Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gerrard1245

Praca , wybór

Polecane posty

Gość gerrard1245

Witam , stoję przed dylematem podjęcia pracy , mam dwie drogi wyboru , pierwsza to jest praca we firmie zajmującej się produkcją okien , byłaby to praca w dziale lakierni , już tam kiedys pracowalem pół roku i mam teraz opcję tam wrócić , wiem juz jak taka praca wygląda , jest to robienie przez 8 godzin jednego i tego samego ,przeważnie na taśmie, nie powiem nie była to praca marzeń bardzo nudna i bez żadnych perspektyw na awans , ale placa dosc satysfakcjonująca okolo 2000 na rękę . Druga opcja to praca jako kelner w restauracji , bez żadnego doświadczenia , oferują szkolenie jeśli się sprawdzę to umowa o pracę, na początek okres próbny za najniższa krajową , praca po 13h dziennie co drugi dzień , różny grafik , komunie , studniówki i różne.inne imprezy , bez zadnego doświadczenia w gastronomii ale chciałbym wlasnie spróbować czegoś nowego , czegos się nauczyc , ale jesli się nie sprawdzę nie będzie powrotu do tej pracy na produkcji . Stoję wlasnie przed dylematem wyboru , decyzję musze podjąć już w poniedziałek , dodam jeszcze że do tej pierwszej pracy mam okolo 15 minut samochodem , do drugiej już 30 minut . Jest ktoś kto może coś zasugerować , doradzić? Z góry dziękuję za wszelki rady . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrala ta pierwsza, tym bardziej ze juz ta firme znasz i dostaniesz jakas umowe. Praca w restauracji jest niepewna, nawet jak ci teraz mowia cos innego, to po sezonie moga ciebie zwolnic. Nie licz tez na napiwki, bo czasami jest tak, ze musisz oddawac i ze zgromadzonej puli dzieli sie miedzy pracownikow, albo i nie. Nie musi tak byc, ale moze. Ogolnie praca kelnerki jest ciezka, nawet jesli bedziesz miala co drugi dzien wolne. Ciagla presja, nadskakiwanie gosciom, duzo stresu jak jest *******ieregularne przerwy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałabym tę pierwszą, wracasz do znanego środowiska i z niezłym wynagrodzeniem :) Kelnerowanie w restauracji urządzającej różne imprezy to ciężka robota, pewnie organizują tam też wesela (bo piszesz o studniówkach) to całonocne zmiany, w sezonie duuużo tego... nie wiadomo, czy będzie Ci to odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na pracę w tej firmie? - http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ Mają teraz sporo fajnych ofert, przejrzyj sobie. Mój Szwagier się załapał i teraz zarabia fajne pieniądze, a na dodatek tylko i wyłącznie o tym mówi. Podchodzę do tego z dużym dystansem, ale on nie daje za wygraną i namawia mnie do tego, abym dołączył do tej firmy, bo akurat w naszym mieście jest wolne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×