Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusy

praca w niemczech firma starz gmhb Großräschen

Polecane posty

Gość jusy

witam chciałam ostrzec wszystkich wybierających sie do pracy jako monter wiązek kablowych oferta pracy bez wymaganego języka!Niestety na miejscu okazuje się ,że język jest główną oceną która odbywa się już po tygodniu pobytu tutaj ,oczekuje się zdolności manualnych osoby ze stażem kilkunastoletnim ,niestety firma jest mało przyjazna po mimo iż świadomie zatrudnia osoby bez znajomości języka ,niestety człowiek nie jest w stanie ogarnąć pracy oraz języka w ciągu tygodnia ,w dniu dzisiejszym podziękowano grupie 5 osób główną przyczyną była ocena naszych brygadzistek (oczywiście Niemców) na którą nie mamy żadnego wpływu ,niestety firma nawet nie ułatwia nam normalnego i spokojnego opuszczenia mieszkania ,mamy opuścić już teraz natychmiast zostaliśmy potraktowani jak natrętne muchy a chcemy spokojnie załatwić sprawy meldunkowe i zorganizować sobie dojazd z powrotem do Polski .Wyjeżdżając tutaj do pracy sama szukałam jakiegoś forum ,nic nie było na temat tej firmy więc to jest pierwszy post pierwszej dużej grupy która ty przyjechała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie....faktycznie oczekuje się od osób przyjeżdżających do tej firmy że od razu będą pracować z prędkością światła,no i do tego biegle mówić po niemiecku.Nikt się nie interesuje pracownikami polskimi,tylko są obserwowani i poddawani jakiejś śmiesznej ocenie,co to w ogóle ma być!!! jeżeli ktoś jest wolniejszy to idzie na dywanik do dyrektora i daje mu się tydzień lub dwa na "poprawę"bo jak nie to .....bye,bye Uważam że ogłoszenie powinno być zmienione na...praca na akord z językiem niemieckim. Człowiek naraża się tylko na niepotrzebny stres,że o wydatkach nie wspomnę...Firma faktycznie bardzo mało przyjazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny minus w dalszym ciąg brak rozliczenia naszej pracy, nie zostały wypłacone nam wszystkie nasze należności finansowe: / polecam tam prace tylko osobom które znają niemiecki ale ktos kto zna nie bedzie tam pracował za taką stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety smutna prawda.Na początek po przyjeździe zaraz do pracy bez szkolenia .Niemieckie Brygadzistka pokrzykuja i popedzaja do pracy. Torby z podróży w biurze. Ogłoszenie o pracę bez języka i doświadczenia.Po przyjeździe inna bajka. Okres próbny na 6 miesiecy .Paranoja.Nikt Polakami się nie przejmuje jak cię zwalniają w trybie natychmiastowym.Zadnego wsparcia z biura w Polsce. Ta praca to chyba jakiś żart. Pieniądze zaległe do dziś nie są wypłacone. Zastanówcie się dobrze nad wyjazdem.Osoby z wieloletnim doświadczeniem też są zwalniane po tygodniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnienie z końcem marca reszta pieniążków dopiero teraz na koncie ..... trzymajcie się z dala od tej firmy chyba ,że ktoś jest masochistą to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze to dobrze wiedzieć... Niestety są nieuczciwe firmy na rynku :( Ja ostatnio też szukam pracy, głownie przez http://www.praca-niemcy.com/, bo najwolałbym do Niemiec, ale też biorę pod uwagę Holandię, sporo ciekawych ofert jest na http://www.pracaholandia.com/. Zawsze sprawdzam opinie o danej agencji, właśnie aby uniknąć rozczarowania. Póki co dobrze trafiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaBerek
Ja tez się niestety nie raz przejechałam na wyjazdowej pracy w Niemczech, no ale co zrobic, jak tam takie dobre zarobki? Rok temu zaczelam wpsolpracowac z medipe i jestem opiekunka u starczych osob... To byl akurat strzał w dziesiątkę! Pierwszy raz spotkalam takich ludzi , mam dobry zarobek i super premie. teraz jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×