Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość imili86

hej wam czy ktoś pracował w Zarze ..wlasnie dostalam prace i jestem w trakcie robienia badan czy ktos moze powiedziec jak tam sie pracuje zarobki atmosfera itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLKa_23
jesli moge spytac: jak dostalas ta prace? zanioslas im po prostu cv czy odpowiedzialas na ogloszenie? i jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna? bardzo mnie to interesuje bo tez szukam pracy w sklepach odziezowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja wyslalam cv na ogloszenie na stronce praca.gazeta.pl albo pracuj.pl teraz nie pamietam dokladnie oni zadzwonili poszlam na rozmowe wiesz taka niby ankieta byla ze od kiedy moglabys zaczac prace czy sie uczyc itp i potem te osoby ktore jej sie "spodobaly" dawala papiery ze sa przyjeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apell
jaka pensja jesli moge zapytac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecej niz 800 zl
praca praktycznie od rana do wieczora w weekendy swieta itp musisz sie usmiechac choc wcale nie masz na to ochoty . PORAZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
mi powiedzieli ze na pol etatu jest okkolo 700 zl na reke....a na caly etat 1300 wiec wcale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tak zarunia ide do gliwic :) narazie poki nie otworza to w silesii na pol etatu mam byc ostatnio tam na bhp bylam a Ty gdzie w Zarze pracujesz??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
a powiedz mi jeszcze jak jest czy pracuje sie po 12 godzin?? i ogolnie co ktory weekend jestes bo wiesz ja mam szkołe jeszcze takze tez jest to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie spotkamy w silesi bo ja tam pracuje absolutnie nie pracujesz po 12 godzin oni bardzo trzymaja sie przepisow jestes w pracy tyle godzin ile masz w grafiku nadgodziny platne w weekendy możesz sie dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
to super co do weekendu zawsze moge po szkole jak mam np do 13 to na 15 przyjechac :) wiec mysle ze nie bedzie zle :) ... a jak zarunia z urlopami bo chodzi o to ze ja mam na pazdziernik wczasy zamowione glownie na poczatku chodzilo mi o prace na wakacje ale jesli sie utrzymam no to byloby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak bedziesz pewnie glównie na popoludnia pracowac tak jak ja wiec na 15 ta bedzie im pasowalo wiesz ta praca jest ok bo dobrze placa, wyplaty na czas, ubrania uniformowe w których sobie później chodzisz, dobra atmosfera, jak musisz np zostac dlużej to nie za friko bo oni ci za to zaplaca, urlopy do wykorzystania tak jak w prawie pracy - wszystko super ale jest jedno ale, cos co mnie wykańcza - wieczne popludnówki do zamkniecia sklepu gdzie zapieprz taki ze sobie tego nie wyorazasz, i oczywiscie soboty niedziele popoludniami gdzie rodzinka w domu siedzi sobie i odpoczywa a ty zapieprzasz, wiec jesli ci pasuje tak to ok, ale ja chyba musze sobie znalesc prace co sie w normalnych godzinach pracuje, tylko boje sie ze jak znajde taka prace to za caly etat dostane tyle co za pol etatu tutaj co do urlpow ja zaczelam prace w kwietniu rok temu a w sierpniu bylam na 2 tyg urlopu, wiec jak bedziesz miala te wczasy to tez za jakies pol roku to te 2 tyg dostaniesz tylko zgloś wczesniej masz na imie emilia ????? kiedy zaczynasz w silesi ????? aha nie wystrasz sie my mamy spory ruch i czasem dla poczatkujacego strasznie to wyglada al;e jak sie dojdzie ze wszystkim do wprawy to jest ok a na jaki dzial chcialabys isc: damski, męski czy dzieciecy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tak ma na imie emilia a chce na dział dzieciecy :) bo uwielbiam dzieci to super ze tak jest z urlopami :) no ale wiesz nie wypada im chyba powiedziec od razu na poczatku o urlopie hehe :) a nie wiem wlasnie kiedy zaczynam czekam na tel bo papiery juz oddalam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciecy to dobry wybór - po 20 tej juz nie ma tam klientów i można sobie spokojnie sprzątac, tym bardziej ze w gliwicach nie bedzie kasy na tym dziale wiec kasowanie odpada narazie nie mow nic o urlpoie poczekaj az sie wszystko ustabilizuje az ci przedluza umowe bo masz pewnie na okres próbny, aha druga umowa jest na 3,5 roku fajnie co ? pisz na bierzaco kiedy bedziesz w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no bede pisala :) dziekuje Ci za informacje no wiem wiem poczekam az przedluza umowe :) bo nie chce sobie od razu zawalać na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tak w ogole ile sie gdzies czeka zarunia na tel od nich od kiedy mam przyjsc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
będzie w CH FORUM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile sie czeka bo ja mialam inaczej przce zalatwiana ale mysle ze nie dlugo oni chyba z tego co zrozumialam to maja juz twoje dane i czekaja az ci umowe wysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no mają moje dane bo ja im wszystko zaniosłam te papierki co mi dali do uzupelnienia.....do tego bhp i badania lekarskie wiec wszystko im dalam i mowili ze mam czekac na tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oni musza twoje dane wyslac do warszawy, oni tam zrobia umowe, wysla tobie do podpisu i znowu do warszawy , wszystko poczta, wiec to potrwa ale nie martw sie napewno zadzwonia a narazie jeszcze odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
chciałoby się odpoczywać :) ale pomagam rodzicom w pracy :) wiec wiesz nieda rady odpoczywac...ale z niecierpliwoscia czekam na ten telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
a ja dalej czekam miało byc 5 dni eh i dalej czekam :) gorzej jak mi zadzwonia w piatek za tydzien i biedna mam komunie za tydzien hehe ale ok praca wazniejszA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
imilli86 a oni chca takich ktorzy moha i w weekendy nie?? jesli ja mam taka syt ze moge ale tylko na rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wiesz to pewnie idzie sie dogadac ja ci powiem nie wiem jeszcze dokladnie bo ja np bardziej moge po poludniu bo mam szkole do 13 praktycznie w kazdy weekend :) ale pewnie da sie dogadac ja kjeszcze nie zaczelam ale bedzie dobrzE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
imilli a o co Cie pytali?? gdziue mialas rozmowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
miałam w hotelu diament :) ale ja mialam do zary wiec wiesz..nie wiem jakie tam sa oczekiwania...ale ogolnie dali ankiete gdzie sie uzupelnialo swoje dane ile chcesz zarabiac w jakich godzinach mozesz pracowac od kiedy mozesz zaczac prace naprawde takie drobne szczegoly... jedynie co o sklep to sie pytali ogolnie co wiesz... no i w przypadku zary pytali sie na jaki dzial chce " damski meski lub dzieciecy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
"jedynie o sklpe ogolnie pytali co wiesz"?? przepraszam ale juz z przemeczenia nie mysle :) co pytali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no co wiem...tzn czym sie charakteryzuje jakie ciuchy dla kogo skierowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
bozeee sorki ale mi sie juz oczy zamykaja hehe dzieki :0 az mi wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no co wiem...tzn czym sie charakteryzuje jakie ciuchy dla kogo skierowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×