Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość kredkova

no wlasnie...dwie propozycje,obie na bank..tylko nei wiem,gdzie bardziej sie oplaca... czy w promodzie sa premie ?co z atmosfera w jednym i w drugim?prosze o jakies info,musze sie w knocu zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
Odradzam prace w PROMOD!!! wIEM CO MÓWIE BO SIĘ TAM MĘCZE JUŻ 10 MIESIĘCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile placa w kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
Atmosfera straszna , ogromne wymagania , zero szacunku dla pracowników, premia nie możliwa do osiągnięcia!!! To mój ostatni miesiąc tam, więcej nie mam zamiaru się tam męczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
W promodzie wychodzi 6,79 na czysto za godzinę i zatrudniają tylko na pół etatu czyli jakies110-120 godzin miesięcznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
Sprzedawca w znanej czy mało znanej firmie- nie ma az takiej róznicy, praca na krótką mete poki starcza cierpliwości i wytrwałości. Na dodatek im "powazniejszy sklep" tym wieksza presja wobec pracownikow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
kurcze...juz sie niejdenych opinii o promodzie nasluchalam,ale nie sadzilam,ze jest az TAK zle...eh...tak dramatycznie potrzeba mi teraz kasy:/ tak myslalam,coby na te 3 ,4 tygodnie pojsc do promodu jednak,a jak juz w pullu zaczna mi sie szkolenia (i podpisanie umowy wtedy) to z promodu sie zwolnie...chociaz tak kurcze,glupio teroche...no i boje sie,ze pozniej problem z wyplata kasy za przepracowane bedzie i nachodze sie jak debil,upraszajac o wlasne pieniadze...co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
Jedno Ci musze powiedziec z wypłacaniem kasy w Promodzie jest ok zawsze na czas w tej sprawie są uczciwi!!!! Ale niestety inne rzeczy czyli przedewszystkim ich wymagania i zasady obsługi klijenta niestety są zwalone Jednym słowem musisz z siebie robic idiotkę i wchodzic klijentowi w d*** NIESTETY TAK JEST!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
A co słyszałaś o Promodzie? Ja szukam sobie czegoś innego bo jestem tym sklepem psychicznie zmęczona!!! Niestety nie mam o nim najlepszego zdania :/ Rozczarowałam sie naprawde. Myślałam że będzie o wiele lepiej bo taki markowy sklep!!!Prawdą jest że nie szanują swoich pracowników tylko liczy się dla nich jak największy zysk... a jak go nie ma to wtedy tak potrafią uprzykszyc Ci prace że już masz dosyc!!!!!!! Właściwie to niewiem kto niedługo będzie tam chciał pracowa, bo z tego co słyszałam to już narzekają na brak pracowników szczególnie w Wawie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
nom wlasnie takie przykre rzeczy,ze rywalizacja straszna,wymogi dzikie i niemozliwe do spelnienia...interesuje mnei tez ta kwestia premii-czy jest przewidywana i czy w ogole do spelnienia?? ha..jutro mam isc do pracy...sie zobaczy...ale i tak czuje,ze do zary uciekne....tylko coby mi pozniej pieniadze wyplacili...jezu,boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika *
Pieniążki napewno Ci wypładzą o to się nie musisz martwi!!!! Co do tej premi to TEORETYCZNIE jest ... tylko jak ja pracuje tam 10 miesięcy tak jej nigdy nie dostałam!!!!!!!!! Stawki dzienne jakie należy robic żeby ją otrzymac są NIEOSIĄGALNE do zrobienia... Ale oni uważają , że brak premi to nie ich wygurowane oczekiwania, tylko skutki naszej słabej pracy!!!!!!!!!! A w jakim mieście się zatrudniłaś. Mam tylko nadzieje ,że nie w stolicy bo jak tam to Ci współczuje... Pamiętam ,że moje początki były naprawde ciężkie...czego Ci oczywiście nie życze!!!!!!!!!! POWODZENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajeczka1985
Boże!!! Jakie tu bzdury Weroniko wypisujesz!!! Pracuje w Promodzie i w życiu nie spotkałam się z brakiem poszanowania dla pracownika. Od razu napiszę, że nie jestem ani kierownikiem, ani osobą co jest ślepo zakochana w firmie. Jestem sprzedawcą. Stawki godzinowe są znacznie większe niż piszesz....zależą one też od regionu w którym mieszkasz, np. w Warszawie są największe bo droższe życie w tym mieście. Po drugie firma nie oczekuje, żebyś \"robiła z siebie idiotkę\" tylko oczekuje od Ciebie profesjonalnego doradztwa dla klientki w kwestii ubioru, mody itp. Coś na miarę stylisty. I nie chodzi tu o włażenie w du..ę!! BZDURA!!! Jeżeli klientka nie jest zainteresowana Twoją pomocą to nie naciskasz i nie wciskasz niczego na siłę!!! Ona ma wrócić zadowolona a nie zostać z poczuciem, że jest \"naciągana\". Poważna firma francuska, która płaci znacznie lepiej od innych sklepów odzieżowych plus przeróżne bonusy dla pracowników jak fundusz specjalny, połowę tańsze ciuchy świetnej jakości to jeszcze bony, oczekuje od pracownika trochę więcej...Mam dosyć duże doświadczenie i pracowałam w różnych sklepach typu House, Vero Moda czy Diverse ale nigdzie nie było mi tak dobrze. Firma oczekuje od ciebie profesjonalizmu i chęci a nie żeby z łachą przychodzić do pracy i narzekać, że czegoś wymagają. Nie chce ci się pracować i dać odrobinę z siebie, trochę polubić swoją pracę to zatrudnij się do Żabki czy Biedronki. Teraz porządny sprzedawca musi powiedzieć trochę więcej niż \"co podać\", \"czy mogę w czymś pomóc\". Co do premii to myślę, że twoja ekipa sie przykłada się po prostu. Premie są i dostaje się!!! Naprawdę!!! Wspomnę jeszcze o różnych ścieżkach kariery z których można skorzystać, ale o tym nie będę się rozpisywać. Wnioskuję po Twoich wypowiedziach Weroniko, że to jest jedna z Twoich pierwszych prac. Nie warto się nie zniechęcać. Trzeba być ambitnym i lubić choć trochę swoją pracę, lub poszukiwać takiej jaka sprawi nam przyjemność. Bo musimy pracować min do 60tego roku życia czy nam się to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajeczka1985
Przepraszam za błędy, ale nieco się oburzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka Wawa
Szczerze mówiąc to ja też słyszałam same nie pochlebne opinie o tym sklepie!!!! Znam sporo osób które tam pracowały albo pracują. Niewiem jak jest ale niestety nic dobrego nie słyszałam!!! Sama miałam się w Promodzie zatrudni bo bardzo łatwo się tam dostac ( przynajmniej w Warszawie ) ale zostało mi to wybite z głowy!!! Teraz jestem zastępco kierownika w mango i ciesze się że wybrałam ten sklep :) Praca sprawia mi przyjemnośc i cieszy mnie każdy dzień nawet jeśli mam go spędzi w pracy!!!!!! A co do Weroniki to to co piszesz jest straszne i ja musze powiedziec , że to co piszesz jest prawdą bo to samo mówią moi znajomi!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY LUBIĄ SWOJĄ PRACE I TYCH CO NIE TEŻ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajeczka1985
Może to też zależy w jakim regionie w Promodzie. Jest trzech kierowników regionalnych. Ja pracuję w południowej i naprawdę jest ok. Wydaje mi się, że to zależy od kierownika regionalnego i jak prowadzi on kierowników sklepu. Bo firma naprawde jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulk 19
Ja też pracuje w promod od długiego czasu i musze wam powiedzie że się strasznie zawiodłam !!!! To co piszecie jest szczerą prawdą!!!!!Firma wogóle nie dba o swoich pracowników!!! Kierowniczki jakie tam wybierają są nienormalne, nie dbają wcale o dobrą atmosferę w pracy, nie wspierają swoich pracowników. Ajuz w kilku sklepach promodu miałam okazje byc i nie tylko u mnie takie opinie słyszałam!!!! Pozatym strasznie dużo obowiażków naraz, gigantyczne dostawy, klipsowanie, wieszakowanie, rozwieszanie, obsługa klijenta, częste zmiany sklepu!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się że dużo zależy od kierowników ale też od kierowników regionalnych...U mnie jest to S. CH. i gorzej by nie mogło, wieczne pretensje i niezadowolenie to jej zasady!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia33
Pracowałam w Promodzie i zgadzam się z Weronika absolutnie. Wytrzymałam tam 3 miesiące bo mi psycha siadała. Tam sie nie da pracować!!! Czułam sie jak robot, nie mozna stanąć na chwilkę, tylko w kołko poprawiać wieszaki i wchodzić w d.. klientom, i sprzedaż, sprzedaż i namawiać, żeby kupili więcej niz jedną rzecz. dla mnie PROMOD to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaj
Dla mnie ta firma to totalna klapa!!!!!!! Wymogi dotyczące obsługi klijenta są dziwne, często klijentki śmieją się z nachalności pracowników promodu ,ale oni zdają się tego nie dostrzega!!! Myślą że jak klijentka nie chce czegoś kupic to oni jej to na siłe wcisna!!! Jak pani pięknie w tym wygląda , moze do tego naszyjniczek świetnie by pasował i jeszcze kolczyki ŚMIECHU WARTY TEN CAŁY PROMOD!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniiikaaa
Ja od niedawna pracuje w skpepie promod i muszę powiedziec że praca bardzo przyjemna, naprawd zalezy w jakim miescie pracujecie i jaki ma sie zespół. jeżeli ludzie w pracy sa sympatyczni to i praca sprawia wiecej przyjemności, co prawda dostawy sa gigantyczne ale to dlatego że bardzo duzmo ubranek sie sprzedje, co do premi to jeszcze nie wiem jak bedzie bo dopiero co zaczelam prace ale mam nadzieje ze bedzie, jeżeli sie chce można robic sporo nadgodzin oczywiscie płatnych i jst wiele atrakcyjnych zniżek i bonów dla pracowników, praca ogolnie sympatyczna , pracy jest dużo ale to wkońcu praca i na wypłate trzeba sobie zapracować;) pozdrawiam i polecam prace w promodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awer
haha to dlatego że od niedawna pracujesz w promod masz jeszcze o tej firmie dobre zdanie!!! Promod to mega debilna firma... Ludzie którzy tworzą tą firmę w polsce mają nie pokolei w głowie mam tu na myśli dyrektora i regionalne!!! Baby jesteście porażką!!! Opętane promodem stare panny hehe!!! Moje współczócia ;DDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo.....
zgadzam sie z negatywnymi opiniami.... na początku jest fajnie, bo wszyscy próbuja sprawiac wrazenie miłych i wopgoóle , szkoda tylko ze juz po kilku tygodniach zaczynają cie traktować jak robota, to prawda ze nie mozna na chwile stanąć, cigle trzeba poprawiac wieszaki..... i podchodzic do klientów , masakra!!!!!!! dziwne zasady i sztuczność to główna wada Promodu, niby mają jakies tam ustalone zasady ze trzeba byc naturalnym i prostym w tym co sie robi ale sztucznośc jest wieksza niz w domku dla lalek...... nie radze zaczynac tam pracy., mecze sie am uż rok i planuje jaknajszybciej zmienić prace gdy minie mi czas umowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo.....
aha i jeszcze jedno , wykorzystywanie które miało miejsce na początku pracy to cos potwornego , "kolezanki" wyzsze stazem zwalają całą robote na nowych pracowników same stojąc i obijając sie... taka prawda wiec tzreba sie uzbroić w cierpliwosc zanim sie samemu bedzie stać i obijać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agem
buhaha dobrze to ujełaś!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też się tam męcze , ale już nie długo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, skoro już tu bywacie, może odpowiecie na nurtujące mnie pytanie dotyczące asortymentu sklepu Promod. Czy jest w Waszej bazie taki naszyjnik: http://www.promod.eu/images/produits/pzoom/zp503978.jpg ALE w tych kolorach: 1. http://img.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=797189 2. http://img.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=1221396 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzi
Witam... jest mi przykro z powodu waszych wypowiedzi-bo ja lubie Promod i znam zasady pracy tam...Wiec prostujac pewna wypowiedz kieronikow Regionalnych jest rzezcywiscie 3 ale jednym z nich jest mezczyzna...nie slyszalam o starych pannach,na dodatek nie spelnionych bo wszyscy maja swoje rodzinne zycie i to musze przyznac ze udane;-)) Wymagania sa...nie powiem...bo nikt w tej firmie nie lubi zasady nie narobic sie a zarobic co niestety moje drogie Panie...i Panowie jest mottem przewodnim zycia mlodego pokolenia...zaczynalam prace w Promod od stanowiska sprzedawcy i nie twierdze ze bylo latwo ale ja bylam ambitna i chcialam osiagnac sukces...co zreszta jest mozliwe dla kazdej osoby zatrudnianej w tej firmie...Firma ma swoja strategie ktora konsekwentnie wprowadza w zycie kazdego roku...ma Walory...i jest wyplacalna...szukajac pracy popatrzcie troszke dalej niz na wlasne wymagania popatrzcie co moze dac wam pracodawca jakie szkolenia i jaka baze do dalszej drogi waszego zycia...jedna z dewiz Promod jest entuzjazm a przyznam ze zabraklo go w tych co opisuja jak to ciezkooo jak zleee jak beeee....Moi drodzy zycie jest ciezkie i albo majac 18..19...20..itd lat nauczycie sie walczyc albo zwalcza was...bycie Otwartym na drugiego czlowieka to istotne...a mi poprostu w was tego brak!!! Nastepnym razem pomyslcie choc wiem ze czasem w emocjach to niemozliwe zanim napiszecie takiiiee slowaa...bo sa moce..wszystkich zainteresowanych Promod zapraszam do kontaktu ze mna...odpowiem na nurtujace was pytania w profesjonalny sposob... pozdrawiam i wysokich lotow w....optymistycznym swiecie Promod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy kot
Ile zarabiają kierownicy tych sklepów? Szczególnie interesuje mnie Promod, bo do Pull&Bear już miałam rozmowę, więc nic nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaj
Zależy gdzie pracuje się bo na pszykład kierownicy w warszawie zarabiają dużo więcej niż w innych miastach ale nie są to małe pieniądze!! Zarobki kierowników zależą też od utargów!!! Pracując jako kierownik w promodzie nie zarobisz mniej niż 4 tysiące a jak są i niezłe obroty to nawet więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy kot
4000 na rękę? może w Warszawie? ciężko mi w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×