Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oby tylko zrezygnowana

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość oby tylko zrezygnowana

Podobno bezrobocie niskie jak nigdy, a ja nie umiem znaleźć pracy. Czy naprawdę muszę szukać prosząc znajomych? Skończyłam studia, znam język, pakiet office, nie jestem idiotką i mam dużo chęci do pracy. Prowadzę własną działalność i mi nie idzie. Może jednak jestem idiotką? Ubiegam się często o zwykłą biurową pracę, typu sekretariat, obsługa klienta, ale i przedstawiciel medyczny. Ciągle na pracuj pl widzę, że aplikowało 50-100 osób i powyżej 100 osób. Ciągle maile z informacją, że nawet nie zaproszą mnie na rozmowę. Porażka, mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień serwis z ogłoszeniami o pracę na http://pl.job24.co, Dostosuj swoje CV do oferty i mam nadzieję, że Ci się powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monijka
A skąd jesteś? Bo pod Warszawą w drukarni Ellert szukają pracowników na introligatornię, to łatwa praca i z tego co wiem to nie wymagają doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie. Jestem po studiach, jedyne czego wymagam to praca biurowa 8-16 i wolne weekendy. Mnóstwo jest takich etatów ale pozajmowanych po znajomości a wolne oferty pracy to jakieś śmieciowe prace tylko fabryka, fastfood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlorineand
szukaliście pracy w korporacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym problem, że do prostej pracy biurowej wcale nie trzeba nawet studiów i jest bardzo dużo chętnych na takie stanowiska. Trzeba się w czymś specjalizować. Np. na tym blogu praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-zarabia-najwiecej/ macie informacje o tym w jakich branżach można najlepiej zarobić w stolicy. Jeśli macie wykształcenie związane z IT czy finansami, to z pracą nie powinno być problemów. A korporacje dobrze płacą i można się dostać nawet z niewielkim doświadczeniem, z tym ze niektórzy narzekają na stres i natłok obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×