Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praktyki aka niewolnictwo

Polecane posty

Gość gość

Tak więc, jestem w 2 technikum, mam od początku tego miesiąca praktyki (na kuchni) CODZIENNIE po 8h stania, nie mam ani 1 przerwy na toalete/jedzenie, nie mam nawet kiedy sie napić, non stop jestem wykorzystywana (nie tylko ja z reszta, mowiac szczerze jestem wykonczona, boli mnie żołądek i całe dłonie mam pokaleczone, ledwo cokolwiek dotykam, plecy tez odmawiaja posłuszeństwa, o stopach mowic juz nic nie bede. Dziś nie mam sil iść, po prostu musze 1 dzien odpocząć, (tak, weekendy rowiez mam praktyki, nie płacą nam nic), jaka moge miec wymowke? Na dodatek jest dla mnie to stres bo jestem jedyna tam kobieta wsrod facetow, wiec oczywiscie masa głupich komentarzy sie sypie, jak tez wiecej pracy na mnie spada, wczoraj dostałam na ten tydzień ocenę 1 dlatego ze nie moglam przeniesc wielkiego gara wypełnionego ziemniakami (jestem mała i drobna, a podniesienie takiego wielkiego gara da rade tylko 2 facetow :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdzieś to zgłoś... Ja bym stamtąd spieprzala. Takie czasy ze traktują ludzi jak śmieci, nie ty to inna przyjdzie. A zdrowia sobie nie warto niszczyć ani kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×