Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XOXO

prosze o opinie studentów i nie tylko

Polecane posty

Bardzo prosze o uwagi co was drażni w klubach studenckich, pubach co byście w swoich ulubionych zmienili, co powinno się znaleść, co wg was tworzy atmosfere itp. otwieramy taki lokal mamy troche pomyslów ale jestesmy strasznie ciekawe waszych opinii. Dziękujemy za każda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowa opinia
Najgorsze są wałęsające sie wszędzie bezdomne mopsy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esculap students club
odwiedzam ten klub regularnie (Lublin) i uwazam ze nie ma lepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyczna
zrobiona na lata 50 te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin
musi być tania herbata, kawa i piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzające są zbyt wysokie ceny i hordy podpitych nastolatków, które skutecznie płoszą innych gości. Co do tego, co jest fajne, to trudno powiedzieć, zwykle klimat - czyli coś co trudno scharakteryzować. Może być różny, ale rozpoznawalny, wystrój ciekawy i charakterystyczny tylko dla tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikooo
za wysokie ceny prymitywni klienci wredne barmanki to wszystko psuje klimat ach i jeszcze duzo plastiku i pseudomodernistyczny wystroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa
wstęp od 21 lat brak wstępu dla dresów no i wentylacja dobra i możliwośc otwierania rachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja marzę o klubie z jakąś salą dla niepalących, narazie się takiego u siebie w mieście ( Kraków ) nie doczekałam; nie chodzę do knajp bo potem śmierdzę od stóp do głów...nie ma miejsc dla takich jak ja, nie licząc pozbawionego klimatu McDonalda i innych restauracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm....
jakiś klub dla niepalaczy by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tesknie za KRAKOWEM
mieszkam w Zabrzu..tu sie kompletnien ic nie dzieje:/ same dresy i nic p oza tym... ja uwielbialam KREDENS w Kraku,m ale bylam w pazdzierniku i nie bylo tam nic!!!!!! a szkoda...spedzialam tAM na serio fajne chwile. Lubie PAUZE ,CARPE DIEM [wstep za free:P] I FAUST..ale jak ktos zauwazyl-wszedzie kopca paierochy :(,chamstwo sie spotyka...,drogo ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenci piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobają mi sie
zle ubrani klienci, jakies buraki, ktorzy psuja klimat. Selekcja na bramce, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha no i muza musi byc
interesująca, a nie jakies żałosne hity z lat 80 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlipHlap
zakaz wstepu plastikowym laleczkom i dresom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może teraz ja.....
przede wszystkim - ZERO WSTĘPU DLA DRESÓW - KATEGORYCZNY ZAKAZ!!!!!!!! Od razu powiem, że u nas wystarczy jeden koleś bez karku w klubie i nikt już tam nie wejdzie..... jesli to ma byc klub studencki to niech będzie studencki czyli zero wjazdu dla ludzi z zewnątrz(dla nie studentów) a w szczególności małoletniej młodziezy, trochę starszej młodzieży i kolesi którzy już młodzieżą nie są za to podjeżdżają bejcą podrywać studentki. SALA DLA NIEPALĄCYCH LUB DOBRA WENTYLACJA - ja dużo paliłam, więc nie zależało mi na tym, ale rzuciłam i smród peta jest nie do zniesienia. dobra klimatyczna muzyka nie tylko piwo....może jakieś soki, herbata, kawa... dzięki temu stworzycie - wybierzecie sobie klientów kulturalnych i na poziomie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollis_risus_Etiam
Pabiesz Jan Gałgan Tżeci Pontyfikował Małe SynyBoże7 Kapłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×