Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikusia_20

praca w TATUUM, jak tam jest?

Polecane posty

Gość nikusia_20

czy ktoś na forum może mi powiedzieć jak tam jest? zarobki i te sprawy... bardzo proszę:) jutro mam rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia_20
bardzo liczę na wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia_20
może do 16 jutro ktoś mi napisze czy w ogóle warto się wybierać na rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdg
Bylas na rozmowie? Ja wybieram sie w najblizszym czasie. Wiesz jaka jest stawka za godzine pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgd
5 zl. Bylam na rozmowie. Od lutego lub marca ma byc powyzka na zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest tatuum
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielo
w elblagu otworzyli w koncu sklep firmowy. Swietne ciuchy,marka nie najgorsza. Dla osoby wyzej marka tatuum to marka polska wejdz na tatuum.pl lub tatuum.com Jak tam sie pracuje to nie wiem,ale kiedys jak stałem w przebieralni to kobiety gadały ,że szef odziału w elblagu jest ok i ze mozna ustalic dogodne godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Podnoszę temat.. Zostałam zaproszona na rozmowę (Warszawa) i chciałabym zapytać jakie są warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
Wszystkiego sie dowiesz na rozmowie. Praca na pelny etat. Chyba jeden weekend w miesiacu wolny. Bardzo wazna obsluga klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylia
Witam. Ja mam za dwa dni rozmowę (Wrocław). Proszę o wszelkie informacje na temat wynagrodzenia, warunków, możliwości awansu. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyznam sie
A więc zacznę od początku. Brazylio i inni chcący zacząć współpracę z firmą TATUUM, Jesli chodzi o wynagrodzenie to po pierwsze, zalezy na jakie stanowisko, ale pamiętaj ! że możesz raczej liczyć tylko na gołą pensję, premie w firmie zdarzają się niezwykle rzadko a jeśli już sklep wyrobi dość wygórowane targety, premia jest pulą którą rozdziela kierownik, im bardziej mu się podliżesz tym większa możliwość uzyskania premii, nie wierz w żadne systemy premiowania ja pracowałam 8 mc. i wiem że to fikcja, jeśli chodzi o tzw. nadgodziny to pamietaj że pewnie dość szybko uda Ci się uzbierać ich dość dużo bo nawet jeśli będziesz kończyć ranną zmianę zawsze będzie coś do zrobienia i może się okazac że zostajesz dłużej, oczywiście być może na grafiku po wielu prośbach dopiszą ci nadgodziny, ale pamiętaj będzie to źle widziane gdyż "trzeba się poświęcać dla firmy", kolejna sprawa, wynagrodzenie 10 i ani dnia wczesniej, no chyba że w weekend jest 10 wtedy dadzą przelew w piątek, jak masz dobry bank zaksięgują jak nie to kasa będzie dopiero w poniedziałek, Warunki pracy: generalnie tatuum nie zatrudnia sprzątaczek sprzątanie sklepu od sufitu do podłogi to działka pracowników sklepu, trochę kurzu nie sprzątniętego opier...ol, i juz powód do nie wypłacenia premii, Przerwa owszem jest tylko ze spędzeniem jej gorzej, większość sklepów ma mikroskopijne zaplecza bez wydzielonego miejsca socjalnego, a jeśli jest ajkieś biurko to z regóły zawalone przez dokumenty. Najlepiej idź na przerwę do restauracji- ale przy takich zarobkach 2-3 razy w miesiącu i jestes bez kasy. Na sklepie nie wolno: uśmiechać się do siebie, rozmawiać, nic nie robić, nawet kiedy sklep jest "wylizany" musisz sobie znaleźść zajęcie czasem tych zajęć jest tyle że brakuje czasu na obsługę klienta. Obsługa klienta jest najważniejsza jak w każdym sklepie powstaje jednak paradoks gdyż obsługując klientów nie zawsze masz czas na "lizanie" sklepu tj. układanie pod linijkę towaru, obsługujesz klientów do samego zmknięcia sklepu, zamykasz sklep i bierzesz się za ukłądanie towaru masz jakieś 30-60 minut w zalezności od lokalizacji sklepu. Często nie zdążysz ułożyć wszytskiego więc masz stres i zostawiasz kartkę porannej zmianie co jest jeszcze nie zrobione, a i jeszcze koniecznie musisz dotowarować sklep gdyż brakuje rozmiarów, generalnie cięzko to ogranąć ale dajesz radę, wychodzisz ze sklepu jestes już poza godzinami pracy a kierownik wręcza ci jeszcze kartony i śmeici z dostawy żebyś wyniosła na śmeitnik ( zapominając że jestes juz po pracy) wracajac do dostawy zaplecza są bardzo małe więc musisz na nich przyjmować dostawę- aby utrudnić Ci życie i złamać przepisy BHP, możesz dostawę władowac do przymierzalni i tam ją sprzawdzić, ometkować,obklipsować- ale to na własne ryzyko bo to zabronione i albo cie mogą zwolnić albo nie dadza premii- echh ta niewidzialna premia. jeśli chodzi o możliwości awansu to oczywiście że są jak w każdej wielkiej korporacji ! jak już urobisz się po pachy, w domu będziesz rzadziej niż w pracy, twoja rodzina i znajomi przestaną Cię widywać, a twoje myśli będa ciągle kręciły się wokół utargu sklepu, wizualizacji, itd. krótko mówiąc jak wpadniesz w pracocholizm, dostaniesz awans zakałdając że ejsteś młodszym sprzedawcą- po spełnieniu szeregu formalności takich jak staż pracy, wiek, możesz zostać starszym sprzedawcą, to bardzo ciekawa funkcja ale do dziś nie wiem po co ona komu, aaa już wiem jak już sie wszyscy pozwalniają kierownicy, zastępcy to dostaniesz klucze od sklepu jako niby wyróżnienie i bedziesz apierdal...ać za nich wszytskich, otwierać zamykać sklep itd. no i bedziesz mogła obsługiwać na kasie, bo jako młodszy sprzedawca nie wolno. Kiedy wpadniesz w oko wizualowi i kierownikowi salonu możesz zostać wizualem sklepowym -- o to już wielka fucha, bez względu na to czy twoja mama jest w szpitalu, czy miałaś wypadek, czy masz sesję w szkole musisz być w pracy bo właśnie rano z biura przysłali nowe plakaty ! i musisz je koniecznie rozwiesić dziś bo jak je rozwiesisz jutro to kicha no i dostaniesz rozpiskę w co ubrać manekiny jak im ustawić rączki i nóżki. UWAGA spróbuj się pomylić- zostaniesz znienawidzona i być może dyscyplinarnie zwolniona, a jeśli nie to uwag i kąsliwych przygryzek będzie masa. Kiedy jesteś już stara i garbata możesz zostać zastępcą kierownika salonu. A to już coś ! oczywiście musisz spełniać normy. Uwaga z-ca kierownika ma takie same obowiązki jak sprzedawca plus mase papierkowej roboty i odpowiedzialność, awanse finansowe w tych przypadkach zależą od wynegocjoiwania ale nie spodziewaj się podniesienia stopy zyciowej, bo to co dostaniesz więcej, musisz odrazu zarezerwoać na taksówki wracając bardzo późno do domu. Albo na braki w kasie. albo na duża ilość alkoholu aby znieczulić się po całym dniu w TATUUM. No możesz zostać tez kierownikiem- zalecam odrazu psychoterapię bo znam osobiście kilku i wiem że im sie przydaje. Pamiętaj prędzej dosteniesz złą uwagę niż dobrą a ajk będa cię chcieli wywalić to nawet nie podadzą dobrego powodu. no oczywiście sa jeszcze dodatkowe wyższe stanowiska ja na nie mówie okręgowe jacyś tam managerowie ale to już chyba nie moja działka. no cóż mam nadzieję że wszyscy którzy chca pracować w tatuum są pewni swojej decyzji. JA ten rzdział mam już za sobą. A coby nie było tak gorzko powiem tak w trakcie pracy w tatuum była i przyjemność poznania fajnych ludzi, szczególnie z biura w Łodzi, wyrozumiali, profesjonalni, uprzejmi, i szkoda że to już koniec ale być może gdzies na drodze dalszej kariery spotkamy się i uśmiechniemy. A tatuum niech trwa jak długo tylko może, bo na każdego rpzyjdzie sprawiedliwość. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TATUUM to nie jest firma którą mozna polecic osobie na nowe miejsce pracy. Jest to zakład a my pracownicy to siła robocza. Dlaczego zakład bardzo prostej przyczyny.... pewnego pieknego dnia ogłosili, że nie dostaniemy herbaty, kawy, cukru, soków itp. szkoda im kasy na odkurzacz ktory jest niezbedny w sklepie. Ciągle cos od nas wymagają aby zostawac dłużej kiedy jest inwentaryzacja do późnych godzin nocnych a potem jest problem z powrotem do domu bo tramwaje i autobusy nie kursują a zakład nie chce (nie pozwala) na pokrycie kosztów TAXówek oczywiście musisz pokryć z własnej kieszeni. A najlepsze jest to, że za nadgodziny nie płacą tylko trzeba je sobie odebrac ale z tym tez jest problem bo zawsze jest coś ważniejszego. Wynagrodzenie jest tak niskie ze za te pieniązki jest ciezko wyzyć do nastepnej wypłaty. A kiedy sie słysze,ze dziewczyny z innych sklepów zarabiają wiecej niż my to serce sciska. Na umowie probnej zarabia sie 1000 a po 3 miesiacach 1150. Zapomnialabym napisac,ze na umowie probnej dostaje sie tylko dwie koszulki zakładowe :P chcac czy nie chcac cigle musisz chodzic w tych dwóch koszulkach na zmiane (to sie poprostu w głowie nie miesci;/). Jedyna pozytywna rzeczą jest bardzo fajna atmosfera. Jesli chodzi o premie to zgadzam sie z moja przedmówczynia..... Tak wyglada praca w TATUUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuumek
TATUUM? to ma byc firma? smiech na sali..kurde ciecia robia z powodu kryzysu a w biurze godzinami wisza na tel..visuale regionalini to nie roby..wykorzystuja pracownikow,bo nigdy nie maja weny,a malo tego wprowadzaja nerwowa atmosfere..obserwuja,oceniaja, a sami siebie nie widza..psie grosze placa a wymogi jak w salonie VERSACE..jesli chodzi o ciuchy to masakra...rzeczy robione sa u Chinczykow..klienci z tego powodu nosem kreca,amy musimy gadac ze to nic,bo to przeciez polska firma..kiedys to moze mieli jakosc,ale teraz wiecej reklamacji niz paragonow(wprowadzaja sztuczne elementy do ubran..a gdzie 100% welna ? )....o premii to mozna zapomi9ec male sklepy stojace na rynkach nie maja szans wyrobic budzetow,a w centrach tym bardziej bo np w Warszawie TATUUM jest w kazdym centrum i jak tu wyrobic budzet,gdy tu tyle sklepow w jednym miescie...ja chcialabym tylko zeby te szychy same postaly 8 H ciagle na nogach(zylaki takie ze hoho ) za takie grosze..nie poleceam..wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatumm
Witam. Miałam dziś iść na rozmowę do tego sklepu w Warszawie ale po tym jak przeczytałam tu opinie innych(byłych) pracowników zrezygnowałam bo nie chce znów trafić na jedne wielkie g... a miałam podobnie w Royal Collection tak więc dziękuje za powtórkę z rozrywki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazda
Ja rownież mam niepochlebne opinie o firmie tatuum, wykorzystywanie, zero opcji na jakikolwiek awans, bo jak już są zatrudnione osoby na odpowiednie stanowiska to awansować na starszego sprzedawcę można chyba tylko jak ten odejdzie.. Ogólnie płace są śmieszne, na rękę niecały 1000zł na umowe o prace na cały etat, a pracy jest dużo i trzeba dawać z siebie wszystko ponieważ inaczej bardzo szybko możesz polecieć.. Ogólnie odgórne kierownictwo z Łodzi oraz prezesostwo to dwulicowi ludzie, którzy chcą tylko wkorzystywac i nie liczą się z pracownikami, mogą Cie zwolnić kiedy tylko się kierownictwu spodoba albo kiedy utargi sa niższe bo to przecież Twoja wina że się nie sprzedają ciuchy lub inne akcesoria i często zwolnienia nie zależą nawet od kierownika wewnętrznego ale od regionalnego albo od tego że się komuś nie spodobałas, wiele im nie trzeba. Nie polecam tej pracy ani tym bardziej ludzi którzy kierują ta firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kytosik
Hej, No nie wiem skad takie oinfo o stawkach ?:) Poza tym jak w kazdej firmie odziezowej, tzreba troche poswiecic sie, bo jednk za to placa.. Nie wiem gdzie osobka ktora napisala takie obszerne info pracowala, ale w moim sklepie tak nie ma, ze nie mozna sie usmiechac, gadac itp itd, ale tez nie mozna przesadzac... wolne to sa dwa weekedny, wiec nie przesadzajmy ze jeden weekend, za inwenture(za godziny z tego powodu) placa, i na taxi tez daja... wiec o co chodzi? Kazda firma ma swoja polityke... poza tym nadmienie, ze sa sklepy gdzie jeszcze gorzej placa a jeszcze wiecej zarabiaja, Zgodze sie z jednym, ze visuale regionalni, opierdzielaja sie na maxa ... Hm, powiem Wam jedno, nie jest zle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayona
Startowałam do Tatuum na stanowisko kierownika. Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo mało profesjonalna, trwała niecałe 20 minut... nikt mi się nie przedstawił nie wiedziałam z kim rozmawiam. Pytana były dośc dziwne, nie interesowały ich moje oczekiwania i nie spytali nawet dlaczego chciałabym pracować w ich sklepie. Po rozmowie poinformowano mnie, że bede musiała przyjsc na dzień próbny... ZA DARMO. Stwierdziłam, że trudno choć nie jest to zgodne z prawem... No więc zadzwolnili i zaprosili mnie na kilka godzin próbnych. Chcieli sprawdzić czy : "nie boje sie klientów i czy umiem sprzedawac", bo dodac trzeba ze kierownik w Tatuum nie robi nic wiecej niz sprzedawcy, tylko moze lepiej zarabia. Latalam po sklepie jak wariatka, obslugiwalam kliemtow, robilam im utarg przez 6 godzin, bez mozliwosci napicia sie wody! Ale zacisnelam zeby i z usmiechem na twarzy nadal pracowalam dla nich za darmo... Poszlo mi dobrze, nawet bardzo dobrze. Pytali od kiedy moge zaczac i ze widac, ze sobie poradze na tym stanowisku. Co wiecej dano mi do zrozumienia, ze nikt inny nie przyjdzie na taki dzien probny i zadzwonia, od kiedy zaczynamy. I ........ zadzwonili, ze jednak nie maja dla mnie pracy, bo regionalna zostala kierownikiem w sklepie, i ze im przykro! Takiego obrotu sie nie spodziewalam. Zrobili rekrutacje, po czym stwierdzili ze nie ma tego stanowiska...... Dla mnie zenada! Porażka! Wspomne jeszcze tylko, ze dziewczyny w sklepie ktore tam pracuja musza w kolko chodzic i skladac (zlozone) ubrania. Atakuje sie tam klienta na dzien dobry, ale motyw ze skladaniem ubran, ktore przed chwila zlozyla Twoja kolezanka wydaje mi sie byc totalna porazka.... W sumie to ciesze sie, ze tam nie pracuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim236
czytajac stek tych bzdur nie dowierzam temu dosłownie co jest tam napisane, jestem pracownikiem tatuum juz od ponad roku i powiem szczeze ze nie jest tak tragicznie jak by sie komukolwiek wydawało, owszem jest dzien probny ktory jest nie płatny działa to na zasadzie zapoznania sie ze sklepem, jego trescia tym co sobą dysponuje tu dzież pracownikami itd.... i tak jest w wiekszosci sklepow , ze nie płaci sie za dzien probny i wcale nie jest to łamanie prawa, w wielu firmach nie płaci sie za dzien probny, i nie prawda jest ze w tatuum zarabia sie 5zł za godzine, i biega sie przez 6 godzin z jezorem na wierzchu bez mozliwosci napicia sie wody, sa to bzdury poprostu głupoty!!! i majać przerwe nie siedzi sie na stercie dokumentow, ja nie wiem jaki sens ludzie maja pisac cos takiego??? powiem tak- sa sklepy gdzie jest naprawde gorzej a jesli chodzi o awanse w tatuum jak najbardziej jest mozliwość.... i nie trzeba być "GARBATĄ" by bys tarszym sprzedawcą, bo w kazdej firmie konfekcyjnej ABY dostać awans trzeba na niego zasłużyć, a i premie są i nikt ich nikomu nie zabiera i nie wyżuca sie smieci PO GODZINACH PRACY- a raczej w jej trakcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayona
to że nie placi się za dzien probny w wiekszosci sklepow, wcale nie oznacza, ze jest to zgodne z prawem. Wrecz odwrotnie jest to nagminne i moznaby to spokojnie zglosic do PiP. Jesli bylaby w sklepie kontrola, to mandat gwarantowany - bez umowy pracować (choc nazywa sie to dniem probnym) nie mozna, takie mamy prawo pracy- radzę poczytac kodeks. Teraz juz bedziesz wiedzieć, że to jest WYKORZYSTYWANIE. I jest prawdą to co wyzej napisalam o swoich odczuciach, nie rozumiem dlaczego to podważasz. Rozumiem, że u Ciebie w tatuum tak jest- ja przezyłam coś innego. Poza tym chyba duzo swiadczy o firmie to, że szuka kierowników do sklepów i kierowników regionalnych do wiekszosci swoich sklepów, dlaczego wszyscy odeszli?? co? Napewno swietnie im sie pracowało, napewo warunki sie polepszały, napewno mieli szanse rozwoju. Taaak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa.
.........to co jest napisane przez tim 236 to stek bzdur!!!! Tatuum traktuje pracowników jak G.... pracowałam tam i to w jaki sposób sa tam traktowani ludzie jest porazajace i nikomu nie polecam tego miejsca pracy. Im bardziej "liżesz tyłek' kierownikowi i zastępcy tym wiekszą masz premie ( o ile jest, bo to tez nie jest częste). A zjesc w spokoju tez ci nie dadzą bo jak jest "tajna narada" to musisz wyjsc mimo ze masz przerwę, zostajesz kulturalnie wywalony za drzwi socjalnego. Pracuję się pod silna presją i trzeba cytuję "poświecac się dla pracy" m.in. przychochic na kazde zawołanie mimo że ma sie dzień wolny, bo jak nie to masz to wypominane do konca swoich dni w tatuum. ...i tak jak ktos już tam słusznie zauważył nie ma co liczyc na pochwałę, natomiast krcace uwagi to codziennosc, Fakty mówią za siebie!!! Dlaczego tak czesto ludzie z tamtad odchodza? dlaczego ciągle poszukują pracowników? i dlaczego tak mało pozytywnych opinii jest na temat tej firm? Jak dla mnie jest to jednoznaczne. Szkoda zdrowia i energii. Troche szacunku dla samego siebie. Chciałabym napisac cos pozytywnego na temat tatuum poza tym że spotkałam tak kilka naprawdę inteligentnych, miłych osób, ale nie mam naprawdę co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam przed tatuum
Może trochę nie na temat, ale z firmą Tatuum nie chciałabym mieć nic wspólnego. Właśnie się przekonałam, że są do niczego. Nie polecam kupowania z tej firmy przede wszystkim kurtek -płaszczy puchowych, bo śmierdzą po wyjściu na powietrze. Normalnie żenada-taka poważna firma, a reklamacje musiałam składać 3 razy, bo najpierw stwierdzili, że to naturalny zapach puchowej kurtki...po kolejnej reklamacji uznali, że faktycznie kurtka śmierdzi i ją wyprali...a jak ją wyprali to kurtka wyglądała gorzej niż źle: pozaciągana, dziurawa - wstyd, że mogli ją oddać jako "naprawiona". Oczywiście jej nie przyjęłam i znów musiałam pisać reklamacje, po czym dopiero odzyskałam swoje pieniądze. Chciałam jeszcze zwrot kosztów podróży, bo 3 razy na marne jeździłam do sklepu ale oczywiście nie potrafią nawet odpisać człowiekowi na meila - żenada. Omijam ten sklep z daleka i wszystkich chciałam przestrzec przed tą marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim236
"do aaaaaaa" to co napisałeś/aś jest prawdą nie raz wywalono mnie kulturalnie w trakcie przerwy na korytąż bo kierowniczusie miały narady, i jadłem obiad siedzą c na podłodze na korytarzu...... wiec tu przyznaje rację tej osobie.... fakt ludzie czesto sie zmieniają popracują miesiąc i idą bo zarobki sa nie za ciekawe jak na taki sklep i na tak duze obroty jakie sie tam robi:((( plusem sa ciekawi ludzie ktorych sie poznaje tak jak osoba napisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska79
Ja byłam dziś na rozmowie. Szkoda gadać, pytania testujące, cuda wianki po czym usłyszałam, że będę zarabiać 1000 zł przez okres próbny a później około 1200 idę jutro na dzień próbny. Zobaczymy jak to wygląda ale raczej się nie zdecyduję. Potrzebuję bardzo pracy, bo utrzymuję się sama ale na litość boską jak żyć za 1000 zł skoro wynajmuję pokój za 460! Poza tym jak przeczytałam opinie to mi ręce opadły. Pracowałam w handlu ale to co tu przeczytałam to mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam kilka dni temu na rozmowie w salonie Tatuum nie zgadniecie ile mi zaproponowano na 1/2 etatu 5,50 zł/h umowa na zlecenie bo o umowie o prace nie ma mowy po prostu ręce opadają :-/ Mam do Was pytanie w którym sklepie zarabia się przyzwoite pieniądze chodzi mi o min 1,500 netto na cały etat?? Pamela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaa23
Hej, Nie wiem jak jest w odziezowym sklepie, jednak wiem, że w Rossmannie jako kasjer zarobisz tyle na 3/4 etatu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były tatuumek
Zgadzam się że trzeba zapierdzielać jak w każdym sklepie.czy to w tatuum, promod, czy każdym innym . Trzeba przychodzić , kiedy ktoś inny nie może, ale z drugiej strony, jak tobie coś się dzieje , nie możesz przyjść do pracuy to ktoś przychodzi za ciebie.. to działa w obie strony - warunki pracy - jeżeli jesteś osobą młodą, to warto zdobyć jakieś doświadczenie i za takie pieniądze, 1150 zł, jak z premią, to jesteś w stanie wyciągnąć więcej. premie rozdziela kierownik. dodatkowo jak jestes visualem sklepowym, o co nie jest trudno, a ciebie to interesuje- to masz szanse na dodatkowe pieniądze. - atmosfera w pracy miła, zależy też w ręce jakiego kierownika trafisz - ludzie umówmy się , byłoby cholernie nudno, gdyby nie praca z klientami. fajnie jest komuś pomóc coś dobrać, a jeszcze ci klient podziękuje i przyniesie czekoladki, czy to nie jest lepsze wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panbiedroneczka
Witajcie wszyscy którzy odwiedzicie tę stronę i być może przeczytacie to co napiszę..a zamierzam napisać cała prawdę... niech ludzie wiedzą jaka jaka jest firma TATUUM, jak postępuje z pracownikami i jak wygląda... -zap..e....łem tam okrągły rok... wciskałem te chińskie ubrania bo obsługa klienta wiadomo w każdym sklepie jest nie odzowna.. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY CHCĄ TAM IŚĆ DO PRACY... ja zostałem potraktowany jak ścierwo.... po roku czasu zostałem wywalony na zbity pysk... -z dnia na dzień pozbawiono mnie pracy:((( nie podając żadnego konkretnego powodu... -pytając mojej"area menager> i kierowniczki sklepu co jest powodem tego ze zostaje zwolniony usłyszałem...cytuję"NIE SPEŁNIASZ WARUNKÓW FIRMY..." po prostu jest to chamstwo po całej linii.... ;(( okej ja rozumiem "nie spełniasz warunków firmy" po okresie próbnym... rozwiązujemy umowę... dziękujemy... ale nie po roku czasu... powiem tak NIE WARTO starać sie dla tej firmy pracując tam, NIE WARTO... bo po co jak usłyszysz ze "nie spełniasz warunków firmy" nie dość ze dostajesz gównianą kasę to jeszcze tak z tobą postępują.... fakt napisałem tam kilka pozytywów kiedyś... ale teraz tego bardzo żałuję...:(( jedynego czego nie żałuję to miłej atmosfery która tam była i przemiału ludzi których tam poznałem... miedzy innymi dlatego tam pracowałem bo było na prawdę sympatycznie.... -nienawidzę tej firmy!!!! -nienawidzę za to ze tak postępuje z ludzmi...!!! i naprawdę przestrzegam każdego kto tam pójdzie:((( szczerze uważam ze są lepsze firmy które naprawdę godniej traktują pracowników i oferują lepsze wynagrodzenie. - tak jak już napisałem- W firmie Tatuum pracowałem okrągły rok... -przez pierwsze trzy miesiące zarabiasz 1100zł -po okresie próbnym dostajesz 100zł więcej premia uznaniowa jest wysokośći 150zł i dostajesz ją dopiero wtedy gdy dany sklep wyrobi miesięczny budżet ... -albo jej nie dostaniesz bo kierownikowi się coś nie podoba....powodzenia wszystkim i kariery w tej gównianej burdelówie ... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżej
hmmm. nie wierze ż jest az tak źle..ja pracuje drugi dzien i mnie sie podoba. moze wylali ciebie bo po roku zacząłeś się opier...alać....? kto wie..jeżeli ktos dobrze pracuje to nie zwalnia się go tak po prostu.musiałeś coś naskrobać. .. ja tam nie zamierzam póki co negatywnie się nastawiać...popracuję i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panbiedroneczka
DROGI DŻEJU przeczytaj najpierw dokładnie i ze zrozumieniem co jest tam napisane... ja nie chce cie zrażać do tej firmy bo mnie na początku też sie podobało bo praca jest okej... ale popracujesz tam to sam zobaczysz.... skoro twierdzisz ze sie mogłem opier....ć to sie tu mylisz...tam jest dużo pracy... i nie da sie opier..lać.... poza tym postaw sie na moim miejscu przychodzisz do pracy i słyszysz" BO NIE SPEŁNIASZ WARUNKÓW FIRMY" a przez rok to spełniałem tak????//i na każde zesranie kierownika byłem dyspozycyjny... ale jak trzeba było nadgodziny odebrac to juz było problemowo... ty jesteś tam drugi dzień wiec jesteś zajarany... ja też byłem...jak popracujesz tyle co ja zmienisz zdanie i kiedys przyznasz mi racje... zresztą nie tylko moja opinia świadczy coś o tej firmie... poczytaj inne to może mnie wtedy zrozumiesz....i jeszcze ci coś powiem ze tam każdy kto przyszedł to rezygnował po miesiącu czy dwóch{za mojej kadencji bite 10 osób to śmiało sie zwolniło} bo za 1100zł trudno jest sie utrzymać... no chyba ze nasz majętnych rodziców serdecznie pozdrawiam i życzę ogromniej kariery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość promod
Panie biedroneczka.... coś nam tu ściemniasz... nie ma czegoś takiego przy wypowiedzeniu, że nie spełniasz warunków firmy i za to wypowiadają Ci umowę... Zastanów się co piszesz i nie zrażaj ludzi.. Znam dużo ludzi w tatuum i szanują tą firmę i są zadowoleni z pracy. Zawsze mogłeś podać, tą firmę do sądu za bezpodstawne zwolnienie z pracy, ale tego jak widać nie zrobileś, więc przestań nadawać na tą firmę, bo jest takie dobre powiedzenie-wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!! Życzę wszystkim pracującym w branży odzieżowej udanych pracodawców i zadowolenia z pracy i nie słuchajcie za dużo opowieści z drzewa sandalowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×