Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja.....

praca Wojas!

Polecane posty

Gość to tylko ja.....

Jak Wam sie tam podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.....
jestem tancerzem w klubie go-go :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ommkar
Do obecnych i byłych pracowników firmy ,Wojas'.Moje pisma do firmy ,Wojas' przynoszą powolny,ale skutek.Jednak moje spostrzeżenia i skargi potrzebuja Waszego poparcia i potwierdzenia.Jeśli czujecie lub czuliście się poniżani i macie wiedzę o łamaniu kodeksu pracy przez p.Justyne Chendowską,która jako kierownik terenowy stosuje wobec pracowników mobbing.Pomóżcie sobie i przyszłym pracownikom,którzy moga podlagac tej osobie.NIE DAJCIE SIE ZASTRASZAC i pszcie oświadczenia z opisem problemu do Zarządu firmy ,Wojas'.Myśle,że anonimowe skargi też Zarząd wezmie pod uwagę,ale napewno skutek przyniosą imienne czy zbiorowe skargi.Sprawa jest rozwojowa.Z Waszą pomocą Zarząd może stworzyć przyjazne człowiekowi miejsce pracy a nie niewolniczy poniżający obóz pracy.adres- wojas@wojas.pl w tytule- Do Asystenta Prezesa Zarządu ,Wojas' S.A. Dziekuje i pozdrawiam.Trzymam z Wami.ommkar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja213
Boże jak ja nienawidzę tej pracy !!!!!Niestety muszę pracować tam póki nie znajdę innego żródła utrzymania W życiu się nie spodziewałam że można tak zle traktować pracowników Praca ponad siły po nocach W wolne dni wydzwaniają i każą do pracy przyjść Ciągłe zastraszania krzyki wyzwiska za 1050 Koszmar !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś świeże informacje na temat pracy w wojasie? Szukam właśnie jakichś informacji bo mają ofertę pracy w moim mieście i chciałam to łapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky_sara
w sumie kilka moich koleżanek pracowało tam na stanowisku eskpedientki i raczej sobie chwaliły. Miały jakieś zniżki na buty, nie zarabiały źle. Ogólnie chyba spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabilinka
Można trafić na różną ekipę ale to w zasadzie jak w każdej innej pracy ale tak ogólnie jest ok. Mam porównanie z pracą w innych sieciówkach i wojas wychodzi na nim dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam ze praca w porzadku i ze mozna sie dogadac co do umowy. Kasa podobno tez nie jest zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlutkaA
Kasa chyba taka standardowa jak na tego typu stanowisko. Nie ma jakichś kokosów, nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putanesca
nie no wiadomo, to w końcu stanowisko ekspedienta w sklepie a nie prezesa ;) no ale źle też nie jest no i zniżka na buty zawsze spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkarol
w moim odczuciu praca w Wojasie jest okej. Ogólnie mniej więcej warunki podobne jak w innych sklepach na stanowisku sprzedawcy, ale ja miałem fajną ekipie, z kierownikiem dało się dogadać w każdej kwestii, słuchał naszych sugestii, bo chciał żeby wszystkim pracowało się lepiej. Podstawa + premia ze sprzedaży, która dało się wyrobić, więc te pieniądze co miesiąc były porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLorka55
Witam, pracuje w Wojasie już prawie 9 miesięcy. Praca niestety nienależny do najprostszych ALE zależy naprawdę od kierownika. Mi się akurat udało na bardzo fajna ekipę trafić. Dziewczyny zgrane można pożartować i pogadać normalnie w pracy. Ja osobiście lubię "cos" porobić bo wtedy szybciej czas mija w pracy. Jestem studentka wiec trzymam się tej pracy ze względu na grafik, który można dopasować. Może nie zawsze jest z nim pięknie ale da się przeżyć, więc w sumie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiDominika
Ja pracowałam w Wojasie prawie 2 lata. Mogłam to pogodzić ze studiami i to mnie bardzo cieszyło. Dużo ludzi mówi o tych planach sprzedażowych, ale to nie jest żadna tragedia. Nie musisz mieć nie wiadomo jakich umiejętności, po prostu musisz być przyjaźnie nastawiona do klientów i z nimi rozmawiać :) Im dłużej pracujesz tym lepiej to wychodzi, bo z czasem nabiera się doświadczenia. Jak trafisz na fajną ekipę to będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam i już nigdy więcej nawet tam nie wejdę. Jedyny plus tej pracy to była ekipa w sklepie. Cała reszta to dno totalne. Zarobki bardzo nikłe ale wypłacane na czas. Premie to jakieś nieporozumienie. Grafik zmienia się z dnia na dzień. Złośliwy kierownik Mało zorganizowana firma. Nie polecam, choć trzeba przekonać się na własnej skórze, nigdy nie wiadomo na co trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w wojasie i źle nie było. Kasa taka jak była ustalana na początku, dodatkowo zniżki co miesiąc. Koleżanki z pracy trafiły mi się w miarę spoko, kierownictwo też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ile pracownik może mieć zniżki na zakupy w firmie Wojas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×