Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zelterka

praca w wojasie na wakacje

Polecane posty

Gość zelterka

jestem studentką i przez rok nie pracuję, ale w wakacje chcialabym sobie dorobić, tym bardziej że wrzesień tez mam jeszcze wolny. do pracy fizycznej się nie nadaję, ale chętnie bym popracowała w jakimś sklepie obuwniczym, bo może by się trafiły zniżki :P myślalam o złożeniu cv do wojasa, ale nie wiem, czy przyjmują do pracy na taki krótki czas. a wy coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_ska
nie ejstem pewna, ale wydaje mi sie, ze nie bardzo, chyba, że potem chialabys pracować w weekendy. tylko na 3 miesiące to trochę bez sensu, bo zanim się podszkolisz to tez minie jakiś czas, wiec to im się średnio będzie opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraSS
mam kolezankę, co w wakacje pracowala w ochniku, a potem norlamnie się zwalniała i tak robiła przez 3 lata z rzędu. miala taki układ z szefem, który na wakacje potrzebowal więcej ludzi, no bo wtedy sa wyprzedaże i więcej klientow. Ale nie wiem, czy w innych sklepach tez tak się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikot11
moze zamiast pracy w galerii poszukasz czegoś sezonowego, skoro od pażdziernika musisz znowu wrocic na uczelnie? jakies półkolonie z dzieciakami, obsługa imprez plenerowych itp. to miałoby chyba większy sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynata
słyszalam same dobre opinie o pracy w wojasie, ale od osób, które się tam zatrudniły na stałe, wiec raczej ci nie pomogę w tym przypadku. Zawsze możesz podejść do salonu i zapytać, będziesz miala info z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×