Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka --------------------

praca w księgowości

Polecane posty

Gość studentka --------------------

Jestem studentka Ekonomii -1 rok mgr. uzupelniajacych. Wpadlam na pomysl aby pracować w księgowości. Mysle, ze praca jest nienajgorsza, raczej dobrze płatna. Niestety studiuje ekonomie, a nie finanse i rachunkowość. Troche teraz tego żałuje. W ogloszeniach wymagaja studiow z finansów i rachunkowości. Myślicie, że mam szanse na znalezienie jakiejsc pracy???? Wszedzie w ogloszeniach wymagają także doświadczenia, którego ja nie mam. Studiuje dziennie tak wiec pracowalam tylko w wakacje itp. Byly to takze prace biurowe. Jedna w biurze rachunkowym. Teraz na ostatnim roku mogła bym pracować na 3/4 etatu albo w ostatecznosci przeniesc sie na zaoczne. Tylko jak znajsc taka prace :-/ Są tu jakieś księgowe. Czy to satysfakcjonujaca praca, dobrze zarabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka --------------------
Znam osobę która znalazla prace w księgowości tylko po licencjacie z ekonomii ona miała znajomości a ja nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka --------------------
Znam osobę która znalazla prace w księgowości tylko po licencjacie z ekonomii ale ona miała znajomości, a ja nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggkkkkkkkkkkkkfff
1500netto z doswiadczeniem, warunkiem przyjecia do pracy bylo udokumentowane doswaidczenie w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tax
I zapomniałem dopisać, że lepiej studiować zaocznie + samemu się douczać, niż dziennie i ograniczyć się do tego co na uczelni. Zresztą dzienni są postrzegani jaki Ci bardziej leniwi i wymagający. Chociaż w prestiżowych firmach raczej wolą dziennych. Oczywiście najlepiej z doświadczeniem ... 5 letnim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffffffffff
jesli chodzi o studia to mi został już tylko ostatni rok (będzie malo zajęć) wiec juz mi sie chyba nie oplaca przenosic na zaoczne. Ale ten ostatni rok szczególnie musze przeznaczyć na zdobycie doświadczenia. Co do ogloszen to bardzo rzadko się zdarza, żęby nie wymagali doświadczenia, praktycznie nie ma takich ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałam odnieść się do zatrudnienia księgowej. Ukończyłam świeżo technika ekonomiste, mam miesięczną praktykę w dziale księgowości oraz ukończony kurs księgowości. Dodatkowo zacznę teraz studia na kierunku finanse i rachunkowość. Mam takie pytanie. Czy miałabym szansę otrzymać jakąkolwiek pracę w księgowości? Czy potencjalni pracodawcy biorą takie osoby pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę z innej beczki, szukam uczciwej księgowej, lub biura rachunkowego z Gliwic. Możecie mi coś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie dotyczy pracy, a tu ktoś sobie sam krypto reklamę piszę, no bez kitu, w kilku tematach na temat księgowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_stażystka
może warto pomyśleć o jakimś kursie, warsztatach... jakiś certyfikat też by się przydał. A poza tym skoro jeszcze studiujesz i masz czas to warto zainteresować się ofertą staży i praktyk. mój znajomy poszedł do nich na praktyki http://www.audit-sycom.pl/ i nie dość, że było mu łatwiej na zajęciach, bo miał praktyczne umiejętności to i z późniejszą pracą nie było problemu. pomysłow może być sporo, wystarczy tylko pokombinować :) trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biuro rachunkowosc-weryfikacja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydają się też zwykle jakieś związane z tematem studia podyplomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w księgowości się opłaca, ale trzeba uczyć się od najlepszych, bo wbrew pozorom to wcale nie jest prosta sprawa. Polecam Ci zapoznać się z biurem Liczyk, jednym z najlepszych biur z którymi współpracowałem (a było ich sporo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w księgowości na pewno znajdziesz coś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl! tam jest wiele ofert w tej dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam rachunkowosc-weryfikacja.com.pl jak ddla mnie to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zobaczyć sobie SKP (www.ksiegapodatkowa.pl). To jest program księgowy dostępny w dwóch wersjach – dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. SKP Firma przeznaczony jest dla firm, w których obowiązuje mała księgowość. Pozwala prowadzić książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rozliczać ZUS i płace czy VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam biuro rachunkowe rachunkowosc-weryfikacja.com.pl jak dla mnie to świetna firma, która oferuje usługi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maiłem problemy z księgowością przez kilka lat i powiem wam że nie warto jest się męczyć za małe pieniądze wszystko zrobili za mnie. Jak ktoś chce to tutaj macie więcej info http://sprawdzonyksiegowy.pl/ . Jakby ktoś miał wątpliwości to pisać na PW chętnie poradzę i pomogę :) Mam nadzieje że wszystko się każdemu uda zrealizować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy pamiętać jedno: albo prowadzisz firmę, albo księgowość. Te przepisy tak często się zimeniają, że samemu bardzo trudno jest się w tym połapać. Moją księgowość prowadzi biuro rachunkowe Saldo, tu macie do nich namiar: http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynaWa
Próbuj. Jak coś ciekawego znajdziesz to aplikuj. Na Gratka praca http://praca.gratka.pl/ jest sporo ofert pracy w księgowości. Przejrzyj je sobie, czasami są ogłoszenie w których nie stawiają dużych wymagań. Trafiają się również takie gdzie pracodawca organizuje szkolenia dla nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja89995
Warto również śledzić akcję "Tydzień dla Księgowych" na Jober.pl. Codziennie pojawia się sporo nowych ofert pracy, można je znaleźć pod tym adresem: http://www.jober.pl/p/ksi%C4%99gowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrel
Akurat pracy w księgowość jest bardzo dużo i można nieźle zarobić. Najlepiej zaczynać od biura rachunkowego - nie ma szans na wysokie zarobki, ale za to obszerna wiedza gwarantowana. Dalej warto się dostać do tego typu firm - gdzie taka obszerna wiedza jest potrzebna, a jednak zarobki są wyższe. A docelowo każda księgowa chce zostać tą główną w dużej firmie i wtedy zarobki są już znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat pracy w księgowość jest bardzo dużo i można nieźle zarobić. Najlepiej zaczynać od biura rachunkowego - nie ma szans na wysokie zarobki, ale za to obszerna wiedza gwarantowana. Dalej warto się dostać do tego typu firm - http://taxcare.pl/ gdzie taka obszerna wiedza jest potrzebna, a jednak zarobki są wyższe. A docelowo każda księgowa chce zostać tą główną w dużej firmie i wtedy zarobki są już znaczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybakSSJ
jak ktoś szuka konkretnej osoby do rozilczeń podatkowych itp spraw spokojnie może się odezwać do księgowej Beaty Baliszewskiej z Warszawskiego Grochowa. Kobieta załatwia wszystko jest na prawdę wzorem do naśładowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chcę się dokształcać w zakresie księgowości to ta oficyna http://unimex.pl/ wydaje dobre podręczniki. Prawo rachunkowe, podatki czy finanse - mają sporą bazę książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo stersujący zawód, urlopu nie mozna wziąc w każdym terminie, ciagła zmiana przepisów, kontrole skarbowe, żądania szefa....ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałGie
Stresujący, ale też i daje wiele satysfakcji. Wiem co mówię, bo u nas w Tax Care trafiają się naprawdę różni klienci, ale na samą pracę nigdy nie narzekałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×