Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LauraAsko

Program dla architektów

Polecane posty

Gość LauraAsko

Cześć, szukam porady jak wybrać CAD do tworzenia projektów budynków? Bo chciałam się przesiąść jednak z jednego ( którego inne będę nazwy wymieniała bo mi po prostu nie leżał). Liczę na Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sketchup am kolosalne możliwości i świetne tutoriale na YouTube. Spróbuj! Jest też polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi programami jest tak, że trzeba je cały czas używać bo inaczej zapomnisz to czego się nauczyłaś. Podstawy nie sa trudne ale Im głęniej w las tym więcej drzew. Trzeba kuć bezustannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaFlorst
A ja bym proponowała również sprawdzić Zwcad 2017. Program który warto abyś też sprawdziła przynajmniej w wersji testowej na 30dni. Posiada dodatkowe uchwyty na polilinii, szybkie odświeżanie elementów podczas rysowania i edycji, czy też import plików DGN. To tylko niewielka część z nowszych opcji, a śmiga na prawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszStran
No tutaj tez byłbym chyba za zwcad 2017 to mozna powiedzieć że już kompletny program z nakladkami, kompatybilny z innymi cadami, dostępny w wersji 64 bitowej czy też obsluga obrazów rastrowych i blokow dynamicznych nie stanowi dla nich problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaKardek
No to chyba nic mi nie pozostało jak również potwierdzić jakość ZwCad program który robi różnicę w porównaniu do wcześniejszych wersji. Pracuje się bardzo wygodnie, świetne nakładki przede wszystkim ZwTraffic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekSardok
No LAura chyba jednak przekonalicie inni do sprawdzenia ZwCAD 2017 no i ja myśle że również warto. Szczegolnie, że jest ta darmowa opcja, więc nic nie stracisz jak Ci sie nie spodoba. A dodatkowych opcji ma on wiele, wyróżnia się teraz wśród innych cadów zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panarchitekt

bim to przyszłość (a nawet teraźniejszość w sumie...). dobrze jest popróbować, archline.xp to w miarę intuicyjny program z tego co się orientuję, wiec faktycznie to może być dobry wybór na początek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×