Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellenni

Praca w Tecnocasa opinie

Polecane posty

Gość Ellenni

Niedługo być może będę pracowała w tej firmie. Ktoś może już tam pracował? Jak wygląda tam praca i jak kształtują się zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybelline698
Mój facet pracował tam gdy jeszcze mieszkaliśmy w Krakowie. Teraz też pracuje w podobnej branży, tyle że we Wrocławiu. Praca przy sprzedaży nieruchomości - nawet przy stosunkowo niewielkich prowizjach zarobki były duże jak na krakowskie realia. Skupiają się tam też na stałym podnoszeniu kwalifikacji pracownika, to też duży plus, który zaprocentuje na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena S
Praca dająca duże możliwości pod względem finansowym jak i w dalszym rozwoju zawodowym. Jeżeli jesteś laikiem w tych sprawach, to nic się nie bój. Oni organizują szkolenia. Poza tym trzeba trochę czasu zanim zdobędziesz niezbędne doświadczenie. Nie ma się co zniechęcać jakimiś drobnymi niepowodzeniami. Z czasem zdobędziesz klientów, którzy Cię polecają innym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że wszystko zależy od chęci i firmy. Jeżeli ktoś chce pracować to zarobi , jak chce odsiedzieć 8 godzin i dostać wypłatę - to już nie komuna, gdzie się każdemu należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka32
Zgadzam się, to super praca dla ludzi nie bojących się rozmowy z innymi, w końcu przez większość czasu ma się do czynienia z obcymi ludźmi. Jeżeli jesteś miła i cierpliwa, a przy tym potrafisz w fajny sposób zachęcić klienta do kupna nieruchomości to poradzisz sobie na bank i szybko awansujesz. Pieniądze też są dobre, podstawa wyższa niż najniższa krajowa plus prowizja, a to tylko na sam początek. Z mojego doświadczenia powiem tylko tyle, że nie można się bać, jeżeli czegoś nie wiesz to pytaj kolegów z pracy, dużo dowiesz się na szkoleniach, jeżeli zdarzy Ci się jakaś porażka to jej nie rozpamiętuj bo to normalne w tej pracy jak i w każdej innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
W sieci można przeczytać sporo jakiś dziwnych opinii na temat tecnocasa szczególnie od osób, które odeszły bo sobie nie radziły. Prawda jest taka, że tecnocasa to sprzedaż - a w takiej branży nie każdy się odnajdzie. Z firmą nie jestem już związany, ale pracowałem tam kilka lat, a szczególnie po zmianie właściciela warunki pracy stały się bardzo dobre. Zarobki - przyzwoita podstawa + bardzo dobra premia. I firma dobra dla młodych bo idzie się dużo nauczyć. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleber
Skończyłem tam pracować jakieś 2 miesiące temu, ale nie z powodu firmy bo warunki mi odpowiadały tylko z powodu przeprowadzki na drugi koniec Polski. W zasadzie jeśli chodzi o samą firmę to osoby, które chcą pracować mają zarówno szanse na rozwój jak i na dobre płacę. Trzeba umieć poruszać się w obszarze sprzedaży bo na takie stanowiska można głównie liczyć w tecnocasa ale firma na tle innych jest solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena45
Właśnie, trzeba mieć jako taką smykałkę do interesów, orientować się trochę, ale tego też nauczą na szkoleniach. Jeżeli będziesz się sprawdzać na pewno na tym zyskasz, możesz awansować, ale też ludzie będą sobie polecać Ciebie jako dobrego pośrednika przez co Twoja pensja będzie większa. Co do atmosfery w pracy to wszystko ok, ludzie są mili i pomogą w razie potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta2
Jeśli lubisz pracować z ludźmi to jak najbardziej Ci się spodoba :) o zarobkach mówią różnie... ja jestem zadowolona, ale z kolei była u nas w pracy taka jedna dziewczyna popracowała 6 tygodni i się zwolniła... chyba sama nie wiedział co chce robić w życiu. Takie osoby na pewno piszą, że nie były zadowolone, bo za mało zarabiały, a prawdziwe efekty pracy w postaci zarobków widać dopiero po pewnym czasie, mi wystarczyły 3 miesiące, żeby realizować fajne zlecenia, za które były lepsze prowizję, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22julka
Na pewno trzeba dać sobie czas, aby wdrożyć się w tą jak i w inną pracę. Wydaje mi się ze początki są wszędzie trudne i trzeba się nastawić na pierwsze miesiące samej podstawy. Jeżeli pasjonuje Cię ta branża to śmiało możesz podjąć tam pracę, na pewno dużo się dowiesz i zdobędziesz cenne doświadczenie. A najważniejsze to młoda ambitna osoba może dobrze zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed praca w tecnocasie na plaszowie u karoliny sado. Zatrudnia na czarno i stosuje mobbing wobec pracownikow - wysmiewa poniza ubliza a nawet nie pozwala wychodzic do lazienki. Praca po 10 godz plus 2 soboty w miesiacu i jazdy ze strony niezrownowazonej psychicznie szefowej i to wszystko za 1000 zl. Zastanowcie sie czy warto jest tyle agencji nieruchomosci wszedzie bedzie lepiej niz w tecnocasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed praca w tecnocasie na plaszowie u karoliny sado. Zatrudnia na czarno i stosuje mobbing wobec pracownikow - wysmiewa poniza ubliza a nawet nie pozwala wychodzic do lazienki. Praca po 10 godz plus 2 soboty w miesiacu i jazdy ze strony niezrownowazonej psychicznie szefowej i to wszystko za 1000 zl. Zastanowcie sie czy warto jest tyle agencji nieruchomosci wszedzie bedzie lepiej niz w tecnocasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny obóz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×