Odpowiedz na ten temat

Praca w Poznaniu bez kontaktu z Klientem

• 12345Gość12345 2017.09.13 [19:40]
    Cześć! Czy ktoś z Was zna firmy, które prowadzą rekrutację do pracy biurowej bez kontaktu z Klientem? Pracowałam wcześniej w dziale weryfikacji umów, gdzie zajmowałam się dokumentacją, niestety został zamknięty, a aktualnie zajmuję się procesem zmiany sprzedawcy energii elektrycznej - praca spoko, ale atmosfera w niej nie do wytrzymania i dlatego bardzo chcę zmienić pracę. Byłam 1,5 roku na infolinii wychodzącej, to mnie zniszczyło psychicznie i też nie dałam rady rozpocząć pracy jako sprzedawca w salonie Playa - zrezygnowałam podczas szkolenia, bo przerastał mnie stres. Dlatego pytam o pracę bez kontaktu z Klientem. Ktoś wie, jakie firmy prowadzą tego typu rekrutację, do jakich działów? Będę wdzięczna za info.
  • gość 2017.09.14 [09:07]
    tak konkretnie to nie powiem ci jakie firmy, ale wydaje mi się, że to może być dobra chwila na szukanie pracy, biorąc pod uwagę niskie bezrobocie. Na tym blogu http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-p oznaniu/ znajdziesz wiele informacji o rynku pracy w Poznaniu, o zawodach deficytowych itd.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...