Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalna strona interetowa, Wrocław i okolice

Polecane posty

Gość gość

Witam, potrzebuję na wczoraj profesjonalną stronę internetową, zależy mi na pomyśle, ponieważ sama go nie mam, dobrej grafice i oczywiście niskiej cenie wykonania :) Macie jakieś pomysły jak te wszystkie elementy ze sobą połączyć i nie korzystać z usług studentów tylko profesjonalnej firmy, która wystawi fakturę i zrobi stronę porządnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wejściu brawo za postawę, podoba mi się, że ludzie szukają normalnych profesjonalnych firm i chcą normalnie otrzymać fakturę, a nie kombinują np. po studentach płacąc pod stołem, wielkie brawo - oczekujemy od innych, dajemy też od siebie :) Hmm, domyślam się, że nie chcesz tutaj podawać nazwy firmy, może napisz chociaż z jakiej jest branży, może coś poradzimy ;) Co do konkretnej firmy to nic nie polecę, bo się nie znam i nie korzystałam z takich usług, ale dużo siedzę w sieci więc może chociaż jakiś pomysł na grafikę, czy kolory podrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKasiaKasia, dziękuje za miłe słowa ;) Już taka jestem, że jak coś robię to porządnie, nie uznaję kombinatorstwa. Firma kosmetyczna, głównie paznokcie żelowe i usługi fryzjerskie. Zatem ładnie musi być, nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kolory pudrowe byłyby ciekawe, miętowy, elementy różu albo pomarańczowego?;):) Fajne zdjęcia, z jakimiś modelkami, no i powinnaś pokazywać na niej swoją pracę, paznokcie, które robisz, różne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, pudrowe wydają się ciekawe, też mi pasują, ale myślę np. o jakimś tle w panterkę, zebre? Jakieś powtarzalne tło, nie wiem jak to się fachowo nazywa. Ale tak jak pisałam potrzebuje kogoś kto ze mna usiądzie, pogadamy i mi rzuci jakieś pomysły, a potem to profesjonalnie zrobi. Treści to juz sobie mniej więcej ułożylam w głowie, cennik, właśnie zdjęcia robionych przeze mnie rzeczy, jakieś aktualności, kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pochwalam uczciwe podejście i profesjonalizm, super :) Takie tła z panterką, czy zebrą to chyba bardziej nadają się do blogów, a nie do stron firmowych, które powinny być profesjonalne. Może jakieś białe tło i kafelki a na nich wtedy obrazki właśnie w te wzory, o których pisałaś? Moja siostra robiła stronę w studio optimo, tam jest też grafik więc jest z kim dyskutować. Nie wiem jak takie rzeczy wychodzą cenowo, to już musisz sobie weryfikować. Ja bym ci osobiście radziła wpisywać hasła w necie i dzwonić, mejlować po agencjach i firmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowa a nie wiesz jakie są chociaż widełki cenowe? Jak będę miała budżet 1000 zł to coś się zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, ja nigdy sobie nie robiłam żadnej strony, ale wydaje mi się, że tysiak to dużo pieniędzy i powinno się za niego wybudować fajną stronę, to pewnie zależy od tego co na niej chcesz, jakie elementy tam mają być itd. Pewnie każda strona jest indywidualnie wyceniana, zadzwoń do tego studia albo napisz, zobaczymy co ci odpiszą. Moja siostra jeszcze robiła jeszcze gadżety reklamowe, to pamiętam, że się równo tarowała haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że to może być różnie z cenami, powiedz otwarcie że chcesz tanio, bo masz mały budżet i niech ci zrobią taką ofertę żeby c***asowała za pieniądze jakie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano podzwonie i popytam, tam gdzie pisała Znowa już dostałam jakieś propozycje na mejla, zaraz po telefonie, więc się chyba trzeba umówić do nich, bo takie sprawy to ja wolę w cztery oczy, a nie się bujać z telefonami. I z tymi gadżetami to prawda, robią, też by mi się coś przydało, ale to już za dużo rzeczy naraz muszę na spokojnie przemyśleć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadżety zawsze się przydają, moze jakieś cukierki, postawisz sobie w salonie w papierku z nazwą twoją? Coś co ci do firmy będzie pasowało, bo np. długopisy to nie wiem czy fajnie w salonie kosmetycznym rozdawać, lepiej już jakieś właśnie slodycze w dedykowanym opakowaniu, może husteczki higieniczne? Jak będziesz robić tą strone to wtedy podpytaj i też otwarcie mów o cenach, to nie ma co się krępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TORBY! Jakieś lniane, albo coś takiego z Twoim logo, będą Klientki może nosić i to będzie fajne dla nich i przy okazji reklama dla Ciebie :) Logo i adres strony internetowej np. na nich niech nadrukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomysł z torbami i cukierkami jest super, ide jutro do tego optimo na spotkanie wieczorem, to wszystko wypytam i będę negocjować cenowo, trzymajcie kciuki żeby mi sie udało zrobić cos w tych pieniądzach co mam. Zobaczymy, czy mi ktoś jeszcze coś fajnego na mejle odpisze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, jak nie tam, to gdzie indziej się uda ;) Wytłumacz dokładnie swoje potrzeby, możliwości i się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do mojej stronki dodałam jeszcze reklame wizualna w formie gabloty. Świtna oferte znalazłam w http://gablotytablice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonamy strony www, tanio, solidnie z gwarancją: - budowa i projektowanie stron www - tworzenie logo, wizytowek itd. - budowa sklepow internetowych - strony budowane są na CMS Joomla - roczna gwarancja z pełnym wsparciem IT - niskie ceny – strony od 700 zł - strony w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych - pozycjonowanie stron http://www.pinmedia.pl/ Kontakt: 694 353 434 lub kontakt@pinmedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webdeveloper2000
od pomysłu się wszystko zaczyna i przeważnie najciężej jest na jakiś wpaść, ale jak już nam się uda to przychodzi czas na pisanie jak stworzyć stronę internetową? nie jest to nic trudnego! sprawdźcie sami: http://systemy-crm.pl/zrobic-strone-internetowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz_Cz
Polecam agencję http://netboys.pl - robią strony zdalnie więc odległość nie stanowi problemu. Tanio nie jest ale już paru klientów dzięki takiej stronie pozyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×