ma odpoczynku! Nasz salon otwarty był od 9-21 i przez 12 godzin, trzeba chodzić, układać, dokładać (ponieważ klienci bardzo bałaganią) w razie kontroli, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik... płaca chyba 7 zł/h... Jeżeli chodzi o firme LPP słyszałam, ze jest to najgorsza firma w ktorej mozna pracować.. osobiście niepolecam! Chyba, że komuś nie przeszkadza praca fizyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś czym zajmuje się asystent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a czy ktoś orientuje się na czym polega praca menedżera w croppie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre, dobre :-) a tak na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa93
Jeju ludzie nie wiem gdzie wy pracujecie i co to w ogole jest ale ja pracuje w croppie w Warszawie jako sprzedawca i zarabiam 8,20zl/h na rękę, mam 40% zniżki na ubrania, możliwość karty benefit itd. Atmosfera super sami młodzi ludzie. pracuje po 8-9 dziennie owszem zdążą sie czasem trzeba zostać na 11-12h ale to zdarza sie raz na miesiąc raz na dwa, za to sa tez dni gdzie pracuje po 5h dziennie. Wiadomo nogi bolą ale cóż poradzić chce sie mieć kasę to trzeba pracować, jak sie przykladasz do pracy w croppie i jestes serio dobrym sprzedawca to nikt Cie nie bedzie wykorzystywał a premie sa nawet po 200zl:) co do umowy, to co miesiąc dostaje gotowa normalna pierwszego dnia podpisujemy i juz (umowa zlecenie co prawda) ale kasa normalnie przychodzi tydzien po końcu okresu pracy i ogólnie polecam Cropp Town bo naprawdę warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cineker
Sporo tez informacji jest w temacie gowork.pl/opinie_czytaj,936646 informacja oczywiście prosto od pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunka88
no dokładnie tak, ja jak szukam informacji na temat danej firmy zawsze zaglądam na gowork.pl, widzę, że nie jestem jedyna, dlatego obczajcie sobie tam wszystko jest, tak jak tutaj często też od pracowników więc wydaje mi się, że sprawdzone info... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cropp Town należy do spółki LPP, która ma pod sobą kilka marek odzieżowych. Według mnie sklep godny polecenia, umowy te sprawy. Warto poczytać też na tym forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,4130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croppeczka
Witam, pracuje w Croppie od kilku miesięcy jako sprzedawca. zanim podejmiesz tam prace warto dowiedzieć się czy jest to sieciówka czy franczyzna. W sieciówkach jest stała stawka około 8zł/h na rękę, bony na 40% zniżki na ubrania w sklepach LPP, umowa zlecenie. We franczyznach jest troche inaczej. W Koninie Galeria na Jeziorem umowa zlecenie nowa co miesiąc, stawki w każdym miesiącu inna w zależności od przewidzianych godzin czyli ustalone tak aby nie zarobić więcej niż 1200 zł/miesiąc. Wymagany jest status ucznia/studenta.Atmosfera fajna. Praca zazwyczaj po 12h czasami 11h czasami 10h, różnie zależy jak kierownik ustali grafik. Są dni kiedy naprawde nie ma co robić i nudy masakryczne, a są dni kiedy pracy jest tyle że nie można się wyrobić przez cały dzień. Ogólnie polecam dla osób rozpoczynających przygodę na rynku pracy. Osoby nazywające tę pracę jako pracę fizyczną chyba nigdy nie pracowały fizycznie. Wiadomo czasami trzeba się nagimnastykować przy zmianie ścianek ale jak dla mnie przy takiej pracy chociaż czas leci szybko bo tylko stojąc i składając ubrania przez 12h można dostać na głowe z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filyp
Potwierdzam to co napisała croppeczka. Ja pracuję we Wrocławiu. Mam fajnych ludzi w pracy. Spoko kierownika, toteż idzie się we wszystkim dogadać. Grafik pracy jest układany co tydzień i raczej nikt nie narzeka, że mu godziny nie pasują bo kierownik stara się go tak ułożyć żeby nikt nie był pokrzywdzony, w razie potrzeby zamieniamy godziny między sobą. Pracuję zwykle po 8 h, chyba że wypada mi weekend to wtedy 12 h. Na zleceniu jest 8,7 na rękę za godzinę, na umowie o pracę wychodzi jakoś więcej. W pracy trzeba się trochę poruszać, ale faktycznie do pracy fizycznej to jej daleko :) Dla mnie na plus, że ciągle masz co robić i coś się dzieje,bo nie wytrzymałbym w pracy jako np. sprzedawca e-papierosów, umarłbym z nudów. Minus, że na początku nogi bolą, ale po kilku dniach już się przyzwyczajasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczny
Robota fajna, zwykle pracują spoko ludzie, dobrze można się z nimi dogadać i pośmiać. Pracy jest trochę to i się nie dłuży. Muzyka leci fajna, jeśli lubisz takie klimaty to na pewno Ci się spodoba. Są bony pracownicze na ciuchy. Kaska punktualnie wpływa na konto. Ja pracuje dorywczo na 3/4 etatu, żeby na studiach dorobić, także polecam takie rozwiązanie dla mnie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igunia74
W cropp townie sa takie same warunki, jak w reszcie sklepów z LPP. Na forum gowork.pl/opinie_czytaj,51608 macie rozpisane zarobki i socjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyży
Fajna robota przede wszystkim dla studentów, myślę że zdarza się, że licealiści też pracują. Można sobie wyrobić pewne nawyki zawodowe i odpowiednie podejście, zwłaszcza jeśli nigdzie wcześniej się nie pracowało, dlatego jako pierwsza praca sprawdzi się idealnie. Dobry pierwszy krok na takiej ścieżce zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pracuje w croppie od listopada.Zarobki marne niemniej otrzymujemy premie,w tej chwili pracuje na 3/4 etatu i zarabiam 1200. Atmosfera jest świetna,zazwyczaj już w drodze do pracy mam banana na twarzy :) grafik mega elastyczny.moja kierowniczka jest naprawdę człowiekiem i idzie nam na rękę. Praca niestety bywa dość monotonna ale myślę że tak jest w każdej odziezowce.umowe o pracę otrzymałam po dwóch miesiącach pracy na zlecenie. Polecam szczególnie na początek,jeśli nie masz doświadczenia w branży odzieżowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie świetna atmosfera to coś co charakteryzuje cropp, bo i ja miałem fajną załogę a też znajomy pracował w innym miejscu i również sobie chwalił, dokładnie jak ktoś wspomniał aż z bananem na buzi się szło do pracy nawet na rano :) ułożenie grafiku po swojemu to piękna sprawa a mało gdzie można sobie pozwolić na taka swobodę, zarobki spoko z premią wychodziło z 2300 brutto, dokładnie nie pamiętam, plus zniżki pracownicze więc na tym też można trochę zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrus
faktycznie świetna atmosfera to coś co charakteryzuje cropp, bo i ja miałem fajną załogę a też znajomy pracował w innym miejscu i również sobie chwalił, dokładnie jak ktoś wspomniał aż z bananem na buzi się szło do pracy nawet na rano :) ułożenie grafiku po swojemu to piękna sprawa a mało gdzie można sobie pozwolić na taka swobodę, zarobki spoko z premią wychodziło z 2300 brutto, dokładnie nie pamiętam, plus zniżki pracownicze więc na tym też można trochę zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus95
Od kilku miesięcy pracuję w Croppie we Wrocławiu i mogę potwierdzić pozytywne opinie. Dla mnie spoko klimat. Luźna praca. Jak wykonujesz ją rzetelnie to nie ma problemów. Ma się kontakt z fajnymi osobami z załogi i klientami. Nawet poznałem tam moją obecną dziewczynę :D więc jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×