Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cashme

Praca w domu, duże zarobki :)

Polecane posty

Witajcie. Od dłuższego czasu planowałem tutaj napisać, bo widze że potrzebujecie kasy :P Powiem wprost, zarabiam w sieci ok 1500 zł miesięcznie, poświęcając raptem 30 minut - do godziny max/dziennie. Oczywiście traktuje to jako dodatkowe źródło zarobku :D no ale pewnie wiele osób tutaj (osób które mają problemy ze znalezieniem pracy, lub wychowuja dzieci i siedzą w domu) byłoby usatysfakcjonowanych, mając możliwość dorobic sobie pare-set złotych, mylę się? Jeśli się mylę, to dalej naiwnie grajcie w totka lub liczcie na cud, bo nóż pieniądze wam z nieba spadną.. Jeśli natomiast chcecie coś zarobić, jestem do waszej dyspozycji. Pewnie teraz zastanawiacie się co mam z tego, że nagle chce się podzielić swoim świetnym ''sposobem'' z obcymi ludzmi, od tak.? Nie owijając w bawełne powiem szczerze, liczę na zysk. :) Od zwykłego spamera linków, różni mnie to, że moja praca to wasz zysk a wasza praca to mój zysk i dlatego po prostu opłaca mi się pomagać, czy dzielić swoim doświadczeniem i umiejętnoścami - na tym polega biznes., trzeba być solidny, uczciwy i rzetelny - bo do takich ludzi mamy zaufanie, a zaufanie przekłada się na zysk. Dlatego zachęcam do zapoznania się z moją metodą zarobku, ponieważ na pierwszy rzut oka, dla laika wydaje się ona błaha, nieopłacalna itp a jednak przynosi dochód i to niewielkim nakładem czasu i pracy. Na koniec podsumowanie: Z mojej strony dostaniecie pomoc i wsparcie z ogarnięciem tematu, materiały do przestudiowania (samouczki, poradniki itp) nagrody za najlepszą współprace (a jakże! :)) i wiele innych. (wkrótce powstanie strona internetowa z mimi radami dotyczacymi zarobku w necie - tam was przekieruję po więcej informacji) a od Was oczekuję tylko, systematyczności (żadnych opłat itp) bo uwierzcie, nawet 5-10 minut dziennie systematycznej pracy daje duże efekty i zysk. :) Jeszcze tylko nie wiem jak do was trafic, bo nie mogę podać adresu e-mail. ALe mysle ze jakoś sobie z tym poradzimy.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikajto@gmail.com - odpowiem na każde pytanie i wytłumacze o co w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie żeś się porwał z tym jak z motyką na ksiezyc.. :D zle trafiłeś, tutaj sa same histeryczki, które boja sie własnego cienia a co dopiero jakichś e biznesów hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego się bać. Bać to można się co najwyżej przyszłej emerytury, jeśli w ogole bedą mieli dla nas pieniądze. Kto jest obeznany w temacie i nie ogląda mainstreamowych mediów, (które w zasadzie mowia tylko to co jest na rekę rządowi) ten wie, że rokowania jeśli chodzi o ZUs są bardzo małe.. możliwe że za 8 lat najpozniej ten moloch upadnie, bo juz teraz wydatki na emerytury, przekraczają budżet składek. DO tego doliczmy niż demograficzny, starzejace sie społeczeństwo, migracje za chlebem (podwyżaszanie podatków itp jeszcze to komplikuje) jednym słowem bedzie coraz mniej ludzi w wieku produkcyjnym, więc z czyjej kieszeni dostaniemy emeryturę? Z własnej. Tylko oszczedzanie, szukanie alternatywnych źródeł zarobku itp może pomóc odółożyć trochę grosza. Można przecież pracować na wątpliwym etacie, a jednocześnie dorabiać sobie w internecie, a sposobó jest mnóstwo. Tu ''stówka'' tam 50 zł, tu znów 150 zł i tak dorabiacie, aż dziwi mnie fakt, że ludzie się boją zarobić, zważywszy na to w jakim kraju żyjemy i jak jest czasem ciężko z pieniędzmi. My - Polacy jesteśmy bardzo nieufni, ja to rozumiem ale nie oczekuje przecież jakiegoś wkładu, inwestycji itp. Jedni mogą tą metodą zarobić miesiecznie 50, jeszcze innni 150 a jeszcze inni 1000 zł wszystko zalezy od systematyczności i chęci do zarabiania. Zapraszam, to nic nie kosztuje. W razie pytań, piszcie tutaj.. lenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca w domu? praca zdalna! tylko tu - rekrutacyjnarewolucja.pl, zajrzyj tam ! na prawdę warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie możliwości zarabiania każdy jest inny, ja reinwestuję cały czas :-) Będę wolna finansowo. Potrwa to trochę może rok może dwa ale będę miała bardzo dużo pieniędzy. Jak zainwestuję to moje wypłaty będą tygodniowo wyglądały tak -10.000$. A Ci co nie wierzą niech dalej marudzą. Ja i bez zapraszania osób zarobię. Pozdrawiam :) Jak ktoś chce coś więcej wiedzieć to podaję mail. willanka69@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qassa
witam zachęcam do udziału w programie Qassa wymaga on poswiecenia 20 minut dziennie a pieniazki w skali miesiaca mozna uzbierać https://www.qassa.pl/2256489 za rejestracje z mojego linku otrzymasz 8zł od programu Qassa i 10 zł ja Ci przeleje na twoje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć " Osiągamy Cele i Spełniamy Marzenia !!! My Life Crowdfunding jest legalnym sposobem na zbiórkę funduszy, na własne cele. Portal działa zgodnie z prawem Polskim i Międzynarodowym. Nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z serwisu. W rzeczywistości każda dotacja, wpływa w 100% prosto na Twoje konto. Więcej info : http://my-life-crowdfunding.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam kiedyś w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Praca polega na sprzedaży pożyczek przez internet. Fajnie bo w domu pracujesz tyle ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam qassa! (www.qassa.pl/439086) Można zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu! Zarabiaj podczas przeglądania maili, grania w gry, a także przy okazji zakupów online (baaardzo dużo sklepów, w tym zalando, saturn, douglas, avon i wiele innych...). Nic nie ryzykujecie! Stronka jest całkowicie za darmo. Polecam! ;) Kliknij i sprawdź! www.qassa.pl/439086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pracę w domu w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Pracujesz przez internet,tyle ile chcesz. Masz czas na inne obowiązki, nie ma jakiegoś godzinowego ograniczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów na dorobienie sobie w sieci jest sporo. Moim sposobem jest testowanie produktów oraz wypełnianie ankiet. Poświęcam na to około godziny wieczorem. Wyniki są różne, czasami w m-c udaje mi się dorobić do 400 zł a czasami do 150 zł, zależy ile czasu poświęcę. Nie jest to wynagrodzenie z którego można się utrzymać ale sposób na dorobienie sobie do pensji. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 03131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zarabiania w TH. Dziennie można wyklikać za obejrzenie reklam od 1 do 3 $. Zapraszając do swojego teamu 10 osób można zarobić w miesiącu 1200 zł za kilkadziesiąt minut klikania reklam które pojawiają się w programie kilka razy dziennie. Dostajesz 100 % tego co wyklikają poleceni. Można poprosić rodzinę czy znajomych żeby założyli konta w TH żeby pomóc zarabiać Wam. Oczywiście kwota będzie się wahać raz w dół raz w górę ale ładnie można zarobić za oglądanie reklam. Jedyny taki programik a przetestowałam już wiele. W razie pytań służę pomocą Link do rejestracji: https://traffichurricane.plus/?ref=chmielu83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
➡ Czy chciałbyś otrzymać zniżkę na produkty 30 - 40%? ➡ Czy chciałbyś mieć naturalne, pozbawione chemii produkty (kosmetyki, suplementy, olejki eteryczne) po cenach sklepowych? ➡ Czy chciałbyś pracować online? I mieć możliwość zarobienia już w pierwszym miesiącu nawet kilka tysięcy złotych? ➡ Czy chciałbyś współpracować z zespołem, który się wzajemnie wspiera? Jeżeli tak napisz na mail ----- pracainfo1@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.100 zł w pierwszym tygodniu działania. Sprawdzony system, bez polecania i klikania w reklamy. Tutaj zarabiasz prawdziwe pieniądze http://latanski.imozliwosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio widziałam dużo ofert pracy na stronie pracuj-online com.Korzystał ktoś z jakiejś oferty z tej strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu Ciekawe zajecie w ciagu godziny wyciagam ok 70 dolarow. Wytarczy przepisywac 4 cyfrowe kody. Za jeden kod masz 10 centow. Wejdz na strone http://wgmoney.club/9685319705723/ i sie zarejestruj, odrazu mozesz zarabiac. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×