Odpowiedz na ten temat

Praca w Empiku - czy ktos tam pracuje?

• gosiakkk 2005.09.23 [18:19]
    Chodzie mi o prace na stanowisku sprzedawcy...ile zarabiacie? Jestescie zadowoleni z tej pracy?
  • Zobacz także:

• też ciekawa 2005.09.23 [18:24]
    tez jestem ciekawa bo bardzo lubie ksiazki,gazety i muzykeusmiech.gif

za wszelkie info-z gory dziękuję
  • ja pracuje w Empiku 2005.09.28 [19:20]
    na reke pracując na 3/4 etatu a wiekszośc tak pracuje zarabiasz 450zł, jesli nie jest wyrobiona norma co do sprzedazy to oczywiście idzie po kosztach z wypłąty smutas.gif
    to jest moja pierwsza praca od czegos trzeba zacząc oczko.gif
  • do Ciebie wyżej 2005.09.28 [19:33]
    a w jakim mieście pracujesz w Empiku?

tam trzeba umieć obsługiwac kasę fiskalną?
  • ja pracuje w Empiku 2005.09.28 [19:50]
    pracuje w Zabrzu, na kasie stoi każdy(6,8 lub 10 godz. zalezy od garafika) nie jest to tradycyjna kasa fiskalna, jest to raczej komputer czyli jesli obslugujesz to nie bedzie problemu. co jak co stanie na kasie jest mimo to straszne smutas.gif
  • do Ciebie wyżej 2005.09.28 [20:09]
    hm..czemu straszne?

nigdy nie pracowałam i też uwzględniłam prace w Empiku.

• ja pracuje w Empiku 2005.09.29 [13:00]
    kolega powiedzial ze po dniu na kasie masz pare lat w plecy smiech.gif jest to stresujace zjaecie, te ciagle promocje, musisz wiedziec ile na jaki produkt masz udzielic rabatu, ja nie lubie stac na kasie
  • łopata 2005.10.02 [19:21]
    wczoraj po południu byłem w empiku pod pałacem i jakiś koleś robił eksperyment i pokazywał jakieś obrazki z NASA w kilka sekund czy coś,nie zbajerował mniecool.gif i nie dałem sie w to wciągnąć,pozatym nic tam nie kupiłem i prąd mnie walnął jak dotknąłem barierki na schodachcool.gif

potępiony od 14.09.2005r zwolniony ze słuzby w SWF od dnia 14.09.2005r Dupa
  • nocka nocna 2005.10.02 [19:27]
    Ja kiedyś pracowałam w Empiku jak byłam na pierwszym roku studiów. Nie było źle, płacili też nienajgorzej-poza tym dla mnie jedynie była to praca \"tymczasowa\" więc nie traktowałam jej zbyt poważnie.
    Atmosfera pracy była bardzo przyjemna...miło wspominam tamte czasy....

ps. Pamiętaj jedną historię jak przyszedł facet (ja wiem...miał ok. 30) i zawzięcie czegoś szukał. Wkońcu podszedł do mnie i pyta się : \"Kochaniutka Pani taka śliczna niech Pani pokaże mi jaki Misiek się Pani podoba?Duży czy raczej mały?Taki mieszczący się w dłoni czy większy..\". Facet autentycznie szukał porady a ja parsknęłam śmiechem i nie mogałam się uspokoić...Patrzył na mnie ze zdziwionym wzrokiem i po chwili powiedział od niechcenia: \"Ten kubel wezmę..\"

smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

• Całkiem jesienna 2005.10.02 [19:29]
    smiech.gif

Miłość nigdy nie jest bezinteresowna ... Gdy mówisz "Kocham Cię" - to znaczy ... "Kochaj Mnie !" Andre Bernard
  • Ruda_Wredota 2006.01.27 [23:03]
    Czesc, pracowalam w empiku. Jestem swiezo po okresie probnym, po ktorym nie przedluzyli mi umowy. Powod? Bylam chyba za dobra i za szczera do ludzi. Poza tym, gowniana korporacja, wysyskuja czlowieka jak tylko sie da, ceny kosmiczne. Taniej jest wiadomo, u konkurencji. Jedynie, to dobre to, ze mozna na spokojnie ksiazke przeczytac, czy przepisac wazne informacje do referatu. Badz tez plyte cala odschluac. Kierownicy do bani, stali pracownicy nie lepsi. Jako praca tymczasowa na pare miesiecy moze byc. Ale uwazajcie, bo oszukuja tam z wyplata, ze sie w pale nie miesci. Takze nie dajcie sie zwiesc, jak Wam na poczatku beda mowic, ze wszystko ok, ze praca bardzo fajna, i wogole. Gowno prawda, za nadgodziny nie chca wyplacac, a charowac trzeba bardziej niz w McDonaldzie. Lepiej przeczytajcie uwaznie kodeks pracy, zamiast podejmiecie prace w empiku. I nie dajcie sie oszukac z godzinami i z wyplata. W koncu to Wy, pracownicy pracujecie na wyplaty kierownikow.
    Zycze powodzenia.
    A, dodam, ze pracowalam w Empiku w Silesi City Center, w Katowicach. Kila, jakich malo. I jak powiedzialam kierownicy do bani. Nie pozyczajcie im nigdy pieniedzy. Bo pozniej zwrotu sie nie doczekacie...
    Pozdrawiam.
  • LALALALLA 2006.08.03 [22:49]
    Witam wszystkich tych co chcieliby pracowac w tej jakby sie zdawała zaj**istej sieci ksiegarni empik!Nie dajcie sie zaczarowac to ze Empik ma duza renomę w calym kraju nie znaczy ze jest taki fajny jakim sie wydaje komus kto tam nie pracowal!Ci którzy pracowali wiedza ze jesli chodzi o standardy jakich wymagaja od pracownikow to w niczym nie ustepuja Biedronce czy innym sklepom ktore wykorzystuja ludzi ponad sily za pieniadze takie ze sie plakac chce!Ja pracowalam w tej zasranej firmie i gdybym miala ta wiedze co mam i mialabym zaczac prace od nowa to chyba bylabym nienormalna!Jak dostajesz wyplate to nie masz zielonego pojecia co z nia zrobic bo jest tej wyplaty tyle co kot naplakal a kierownicy i dyrektorzy zeruja na sprzedawcach i tylko ciagle poganiaja zeby handlowac bo male obroty!A gadaja tak tylko dlatego ze boja sie o swoje d**y i o kase bo moze dostana za malo i nie beda mogli sobie poszalec!!!!Podsumowujac- odradzam wszystkim prace w sieci Empik ja po tym co tam zobaczylam uwazam ze trzeba miec wyzsza ambicje niz praca w ala Biedronce.Pozdrawiam
  • a ja chciałam w Empiku... 2006.08.07 [18:17]
    O kurde! Właśnie kilka godzin temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej... Jutro mają mi dać znać czy przeszłam dalej, myślałam że jak mnie przyjmą to tam popracuje...
    Babka mowila oczywiscie ze wszystko super, dobre zarobki, mozliwosc awansu itd. itp. Przeraziłyście mnie! Teraz to nawet jak mnie przyjmą to się poważnie zastanowie czy tam iść...
    Kurna 450 zł? Fuck!
  • a ja chciałam w Empiku... 2006.08.09 [10:25]
    No tak, tylko że mi zaproponowali pracę nie na stanowisku sprzedawcy , tylko w dziale administracyjnym. Tam tez jest tak żle?
    Poza tym zaproponowali mi o wiele wiecej kasy niz tu piszecie... + jakies dodatki itd. za 3/4 etatu.
    I jak to jest z tą umową na 5 lat? Czy są problemy ze zwolnieniem się, jaki jest okres wypowiedzenia itd, wie ktos? Ja planuje popracowac tam tylko rok do skonczenia studiow.
    Dziewczyny ktore tam pracowaly prosze odpiszcie, do poniedzialku musze sie zdecydowac!!! :/
  • wonski 2006.08.13 [09:39]
    pracuję w empiku 10 miesięcy, z czego 3 miesiące to umowa próbna, kasa mała, potem 5 miesięcy umowa dla sprzedawcy na 3/4 etatu, kasa dobra, tyle że trzeba się naprawdę starać i znać na tym co się robi, bo za same ładne oczy nie ma nic (co, dziwne? ), a od dwóch miesięcy na cały etat, jako ekspert ds. obsługi klienta, kasa lepiej niż dobra ;P
    co do atmosfery to jest super, poza małymi wyjątkami(jak wszędzie), tyle że jak już mówiłem, trzeba się znać na tym, co sieć sprzedaje, bo jeśli znasz się tylko na swoim dziale, to raczej ciężko będzie
    podsumowując, jeśli macie okazję, to starajcie się, bo praca jest super, no i szkolenia ;P
  • dopyt 2006.08.13 [12:50]
    Czyli trzeba stac na kasie? nie ma innego wyjscia?
  • dopyt 2006.08.13 [12:56]
    To niedobrze. Zawsze bylam slaba z matmy...smutas.gif
  • dopyt 2006.08.13 [13:02]
    Czyli to nie jest takie trudne jak sie wydaje?usmiech.gif
  • dopyt 2006.08.13 [13:06]
    Hmmm bardzo Ci dziekuje za wyjesnieniausmiech.gif
    Jesli mowisz, ze nie jest tak zle na tej kasie, to moze sprobuje.
  • Fazo 2006.08.13 [22:16]
    To oczywiste, że jak kogoś wywalą z Empiku, bo się nie nadawał to ten ktoś będzie "cięty" na całą ekipę i cały Empik już jest zły i mobbing i tak dalej! Mam rację KAJZERKA?

• Fazo 2006.08.13 [22:55]
    Firmy nie da się poznać po miesiącu, ale po latach. Dziwi mnie fakt, że nawet 3 miechów próbnych nie popracowałaś, to chyba o czymś świadczy...
  • Fazo 2006.08.13 [23:06]
    Nie denerwuj się tak, bo błędy ortograficzne popełniasz - POLONISTKO!
  • Fazo 2006.08.13 [23:40]
    nie dzięki....
  • Fazo 2006.08.13 [23:41]
    ble..!
  • AgateKKK 2006.08.17 [16:47]
    hej!! a jak jest z kasą??!! na reke ile wychodzi??
  • Kimora Lee 2006.08.22 [00:33]
    DO DOPYT kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    co ty, wszytskiego sie nauczysz, na poczatku tylko tak glupio, a na kasie wlasnie najbardziej chodzi o to zebys te bonusy opanowala, rabaty, jak ktos placi w euro co wtedy wcisnc itd,o ile przyjmuja euro, a najbardziej to chodzi o to ZEBYS SIE NIE RABNELA PRZY WYWDAWANIU KASKI KLIENTOWI, I NIE PODPISUJ POD ZADNYM POZOREM ZADNYCH WYDRUKOW Z KOMPUTEROW KIEROWNICTWA ZE NIBY MASZ MANKO, A JAK PODPISZESZ TO PILNUJ TEJ SPRAWY JAK OGNIA, BO MNIE W PRACY TEZ NA KASIE, KAZALI PODPISAC TAKIE WLASNIE CUDO A POTEM SIE OKAZALO ZE TAK NAPRAWDE ZADNEGO MANKA NIE BYLO TYLKO NIKT MNIE O TYM NIE RACZYL POINFORMOWAC. Ponoc z tego moga rozne dziadostwa wyjsc.Tez chcialam zlozyc podanko do Empika bo juz dlugo szukam pracy ale widze ze to ta sama praca co w hipermarkecie,tylko pod ladna szata, a stamtad sie na szczescie wyrwalam.Dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.

Do tej laski co w administracji chce pracowac (sory ze troche nieskladnie, ale padam na twarz i juz nie chce mi sie tego poprawiac); Jesem pewna ze bedziesz miala inne obowiazki niz sprzedawcy i na kasie na pewno stala nie bedziesz, wiec tym sie nieprzejmuj, jak ci dobrze placa to bierz a jak ci bedzie tam zle to zawsze sie mozesz zwolnic usmiech.gif nie daj sie nastraszyc, przeciez to zupelnie inne stanowisko pracy. Pozdrawiam i napisz co zdecydowalas usmiech.gif

• Kimora Lee 2006.08.22 [00:45]
    A JA CHCIALAM W EMPIKU kwiatek.gif

Nic sie nie przejmuj, zobaczysz rozkrecisz sie i bedzie fajnie, a przeca jakby ci kazali robic cos innego, nie zwiazanego z twoim stanowiskiem to zawsze mozesz powiedziec, ze jestes zatrudniona w dziale administracji czy czego tam i za inne wykonywanie innych prac nikt ci tu nie placi. U nas laski tak robily, i przynajmniej wszyscy do nich potem szcunek mieli. A one spokoj usmiech.gif

• aliii 2006.08.22 [16:29]
    hej a pracował ktoś w szkole języków obcych EMPIK?????????????????Bardzo jestem ciekawa usmiech.gif
  • Cersei 2006.11.10 [13:03]
    ja pracowalam w szkole j. ob cych EMPIK i tylko jedno mnie zdziwilo. Ogolnie, szkola jak szkola-dobrze wyposazona, ludzie mili, fajni, wszelkie fasilitis bylyoczko.gif ii wydwawac by sie moglo, ze szkola, ktora ma juz pozycje na rynku, siec w calej polsce jest tip top pod kazdym wzgledem, a tu niespodzianka: nie podpisali ze mna umowy. Nic. Pracowalam na czarno. Zgodzilam sie na to tylko dlatego, ze mialam tam niewiele godzin i byl to dodatek do mojej prawdziwej pracy, ale gdyby bylo inaczej nigdy nie poszlabym na cos takiego. Zero umowy, kasa do reki i do widzenia...

Lions rule.
  • Nielegal 2006.11.19 [21:09]
    Chciałem się dowiedzeć jakiś konkretów...
    Ile można zarobić miesiecznie jesli jest się naprawdę dobrym?
    Ile godzin miesięcznie?
  • jadka 2006.11.22 [17:21]
    Zalezy jak jest ustawiony grafik, ale wychodzi na to: 5 dni po 6 godzin.

640 + z 200 zl (premia jak potrafisz wciskac kit)

a co do awansu, to tylko ladnie to wyglada w ogloszeniu. Owszem, sa wyjatki ale tylko wtedy jak jest duza rotacja na wyzszym szczeblu niz sprzedawca.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...