Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość araszkiewicz

Protetyk Słuchu

Polecane posty

Gość araszkiewicz

Interesują mnie zarobki protetyka słuchu.Kształcę się w tym zawodzie i szczerze mówiąc pojęcia niemam ile się zarabia pracując w zawodzie.Jeśli ktos ma informacje na ten temat byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy mowicie o
jesli konczysz juz nauke w tej dziedzinie konieczny jest staz ok 2 lata..zalezy gdzie trafisz polecam geersa tam placa min 2 tys poczatkowemu protetykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy mowicie o
jesli konczysz juz nauke w tej dziedzinie konieczny jest staz ok 2 lata..zalezy gdzie trafisz polecam geersa tam placa min 2 tys poczatkowemu protetykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araszkiewicz
Wiem ,że staż jest potrzebny do podpisywania wniosków do NFZ w miesięcznych zestawieniach.Po dwóch latach dopiero można robić zestawienia jako niezależny protetyk.Poza tym nie słyszałam żeby potrzebny był staż do podjęcia regularnej pracy.Muszę sprawdzić:) Dzięki za informację. Do Geersa raczej nie chcialabym składać CV , słyszałam juz sporo złego o ich praktykach i poczynaniach z pracownikami.Ale może to tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie gdzie
nie pojdziesz bedziesz slyszala plotki:) najlepiej zorientuj sie gdzie u ciebie w miescie sa nzozy zajmujace sie protetyka...teraz jest coraz wiecej takich firm:) zeby pracowac jako protetyk musisz byc po kursie( bodajze w warszawie przeprowadza sie egzaminy) mozesz tez dowiedziec sie np o prace w koncernach zajmujacych sie aparatami np bernafon jesli wiazesz z tym przyszlosc:) nfz sprawdza czasem placowki czy ludzie ktorzy biora np wyciski ucha maja do tego uprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
pracuje w firmie z siecia oddzialow w calej polsce, zarobki uzaleznione sa od sprzedazy. podstawa ok 1500+prowizja od sprzedanego aparatu, srednio druga pensja, czasem jej trzykrotnosc. ale sa miasta gdzie jest silna konkurencja i tak ladnie to nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protetyczka
Geers?? tez odradzałabym ;];] co do stażu oczywiście nie jest wymagany w tym zawodzie. wiem to na 100% ale co z tego ze jesteśmy wykształceni w tym kierunku jeśli potencjalny pracodawca odrazu na rozmowie kwalifikacyjnej mowi ze bardziej mu sie kalkuluje zatrudnic kogos po kursie niz kogos z dyplomem.. jak dla mnie chore.. albo zatrudniaja kogos tytlko i wyłacznie ze srednim i przeszkalają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygerers
te 2 tys. w geers to faktycznie niezły żart........ (PRACOWAŁAM- WIEM) W innych firmach wiecej, nawet dużo wiecej, przy jako-takich obrotach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Dziubicka
Aktualnie dla naszego Klienta- Firmy z branży medycznej- poszukujemy osób chętnych do pracy w Rzeszowie na stanowisku: PROTETYK SŁUCHU Nr ref: PROT/CH/08 OBOWIĄZKI: * Prowadzenie punktu sprzedaży; * Badanie słuchu tonalne i słowne; * Dobór aparatów słuchowych. WYMAGANIA: * Wykształcenie kierunkowe (pozwalające na zgłoszenie do NFZ); * Dyplom protetyka słuchu lub kurs dający uprawnienia do wykonywania tego zawodu; * Minimum 1 rok praktyki w zawodzie; * Obowiązkowość, komunikatywność, punktualność; * Wysoka kultura osobista. KLIENT OFERUJE: * Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się na rynku protetyki słuchu; * Umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, następnie na czas nieokreślony. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu na adres: k.dziubicka@intemporis.eu In Temporis Sp. z o.o. ul. 1 Maja 16A 20-410 Lublin tel: 081 532 24 32/ fax: 081 532 24 33 www.intemporis.eu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABKG
Interesuje mnie zawód - protetyk słuchu , mam kilka pytań ; - szkoła ( słyszałam o szkole w Kaletach pod Warszawą, jaki jest tam poziom czy materiał jest do opanowania itp.) - praca ( jakie jest zapotrzebowanie na ten zawód, jakie zarobki, jak to jest z otwarciem tego typu placówki ) - praca w GEERS ( czy warto zaczynać w tej firmie z wykształceniem policealnym, co to za firma, jakie zarobki na początku itp.) Prosze o informacje za co z góry dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaaa
ja pracowałam w geersie, duzo się mozna nauczyć ale ile zarobisz i jak wygląda faktycznie praca zależy głównie od kierowniczki oddziału, róznice są bardzo duze w poszczególnych oddziałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o informację jakie wykształcenie kierunkowe jest potrzebne pozwalające na zgłoszenie do NFZ. Czy ukonczenie średnie ekonomiczne + kurs audioprotetyki na agh kraków byłoby wystarczające???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggaaaa
są 2 możliwości zdobycia uprawnień: 1) kurs audioprotetyki ze zdanym egzaminem końcowym i 2 lata stażu pracy 2) szkoła w tym kierunku (policealna lub wyższa)+ 1 rok stażu pracy Jeśli chodzi o pracę w GEERSie to faktycznie... zarobki nie są nadzwyczajne... Wszystko zależy od obrotów, własnego wkładu w firmę itp- ale plusem zdecydowanie jest to że praca jest stabilna. szkoleń za to jest sporo, fajnie uczą zawodu:) Jak wiadomo w każdej firmie są jakieś plusy i minusy, zależy czego dana osoba oczekuje od przyszłej czy obecnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A powiedzcie jak jest z założeniem w przyszłości własnego gabinetu? Ostatnio jest głośno o tym że gabinety protetyki muszą wchodzić w uklady z laryngologami- bo inaczej splajtują z braku klientów? Jeżeli tak jest, to czy nowy gabinet ma szansę przebicia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaa
pilnie poszukiwany protetyk słuchu. miejsce pracy warszawa międzylesie. etat, stałe wynagrodzenie. wsparcie osoby doświadczonej, docelowo gabinet do prowadzenia samodzielnie. tel (022) 473-51-54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam propozycje pracy w geersie. Troche niedobrych rzeczy wyczytalam w necie nt praktyk wynagradzania i szacunku do pracownika. Prosze o info osoby ktore tam pracowaly.. jak dlugo trwa praca za najnizsza krajowa i czy daja umowe o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggisu
Witam, niestety muszę potweirdzić złe opinie na temat "zielonych" czyli geersa, to jest firma w której liczy się sprzedaż, nie żeby pomóc pacjentowi, tylko żeby sprzedać i to za jak najwyższą kwotę, zdzierają za każdą najdrobniejszą usługę... jeśłi chodzi o pracę, to pracowników też mają w głębokim poważaniu, często rzucają ludźmi po całej Polsce... z tego co wiem, dobrze płacą: Widex, Medicus jeśli idzie o kształcenie się w tym kierunku, to polecam studia , bo trwają prace na nową ustawą, znaczy ustawa już jest, chyba nawet przegłosowana tylko musi wejść w życie, że prawo wykonywania zawodu będą mieli tylko protetycy z dyplomem wyższej uczelni, i to chyba tylko UAM, co uważam za słuszne, bo nie rozumiem jak można nauczyć się zawodu w 2 tyg?!?!?! ja pracuję w zawodzie 13ty rok i ciągle się dokształcam :-) powodzenia wszystkim i wysokich zarobków życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamamarta
dwuletnie szkoły policealne też uprawniają do wyk. zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuta
praca w gersie---- ODRADZAM!!!!! PRACOWAŁAM WIEM SPORO NAN TEN TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Selke
Witam Protetyk słuchu z dwuletnim doświadczeniem zawodowym poszukuje pracy. Pracowałem w Sonmed-aparaty słuchowe, Forte Nowoczesne Protezowanie i Fonem Aparaty Słuchowe. Znam aparaty firm Oticon, Phonak, Siemens, Unitron. Zawód protetyka słuchu zdobyłem w Medycznym Studium Zawodowym nr 14. w Warszawie przy ul. Świętojerskiej. Obecnie kończę studia na Uniwersytecie Medycznym (niegdyś Akademia Medyczna) na kierunku Audiofonologia. Obecnie piszę pracę licencjacką z dopasowania aparatów słuchowych, którą mam zamiar bronić w czerwcu bieżącego roku. Z racji tego, aż do czerwca mam wolne na uczelni, gdyż w ostatnim semestrze nie ma zajęć. Jeżeli któraś z firm byłaby zainteresowana moją osobą, byłoby mi niezmiernie miło przedstawić moją osobę podczas rozmowy wstępnej, oraz wysłać CV wraz z listem motywacyjnym. Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją osobą, poniżej podaje mail oraz numer telefonu do lepszego kontaktu ze mną: e-mail: rselke@wp.pl tel.: 0 785 235 470 pozdrawiam Radosław Selke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głuchy
... dostałem zajadów ze śmiechu . Widzieliście " ambulans Geers" do badań przesiewowych słuchu ? - Przyczepa Niewiadów N126 ! :-)) Gratulacje za wysokie europejskie standardy ! - Istne Himalaje . - Ktoś na wszystkich płaszczyznach działalnosci tej firmy ,na stałe ugrzązł w minionej epoce z koncepcją / wizerunkiem / rozpoznawalnością i wszystkim tym , co nazywa się nowoczesną Firmą... Widziałem kilka "saloonów a'la N126" Geers w Polsce - smutny widok. Zarobki równe dofinansowaniu 1 aparatu z niskiej półki! Strata czasu - szukajcie firm z marką , z wizją , z przyszłością z kasą ! Buhhhhaaaahaaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona123i co dalej
hmm.. no właśnie, sama się zastawiam na co iść lepiej na protetyka słuchu czy technika dentystycznego, mam w zamiarze wyjechać z Polski a chciałabym mieć jakiś zawód. CO Waszym zdaniem jest lepsze, chciałabym uzyskać Wasze opinie, negatywne pozytywne byleby by logiczne. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiki
Wybierz dentystycznego! Albo optykę! Ja jestem protetykiem po UAM,ale gdybym mogła jeszcze raz wybierać - wybrałabym optykę... Protetyk słuchu - jeżeli nie pracujesz na swoim lub w placówce stricte medycznej to jesteś głównie handlowcem! I to kosztownego sprzętu, a dopiero potem pomagasz ludziom... A jeszcze przeraża, że jest mnóstwo firm zatrudniających nie protetyków a właśnie handlowców, którzy potrafią zrobić jedno podstawowe badanie i kliknąć kilka razy w komputerze żeby dopasować aparat... Jeżeli nie masz umiejętności marketingowych to na początku będzie Ci ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIA2009
PRACA !!! Witam, poszukujemy protetyków słuchu do pracy w naszych filiach na terenie woj. małopolskiego - oddz. w Chrzanowie, Trzebini i ew. Libiążu. Mile widziane doświadczenie, chociaż jest ono niekonie- czne :) Prosimy o kontakt +cv mailem lub telefonicznie - 512 120 132 Bożena Grzesiak "Medi-vox"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryMerry
A ja zamierzam dołączyć do szacownego grona audiologów. Poprawcie mnie jesli się mylę, ale wiążę z tym przyszłość: świadomość wpływu niedosłuchu na jakośc funkcjonowania w spoleczeństwei rośnie; wpływ niedosłuchu na rozwój dzieci - niepodważalny; osiągnięcia techniczne na tym polu - rosną i to akurat się nie zmieni... A połączenie pracy dla ludzi z 'funkcja' handlowca... niestety staje sie coraz częściej praktyką (zgadzam się, mało etyczną) wielu innych zawodów z zakresu opieki medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona84
Tak czytam o tym geersie... i sama nie wiem, czy faktycznie tam tak zle? Nie lubie wciskać ludziom kitu a rozumiem, ze ta praca na tym tez polega, sam handel to nie dla mnie, a tak sie napalilam;/ A jak z nauką? W Krakowie i w Wwie? Ciezkie egzaminy? Ile kosztuje semestr na technika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×