Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MakovaXX

praca w wojasie warto?

Polecane posty

Gość MakovaXX

w lipcu bronię mgr, nie znam jeszcze dokładnego terminu, ale od lipca chciałabym zacząć pracę. na razie się nie nastawiam na nic konkretnego, chociaz doszły mnie słuchy, że do salonu wojasa szukają pracowników. zanim złoże cv, może podzielicie się opiniami pracy w tym sklepie? macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaCDE
w zeszłe wakacje zaczęłam pracę w wojasie, myślałam, że będe tylko na 3 miesiące, aż się zaczną zajęcia na uczelni, ale mi się spodobało i zostałam :) przeszłam na zaoczne, nieźle zarabiam, leci mi już doświadczenie i naprawdę jestem zadowolna ;) jak masz okazję, to składaj papiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RainbowEnd
jak nie chcesz docelowo pracowac w żadnym sklepie to moim zdaniem nie ma sensu tracic czasu. jak się obronisz to składaj cv do miejsc związanych z twoim zawodem, bo bez doświadczenia i tak ci będzie ciezko coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrej
co ci szkodzi spróbowac, nic przecież nie tracisz, a w razie czego to na przyszłość bd wiedziała, czy warto tam startowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglaneczka
jak ci zalezy na jakiejkolwiek pracy to w sumie bez znaczenia gdzie trafisz. w takich sieciówkach zarobki sa mniej wiecej takie same, najczęściej pracuja w nich mlode osoby, wiec atmosfera jest fajna. Próbuj do tego wojasa, moze jeszcze jakieś zniżki na buty dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×