Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leeoo

praca w Poznaniu-czy latwo znalezc i jakie warunki

Polecane posty

Gość Leeoo

Jakie są warunki na poznanskim rynku pracy - jak oceniacie warunki (płace, rodzaj zaproponowanej wam umowy)? Czy łatwo jest znaleźć / zmienić pracę? Jakie są wasze wrażenia? Zapraszam na bloga Projektu Flexcore w Wielkopolsce: flexcore.wordpress.com/about/ oraz do uczestniczenia w naszych spotkaniach otwartych oraz warsztatach (kolejne już w styczniu!) oraz na nasz profil facebookowy: www.facebook.com/pages/Projekt-Flexcore/178368142179756 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanska Pyra @
Mysle, ze w Poznaniu z uwagi na targi i inwestycje budowlane bardzo latwo jest znalezc prace stolarzom i budowlancom (ok. 2 tyg, srednia pensja ok. 3 tys.), a trudniej osobom z wyzszym wyksztalceniem (6-9 miesiecy, trzeba klamac na temat doswiadczenia, pensja ok. 1500) i artystom (malarzom, grafikom, rzezbiarzom). Generalnie ceny sa jak w stolicy, pensje jak przy wschodniej granicy, a pracodawcy bez kultury (np. nie przychodza na spotkania i rozmowy kwalifikacyjne, nie podaja zakresu obowiazkow ani pensji, boja sie podawac nazwe firmy). Generalnie w Poznaniu jest kiepsko lub tragicznie. Ja osobiscie wspolpracuje przez Internet z dwoma firmami z Lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra studiowała w Poznaniu i bez problemu znalazła prace. Tez zastanawiam się nad przeprowadzką. Mam doświadczenie w handlu i widziałam sporo interesujących ofert. To przykre, ze wszystkie wieksze firmy działają w dużych miastach a w miasteczkach jest tak mało pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie można mówić, ze nie ma wcale pracy, bo jednak statystyki pokazują że obecnie bezrobocie jest najniższe od lat. Problemem jest raczej to, ze w w wielu branżach brakuje specjalistów, a za to mamy zbyt wielu absolwentów popularnych kierunków studiów, dla których nie ma pracy. Np. mój narzeczony pracuje w logistyce i tutaj wciąż szukają nowych pracowników. Z tego co wiem, to jest też spory popyt na pracowników z wykształceniem zawodowym. Ja jestem w Wielkopolski i nie miałam problemów ze znalezieniem pracy w księgowości, jedynie po samych studiach bywało ciężko, ale teraz mając doświadczenie mogę przebierać w ofertach. Jeśli interesuje was praca w tym rejonie, np. Poznań i okolice, to na tej stronie http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ znajdziecie przydatne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×