Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilawolska

Praca w domu przy komputerze pisanie tekstów postów

Polecane posty

Cześć. Mam swoje forum internetowe na które poszukuję osób do pisania krótkich tekstów w formie odpowiedzi. Strona o tematyce edukacyjnej. Przykładowe zadania do wykonania: Daję listę 100 książek i trzeba założyć o każdej książce temat. Przykładowy schemat: Cześć, czy któraś z was czytała książkę XYZ? Interesują mnie opinie na temat tej książki. Taki tekst ma mieć 1 - 2 linijki (około 200 znaków). Podkreślam, że forum jest moje, dlatego nikt nie będzie tego usuwać czy zmieniać, NIE trzeba niczego polecać, nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy. UMIEJĘTNOŚCI: szybkie pisanie na klawiaturze, podstawowe obycie z internetem, komunikatywność, uczciwość (ja oferuję to samo). Proszę o wycenę jednego postu z uwzględnieniem wyżej wymienionych wytycznych. Rozlicznie proponuję w formie przelewu, mogę podpisać umowę. Proszę podawać swoje propozycje na kam_wolski (na) o2.pl Proponuję kilka "5 - 10" postów na próbę, następnie ja przelewam środki. Rozliczamy się w małych partiach (może być nawet co 20 zł), co jest bezpieczne dla Ciebie i wygodne dla mnie (wolę mieć wszystko pod kontrolą, rozliczać się co kilka dni, niż zlecać na miesiąc i duże kwoty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne bezsensowne forum. Jak można pisać opinie o książce której się nie czytalo ? A przeczytać książkę żeby zarobić 2 zł za posta nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×