Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość recepcjonistka

Praca w hotelu

Polecane posty

Gość recepcjonistka

Mam propozycje pracy 240 godzin w miesiącu za 3,75 złotego za godzine. Praca zmianowa 12 godzin , od 7 do 19 lub 19 do 7 , czasem zdarza się ze jest to wiecej niż te 12 godzin (16 -18) . Praca jest na recepcji dość sporego hotelu w byłym mieście wojewódzkim. Czy uważacie za ta oferta jest godna zainteresowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu
ja jestem recepcjonista bardzo dobrego sporego hotelu i ta stawka ktora podalas maja stewradzi na kuchni kofana....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Ile godzin pracujesz w miesiącu ? Dodam ze o prace byłam wczoraj sie zapytać i miałam praktyke hehe wczoraj 3 godziny dzis i jutro tez po 3, a w sobote mam byc na recepcji sama i ma przyjechac grupa 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu
generalnie nie moze przekroczyc to 40 h....praca 3 zmianowa ale w sumie fajna bo nie ma monotonii...........kiedys grupy 120 osob tez mnie przerazaly ale wierz mi najwazniejsze jest opanowanie..to tylko ludzie..poczekaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu
40 h tygodniowo, wedlug kodeksu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Problem w tym ze ja nie mam wykształcenia w tym kierunku i w sumie zadnej praktyki, bo przez te 6 godzin które spedziłam w hotelu to pokozano mi jak sie rezerwuje i melduje gości w komputerze, jak paragony wypisuje, jak faktury, jak swiatła zapala i w w sumie duzo róznych rzeczy które mieszają mi się w głowie, W sobote mam byc rzucona na głęboką wodę i chyba tylko dlatego ze zadnej z pracujących recepcjonistek nie pasuje praca w weekend. Z tego co wiem to często bywa ze pracują dużo wiecej niz te 12 godzin i cały hotel jakby nie było maja na swojej głowie. Acha i one wszytskie mają wykształcenie kierunkowe a ja hmm filologiczne... pękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
40 godzin tygodniowo to rozumiem a tu wychodzi 60 :0 Brać czy nie?? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Moze są tu dzis osoby które pracują w hotelu. Bardzo prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 godz tygodniowo to
sporo,no i ta stawka,pracodawcy niestety wykorzystuja bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak mogą
troche duzo tych godzin, wyjdzie na to ze w mcu bedziesz pracowac 20 dni po 12 godzin a to jest sporo, ale z drugiej strony moze nie bedzie to praca zbyt mecząca to dasz rade, nie rezygnuj jesli masz tylko mozliwosc pracy chociaz stawka tez niewielka ale pewnie sie zwiekszy, trzeba miec nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Właśnie 20 dni po 12 godzin, mam małe dziecko i wychodzi na to że nie za duzo czasu spedzimy razem :( . Praca jest odpowiedzialna, bo jakby nie było to cały hotel jest na głowie recepcjonistki. Stawka się nie zwiększy bo rozmawiałam z osobami które juz tam pracują i na podwyżkę nie ma co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_br
ja pracuje w hotelu juz 4 rok, na poczarku bylo ciezko, pracowalam 240 godzin miesiecznie, takze w systemie 12 godzinnym, tylko ze za 700 zł, wiec nie trudno policzyc ile mialam na godzine, teraz pracuje 180 godzin miesiecznie i jestem zadowolona najgorsze na samym poczatku to nocki, wracalam do domu nieprzytomna i spalam pol dnia zeby odespac nieprzespanan noc, z biegiem czasu sie przyzwyczailam i jest ok, bedzie ci ciezko bo masz male dziecko, ale jak potrzebujesz mocno gotowki to bym sie nie zastanawiala, zawsze przeciez mozesz zrezygnowac, a ta odpowiedzialnosc to nie jest az taka wielka, wiekszy stres maja np. kasjerki w banku, fakt trzeba uwazac z gotowka i z papierkowa robota, ale z czasem bedziesz wszystkie czynnosci wykonywac juz automatycznie, nie ma co sie stresowac, wazne byc zawsze byla usmiechnieta , uprzejma w stosunku do ludzi, a reszta pojdzie gladko, nawet pierwsze potkniecia ci wybacza jesli wyjasnisz ze jestes pierwsze dni w pracy i poprosisz o cierpliowosc i wyrozumialosc. jeszcze jedno praca jest czasami dosc niewdzieczna, wiadomo ludzie sa rozni, po prostu trzeba sie nastawic psychicznie ze nie zawsze sie wszytskich zadowoli. decyzja nalezy do ciebie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was uczył się może tutaj www.wshig.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 900 zł ? Nie lepiej już pójść do maca chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weperter
Więcej płaca, jak czytałem na forum radissona gowork.pl/opinie_czytaj,44373 to recepcjonista spokojnie ma 2000 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na recepcji można nieźle zarobić, moja koleżanka ma prawie 2,5 tys a moim zdaniem to sporo jak na osobę bez doświadczenia. A ja osobiście pracowałam jako pokojówka nad morzem i nie narzekam, bo jak na prace wakacyjną zarobek nie najgorszy. W nadmorskich miejscowościach takich ofert pracy nie brakuje. Sami spójrzcie tutaj http://pomorskie-praca.pl/praca-sezonowa-na-helu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośKaha90
W hotelu praca może być przyjemna. Wszystko zależy od naszego nastawienia i tego, gdzie trafimy. Widziałam niedawno, że teraz sporo firm stawia na profesjonalny marketing i korzysta np. z pomocy http://wedohotels.pl/ dzięki czemu zyskują też pracownicy, na cennych szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×