Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizonda

PRACA W DROGERII NATURA!

Polecane posty

Gość Elizonda

Jesli ktos miał mozliwośc bardzo prosze o opinię i informacje na temt pracy sprzedawcy w drogerii natura. Jakie zarobki, czas pracy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warunki zatrudnienia zależą od tego czy jest się zatrudnionym przez właściciela (to chyba Polbita) czy u franczyzobiorcy. W tym drugim przypadku zatrudnia osoba prywatna. Najczęściej na część etatu i z najniższym wynagrodzeniem (tzn. 950 brutto w przeliczeniu na cały etat) + coś do ręki poza listą płac. Jak to u prywaciarza...... Moja koleżanka pracuje w drogerii która jest czynna od poniedziałku do soboty a zatrudnione są w niej 2 osoby. I te dwie osoby pracują non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia11
UP! UP! Wysłałam tam zgłoszenie 3 miesiące temu i brak odzewu, nie wiem czy wysłać raz jeszcze, bo w międzyczasie była zmiana wyglądu ich strony internetowej a ja aplikowałam właśnie z formularza internetowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdscsccds
wyslij pomysla ze ci zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia1111111111111111
witaj, kiedys pracowałam w tym sklepie( własnym czyli bezposrednio byłam zatrudniona przez Polbita) i szczerze mówiąc nie polecam. Tak jak wczesniej było to powiedziane kasjer-sprzedawca dostaje najniższą krajową a do tego pracy jest w brud. Tak naprawde jest tyle że wrecz jest niemozliwe wykonanie wszystkich obowiazków. Raz czy 2 razy w miesiacu przyjeżdża menager i robi ocenę. Ja akurat miałam beznadziejnego. A z tego co słyszałam to byli jeszcze gorsi. Na takiej ocenie było sprawdzanie wszystkiego począwszy od kaloryferów i scian czy są czyste przez terminy wazności czy dokumentacje. Tam gdzie pracowałam była bardzo duza rotacja. Wiekszośc dziewczyn nie wytrzymywała i odchodziła po 2,3 miesiacach. Były na okres próbny i odchodziły. Uwierz mi lepiej znaleść inna pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonnnnnnka
Ja tez nie polecam....tez tam pracowałam i ten okres w swoim zyciu bardzo zle wspominam. Nabawiłam sie tylko wrzodów na żąłądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaktossiepomylil
ja pracuje i uwazam ze jest ok.nie wiem o jakim ogromie pracy piszecie.i nie manager tylko AM albo dyrektor regionalny .nie narzekam-pracowalam w najgorszym \'sajgonie\'\' u kinkurencji-to dopiero byla porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloninkat
czy ktos moze napisac jak wyglada praca na stanowisku kierownika sklepu?tylko powaznie prosze....mam oferte ale mam tez male dziecko 2 latka ucieklam juz z podobnej sieciowki i nie wiem czy nie wpadam z deszczu pod rynne?prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariqita
macie dziewczyny rację że praca w polbicie to niezła charówa, żeby nie wiem jak się starasz to i tak wszystko jest zle i dostajesz ostro po tyłku straszą zwolnieniami dyscyplinarnymi itp., am-ka wydziera się na cały sklep i straszy klientów uwierzcie tam jest gorzej niż w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna28
Witam niepolecam nikomu pracy w DROGERI NATURA !! moja koleżanka tam pracowała było mi jej bardzo szkoda , widziałam jak charuje od rana do wieczora , i co miała z tego marne pieniadze i na dodatek co w tym najgorse było to ta ich p. Dyrektor poprostu wredna jędza byłam światkiem jak sie nad nimi wydzierała w sklepie az ludzie sie ogladali niektórzy niewytrzymali i wychodzili , NAPRAWDE NIEPOLECAM !!!! PRACY W DROGERII NATURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossi11111
dziewczyny zapraszamy do rossmaa przekonacie sie co znaczy prawdziwa robota nocne dostawy dzwiganie psiego zarcia proszkow chemii non food spożywka to jest dopiero zapierdziel wiec nie przesadzajcie bo macie mniej asortymentu i mniej przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini1234
a ja jak narazie po tygodniu jestem zadowolona =) mimo ze szkolenie i duzo rzeczy do pojecia to wydaje sie ok........zobaczymy.......trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona4545
ja tez jestem na szkoleniu zapowiada sie calkiem ok...wiadomo praca praca ale firma wydaje sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczka
wszedzie bedzie lepiej po arbajcie w rossie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe szczęście była pracownica
Lepiej sobie darujcie prace tam: -najniższa krajowa+ całe 200 zł brutto premii, jeśli sklep wypracuje target, -praca polega na wykładaniu towaru, pilnowaniu klientów, czasami można nawet kogoś obsłużyć. Na kierownicze stanowiska w WIĘKSZOŚCI zatrudniają głupie, wyrachowane smarkule, nie mające bladego pojęcia o handlu i obsłudze klienta, za to umieją doskonale zatruwać życie reszcie pracowników. Z mojej byłej już pracy w ciągu 4 miesięcy odeszło 6 osób, o czymś to chyba świadczy,z tego co wiem reszta też już szuka normalnej pracy z normalnym kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwolniona z DN
Jak byłam na szkoleniu też wszystko pięknie wyglądało super premie , gratisy ,lekka praca, kontakty z klientami. Co sie okazało póżniej; ciężka harówa w markecie z kosmetykami, targety mało realne do wypracowania, wieczne pilnowanie klientów- każdy może być złodziejem. Extra Bonus- pie.....kierowniczka która uważała że z racji zajmowanego stanowiska jest nadczłowiekiem , wymagającym nieustannego okazywania szacunku, jednocześnie pracowników traktowała z pogardą, pomiatała nimi, wyśmiewała, sobie przypisywała ich sukcesy przez co efektownie wyglądała w oczach swej AM-ki. Co do gratisów owszem czasami były , ale chwile pózniej koleżanki przychodziły do kierowniczki na pogaduszki, w trakcie których my nie mogłyśmy wchodzić na zaplecze- zbieg okoliczności? Całe szczęście dziś pracuje w normalnym sklepie za godziwe wynagrodzenie czego i Wam Zycze, DN wspominam jak zły sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 24
obóz pracy dla naiwnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiero
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...................ja narazie nie narzekam praca jak praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 24
Jeśli ktoś lubi być poniżany i wykorzystywany, to proszę bardzo, praca wręcz wymarzona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1999
a moze po prostu mialas pecha albo sie do tego nie nadawalas znamosoby ktore pracuja tam po 12 lat i jakos wytzrymuja wiec o czyms to swiadczy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1205
To ciekawe, bo najstarszy sklep istnieje od 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babila
no tak rzeczywiscie rok w jedna albo w druga strone to powazna sprawa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza firma z jaką miałam nieprzyjemność się związać, celem firmy jest max wyzys za min koszta!!!! W dodatku kompletna nie kompetencja w zarządzaniu i kierowaniu firmą; pozbywanie się najlepszych( myślących) pracowników-kierowanie \"prostymi\" ludzmi jest łatwiejsze- nie zadają trudnych pytań, bezmyślnie wykonują wszystkie głupawe polecenia. JEŚLI JESTEŚ KREATYWNA NIE MASZ SZANS W TEJ FIRMIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghi
Ja sama nie pracowałam w tej drogerii, ale dosyć często tam zaglądam i długi czas ja obserwowałam, bo zastanawiałam się, czy nie złożyć tam CV. I pewnie są to moje subiektywne odczucia, ale wydaje mi się, że atmosfera nie jest tam najlepsza, a poza tym rotacja z pewnością jest duża, bo ciągle widać nowe twarze. Poza tym znajoma koleżanki tam pracowała i mówiła, że nie poleca... A poza tym po pracy w sklepie mam już dość ciągłego wyrabiania jakichś durnych targetów i wciskania ludziom dodatkowych produktów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapelii
moje drogie-jeżeli ktoś uważa że najlepiej stać i pachnieć albo malowac pazury an kolorówce to faktycznie niech nie szuka tam pracy.Jeżeli ktoś pisze że nie można wyrażać własnych poglądów to niech lepiej się zastanowi co ma do powiedzenia bo zagadzam się w 100% że uwag które nijak nie mają się do rzeczywistości nikt nie słucha.Ja tu pracuję a nie narzekam i nie mam problemów ani z przełożonymi ani z podwładnymi ani z wypłatą ani z kradzieżami a parę miesięcy temu awansowałam i szczerze polecam osobom które chcą coś osiągnąć a nie bezmyślnie zwinąć spod kasy gratis w nadziei że kierownik tego nie zauważy i zabrać dupę do domu. Pomyślcie najpierw co dałyście z siebie a potem co chcecie dostać od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f_lavia
droga sapelii super, że tak ci się powodzi jesteś jednak mniejszością, niestety ale większość komentarzy i to tych negatywnych są jak najbardziej prawdziwe...a swoją drogą to ciekawe co piszesz o gratisach czyżbyś sama tak robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_j
Droga Sapelli, niestety Twoj głos jest jednym przeciw dziesiątkom..wcale się nie zdziwię jeśli zostałaś oddelegowana do pozytywnych opinii na temat DR, ponieważ fora szaleja od negatywów, w końcu ktoś musi ratować imię Polbity..niestety nic to nie da..większość Cię miażdży..ta firma jest kolejna która serwuje mały obóz pracy, i brak poszanowania człowieka...sprzedawcy są tania siłą roboczą, i najlepiej aby nie myśleli i nie wyrażali swoich opinii..biada temu kto chce o coś zawalczyć.. piszesz"polecasz osobom co chcą coś osiągnąć" a to dobre...niech zapisze się na wieki Twoje osiągniecie..bedziesz mieć co opowiadać swoim wnukom..pracowałam w sklepie, na kasie, układałam towar, sprztałam, pożniej mianowano mnie kierownikiem, rządziłam 5 osobami, ale jestem szefem, moge poniewierać innym bo mam niezła fuche .zmień sklep, np na carfuree..przynajmniej jest większą spółką, więc Twoje osiągniećie bedzie szczytem marzeń...ha ha ha załosne...to wysokie masz ambicje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca1979
flavia -a co do za podteksty????najpierw sie zastanow zanim cos palniesz-bardzo czesto pracownicy ktorzy pracuja na odwal sie staraja sie kombinowac wiec stad takie słowa w poprzednim wpisie -sami pracownicy wystawiaja o sobie taka opinie a poza tym zgadzam sie z sapelli kazdy kto mysli ze zalozy 10 cm tipsy wypachni sie i wymaluje i ze w NATURZE to juz wystarczy to sie myli-towar sam sie nie wylozy,kurze z regalow tez jakos same nie znikaja a to ze trzeba to robic????jezezli jest sklep gdzie wystarczy stac i sie usmiechac a potem jeszcze ci za to zaplaca TO BLAGAM!!!!!!!!!!NAPISZCIE GDZIE?????????????????????????od razu sie zwalniam i jestem gotowa nawet na przeprowadzke!!!!!!!!!!!!wiec nie przesadzajcie z tymi ciezkimi pracami!!!!!ciekawe co ludzie w spozywce maja do powiedzenia????tam to dopiero jest zapierdziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapelli
możesz składać podanie śmiało i pisać o Tym wszystkim co ma związek z kosmetologią-tylko zaznacz że potrzebujesz pracy na parę miesięcy.Generalnie zawsze zatrudniamy ludzi na dłużej ale zbliżają się wakacje więc będzie dużo umów zleceń-tylko pamiętaj że jest to praca przy towarze i przede wszystkim praca z ludżmi więc najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy będzie Ci to odpowiadać bo jak widzisz z wypowiedzi zamieszczonych wyżej nie każdy umie dać sobie z tym radę. A tak na marginesie to jeżli chodzi chodzi o gratisy moja droga przedmówczyni to miałam niestety okazję za ich wynoszenie zwalniać z pracy i nadzoruję pracę 100 osób a nie pięciu-więc faktycznie rozwój żaden i nie wiem czy w mięsnym mnie przyjmą z tak fatalnym dorobkiem zawodowym w Drogeriach Natura-może kiedyś się spotkamy bo polecisz mi.........."frytki do tego?"................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×