Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katr9ina2

praktyki studenckie

Polecane posty

Gość katr9ina2

Skandal, mam praktyki w banki, praktyki obowiązkowe i myślałam że coś nowego się nauczę a tu nic z tego, już od poniedziałku robiłam porządki w papierach - układałam teczki klientów według numerów kont :/ masakra, myślałam że coś się zmieni i ale nic z tego przez cały tydzień to robię, już po pierwszym dniu myślałam żeby iść do biura karier na uczelni z podaniem o znane miejsca praktyk, ale pomyślałam ze to bez sensu szukać nowego zakładu pracy na praktykę i przemęczę się w tym banku przez te 2 tygodnie. na domiar złego po pracy dawają mi ulotki do roznoszenia. :/ :/ :/ został mi już tylko tydzień może jakoś to przeżyje, jeszcze jedno jest ze mną laską też na praktykach która jest nakręcona jak nienormalna zapałem układa num erki w kolejności :/. :/ i kierowniczka banku mówi złe o mojej pracy ze sie nie staram i ze brak mi entuzjazmu, ale kur*a proszę was nie ma nic fascynującego w tym co mi każą robić. nie wie co dalej robić jestem załamana, dzisiaj idę do pracy po południu więc mam nadzieje ze mnie puści wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie
ze wogole pozwolaja ci cos robic ja studiuje chemii praktyki w laboratorium wiec niczego nie wolno mi sie dotknac moge tylko patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×