Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonnko

Praca w logistyce, jakie zarobki?

Polecane posty

Gość slonnko

Cześć, pracuję w dziale logistycznym w niewielkiej firmie farmaceutycznej, zarabiam 2150zł netto, woj. łódzkie, 5lat doświadczenia. Zastanawiam się nad zmianą pracy. Proszę o info o Waszych zarobkach i Wasze opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młodszym specjalistą do spraw logistyki w pewnej europejskiej firmie kosmetycznej, zarabiam 4200 do ręki, tylko ze mam 24 lata i nie dawno zaczęłam, starsi zarabiają ok 6500. Zależy jakie masz doświadczenie i w czym dokładnie, ile języków znasz i w jakim stopniu bo to bardzo ważne, angielski obowiązkowo C1 lub C2 plus najlepiej niemiecki lub rosyjski czy jak w moim przypadku szwedzki w stopniu B2, jestem inżynierem logistyki, skończyłam WAT ale studia nie są tak istotne jeśli znasz języki i masz doświadczenie, ja w tej firmie byłam na stażu i zostałam na stałe bo akurat kogoś szukali, jednym słowem szczęście bo ciężko taka pracę dostać zaraz po studiach. Mój narzeczony jest spedytorem lotniczym w tym to już trzeba mieć konkret rozum, doswiadczenie, wykształcenie kilka języków ale zarobki w jego przypadku to 16 tys do ręki miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie bo zapomniałam dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i w logistyce naprawdę można zarabiać, podstawa to doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie, więc 5 lat to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie ze zmieniaj, trzeba się rozwijać bo mało zarabiasz jak na logistyke, chociaż na dzisiejsze czasy nie jeden stwierdzi ze dużo ale nie w logistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonnko
dzieki za odpowiedź. ma skończoną polibudę w kierunku chemicznym oraz podyplomówkę z logistyki (mam jeszcze skonczony inny kierunek, inż, ale nie ma nic wspolnego z pracą w tej firmie). znam biegle angielski i trochę jeden inny europejski język (studia za granicą). obowiązki cóż wszystko co jest związane z logistyką: zakupy produkcyjne i nieprodukcyjne, sprzedaż, organizacja transportu, wyjazdy na targi+ich organizacja itd itd. w jakim województwie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonnko
ps. w logistyce 2,5lata doswiadczenia, wcześniej pracowałam w tej firmie na innym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mazowieckim. Wiem że w łódzkim pewnie troszkę mniej dają ale w międzynarodowych firmach nie powinni. 2,5 to też sporo doświadczenia. Masz wykształcenie, język i doświadczenie więc śmiało trzeba się rozwijać. Praca w logistyce jest ciekawa i bardzo satysfakcjonująca zarobkowo. Wszystko zależy od firmy i wymagań na dane stanowisko ale spełniasz wszystkie główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonnko
czy wypowie się ktoś z łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej dziedzinie wiele ofert znajdziesz na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona stworzona z myślą o was, zajrzyj nie będziesz żałował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca bardzo fajna tylko nie wracasz do domu po pracy. Spedycja jest lepsza, jestes spedytorem i organizujesz prace kierowcom. MW Spedition szuka do pracy osob z jezykiem niemieckim i angielskim, jeżdżą głównie na Niemcy stąd tez zapotrzebowanie na osoby do obslugi klienta niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od firmy i od umiejętności, wiadomo. Od dwóch lat pracuję w Lit Polska i jestem z firmy naprawdę zadowolony. Stabilna (ważne!), rzetelna firma, która stawia na zaangażowanie pracownika i nie szczędzi mu szkoleń i wyzwań :) Mi się w każdym razie podoba, dlatego tu zostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, ze w logistyce można spodziewać się podwyżek, bo w tej branży jest spory deficyt pracowników, przynajmniej w województwie wielkopolskim http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/. Ofert pracy dla specjalistów ds. logistyki, jak i kierowców jest całkiem dużo, ale zawsze chodzi o pieniądze… a moim zdaniem kierowca zwłaszcza międzynarodowy powinien dobrze zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znajomość branży i tego, co się w niej dzieje, pozwoli lepiej orientować się także w rynku pracy. Dlatego ja polecam śledzić media branżowe, jak http://www.pgt.pl/, aby wiedzieć co w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od miejsca gdzie pracujesz.. nawet od regionu, ale to chyba oczywiste. Ja jestem kierowcą w firmie logistycznej MAGTRANS i mam dobre warunki, pracy dużo, ale taki jest ten zawód. Brat mi polecił, bo też kierowca i dobrze na tym wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×