Odpowiedz na ten temat

pracownicy Zywiec Trade

• zywa 2006.05.14 [14:31]
    czesc czy sa tu jacys pracownicy żywiec trade. Od nie dawna tez jestem i chciala bym sie wymienic opinia
  • kukuryku 2006.05.16 [23:20]
    Ja właśnie złożyłam tam swoje dokumenty aplikacyjne. Byłam już na rozmowie kwalifikacyjnej i teraz czekam na decyzję. Jeszcze tydzień czekania. Jestem ciekawa jak tam jest tak na prawdę, bo wydaje mi się, że mogloby być całkiem fajnie.

• zywa 2006.05.17 [20:09]
    a na jakie stanowisko jesli mozna wiedziec ?
  • kukuryku 2006.05.17 [23:02]
    Ja ubiegam się o stanowisko referenta handlowego. Nadal czekam na odpowiedź. A Ty na jakim stanowisku pracujesz i jak Ci się tam podoba?

• zywa 2006.05.20 [20:13]
    pracuje w księgowości. Powiem ci ze stresu jest bardzo duzo ale to chyba wina zmiany przepisow. Trafilam na ciezki okres, trafilam poprostu na nerwowke. Ogolnie to wiekszosc w firmie to mlodzi ludzie i z nimi najlepiej sie wspolpracuje....
  • -no name- 2006.05.20 [21:01]
    Zapraszam serdecznie na nowe forum dla przedsiębiorców i ludzi pracy usmiech.gifwww.nsh.pl
  • jestem z Żywca 2006.05.20 [21:02]
    hej, mieszkam w Żywcu, mój tata pracuje w tym najoryginalniejszym browarze i nie narzeka, chyba jest bardzo ok oczko.gif
  • zywa 2006.05.20 [22:25]
    ooo tak w głównym żywcu ponoć są super warunki tylko trady sa traktowane jak podlotki..to juz zdążyłam zauważyć...
  • kukuryku 2006.05.24 [23:10]
    Mam pracę! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Od poniedziałku (a może już od piątku?) zaczynam pracę w Żywiec Trade. Dziś zrobiłam badania lekarskie. Dziwnie się czuję, to moja pierwsza praca na etacie.
    A jak tam jest? Wkrótce się okaże.
  • bybybybybby 2006.05.25 [18:49]
    a gdzie wyslaliscie swoje aplikacje na jakas strone glowna? skad wiedzieliscie o naborze?
  • kukuryku 2006.05.25 [20:54]
    Ja o poszukiwaniu pracownika dowiedziałam się z PUP, tam też powiedziano mi o rozmowach, na które do PUP przyjechał kierownik oddziału Żywiec Trade, gdzie potrzebny był pracownik. Swoje dokumenty aplikacyjne dałam bezpośrednio na tej rozmowie. I to tyle. Pracę zaczynam od poniedziałku.

• zywa 2006.05.25 [21:00]
    GRATULUJE pracy, mam nadzieje ze bedziesz miec lepiej niz ja, mam nadzieje ze wrocisz tu i opowiesz mi swoje wrazenia, a moze nawet sie kiedys spotkamy...bynajmniej zycze powodzenia!!!!
  • kukuryku 2006.05.25 [23:07]
    ---> zywa - bardzo dziękuję lapka.gif Na pewno napiszę tu, jak tam mi będzie się pracowało. Skąd jesteś?

• uważajcie na impry 2006.05.25 [23:47]
    inegracyjne!!!!!!!!!
    Kierownicy lubią podkładać świnię a potem mają cię w garści i trzba zapie**alać ile wlezie bo robią szantażyki jezyk.gif
  • kukuryku 2006.05.26 [00:38]
    --> uważajcie na impry - A czy możesz dokładniej wyjaśnić o czym mówisz, to moja pierwsza praca na etacie i nie bardzo rozumiem.

• zywa 2006.05.28 [20:53]
    o imprezy sie raczej nie martwie bo w takim malym oddziale jak u nas to raczej takich imprez nile ma
  • zywa 2006.05.30 [20:19]
    kukuryku odezwij sie jak ci tam idzie w tej pracy? czyzbys juz dostala tyle pracy ze nie masz czasu wejsc na neta i opowiedziec nam wrazenia ? jezyk.gif
    gadaj szybko...bo sie niecierpliwię....
  • kukuryku 2006.05.31 [23:49]
    Oj, ---> zywa - zawalili pracą stasznie. Jak w Twoim TRADE wygląda rozliczanie faktur? Też referenci w magazynie nie nadążaja? A na koniec miesiąca siedzą po nocach, żeby zamknąć miesiąc? Mnie to jeszcze na szczęście nie dotyczy, bo jeszcze nie siedziałam przy komputerze, przez trzy dni układałam, segregowałam faktury i inne dokumenty. Zobaczymy co będzie dalej. Opowiedz, jak to wygląda u Ciebie? No i skąd jesteś?

• kukuryku 2006.06.07 [09:23]
    --->zywa, gdzie zniknęłaś? pechowiec.gif Miałam nadzieję na rozmowę o naszej pracy w Żywcu.
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

• zywa 2006.06.07 [19:12]
    witaj nie bylo mnie kupe czasu bo zakanczalismy miesiac i trzeba bylo siedziec grubo po godzinach to bylo straszne ale coz jak jest praca to trza sie z niej cieszyc bo jak jej nie ma to jest gorzej. Niechcialabym narazie mowic z ktorego tradu jestem bo nie chce sie ujawniac sorki troche seiboje bo u nas to jest tak ze jak dojdzie do szefow ze cos ci nie pasuje w pracy to z miejsca sie wylatuje. Oni sie nie pieprzą !!!! masz racje roboty jest naprawdę duzo i albo czlowiek sobie poradzi albo nie...a jak nie to wiadomo.
  • zywa 2006.06.07 [19:14]
    a wogole to mam dzis dola buuuu smutas.gif
  • zywa 2006.06.09 [20:17]
    no i tak sie mijamy usmiech.gif
  • zywa 2006.06.16 [21:56]
    kukuryku gdzie jestes, wiem ze jest duzo pracy ale zeby az tak ze nie ma cie wogole na tym forum....odezwij sie proszę....
  • zywa 2006.06.16 [21:57]
    kukuryku gdzie jestes, wiem ze jest duzo pracy ale zeby az tak ze nie ma cie wogole na tym forum....odezwij sie proszę....
  • kukuryku 2006.06.17 [09:56]
    Sorry, zywa, że się tak długo nie odzywałam, ale Ty najlepiej wiesz co to za praca. Kiedyś kilka razy dziennie zaglądałam tu, na forum, a teraz już nie ma tyle czasu. Nie bardzo potrafię sobie poukładać dzień jeszcze, dość długo nie pracowałam i oczywiście cierpi na tym dom. Zastanawiam się, czy powinnam się cieszyć nadal, że znalazłam pracę? zly.gif Ale co tam, to dopiero początek, mam jeszcze dużo czasu na zastanawianie się. Będzie dobrze. Na pewno.
    Zywa - rozumiem, że nie chcesz powiedzieć w jakim Tradzie pracujesz, ale może chociaż województwo? W każdym jest ich po kilka. Ja mieszkam w dolnośląskim. A swoją drogą, myślisz, że ktoś z kierownictwa Żywiec Trade zagląda tu? Oni też nie mają kiedy smiech.gif
    Pozdrawiam i obiecuję nie robić już takich długich przerw w zaglądaniu na forum kwiatek.gif

• zywa 2006.06.18 [18:56]
    witaj kukuryku, widze ze masz takie chwile podlamania jak ja, ja tez przez dlugi czas zastanawialam sie czy sie wogole cieszyc ze znalazlam te robote. ...ale głowa do gory trzeba to jakos przezyc bo ja tak szczerze mowiac stracilam nadzieje ze sa jeszcze pożądne firmy w tej Polsce, wiec musimy sie zadowolic z tego co mamy. Chyba ze ktos ten watek czyta(nie koniecznie) kto jest zadowolony ze swojej pracy to prosimy o wypowiedz na ten temat.A wogole ja rowniez jestem ze slaskiego usmiech.gif a u mnie nic ciekawego duzo roboty a koniec miesiaca sie zbliza wiec bede miec jeszcze wiecej pracy.ufff strasznie sie boje smutas.gif znowu sie zaczna nadgodzinki bleee.a wlasnie kukuryku, jak u ciebie wygladaja nadgodziny? czy ty pracujesz ponad swoje godzinki czy jak panie kadrowe wychodzisz o 16 i tylko kartki w powietrzu wisza?
  • pifsko 2006.06.18 [19:18]
    a jakie są zasadnicze godziny pracy w tej firmie? tak z ciekawości pytam. I na jakie zarobki można liczyć?

• kukuryku 2006.06.19 [19:15]
    ---> zywa - Ja tam pracuję dopiero trzy tygodnie, a mam już 34 nadgodziny i już wiem, że ich nie odbiorę w dniach wolnych ( bo to tak chyba w całej firmie się odbiera?) a na koniec miesiąca będzie ich jeszcze więcej. Jedno zakończenie miesiąca już w tej firmie przeżyłam, to wiem. Ciągle mam nadzieję, że nauczę się dobrze sobie radzić z problemami z rozliczaniem faktur i innymi dokumentami, i nie będzie takich zaległości, jakie są teraz. Złudne nadzieje? Może?
    ---> pifsko - Zasadnicze godziny pracy w Żywiec Trade są takie jak w każdej pracy, osiem godzin dziennie, przez pięć dni w tygodniu, ale to chyba tylko teoria. A zarobki, zależą od stanowiska, na którym się pracuje.

• zywa 2006.06.19 [20:10]
    ohh tak kukuryku, wiem cos na ten temat, tez mam juz tyle nadgodzin ze nawet nie wiem kidy je odbiore...ale pisz czasami co u ciebie. Ja tez wisze w zaległosciach, konczy sie czerwiec a ja siedze jeszcze w maju, takze nie martw sie, wszystko w zywcu tak dziala...to zmiany przepisow tak daja popalic...ale kto wie moze gdyby nie to to bysmy nie pracowaly.....oczko.gif
  • kukuryku 2006.06.22 [22:45]
    Tak się zastanawiam, czy możliwe będzie kiedykolwiek, że będziemy z pracą spokojnie, na bieżąco. Czy już zawsze będą zaległości? Niedługo koniec miesiąca, zaczynam się bać. Ciekawe ile na koniec miesiąca będę miała nadgodzin?
    Nie orientuję się - zywa - jak sprawy wyglądają w księgowości, czy tam też mogą być takie zaległości? Z tego co piszesz, wynika, że tak.

• zywa 2006.06.25 [22:02]
    no u mnie tez kupa roboty i tez az sie boje co to bedzie w tym tygodniu. Mam takiego stresa ze szok.A jesli chodzi o zaleglosci to u mnie tez to zjawisko wystepuje usmiech.gif i nie wiem co bedzie dalej..boje sie.......aaaaaaaaaaasmutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...