Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LV 27

Prowadzę wlasny gabinet masażu.Wachałam się jak otwierałam sle się powiodło

Polecane posty

Gość LV 27

Pewnego dnia wpadłam na pomysł otworzenia własnej firmy.Było ciężko ale dopiełam swego a zyski z dzałalnoći dają mi namiastkę życia w luksucie,spokoju i harmonii.Mam średnie wykształcenie i jako szefowa eksluzywnego instytutu masażu zarabiam miesięcznie 8000 do 12000 tyś zł. MIałam wkład własny wwysokosci 9000 zł jak zaczełam otwierać firmę. 1700 zł kosztował mnie biznesplan i pomyslnie otrzymany wniosek o dotacje z urzędu pracy w wysokości 15 000 zł. Wynajełam lokal w nowoczesnym apartamentowcu w eksluzywnej dzielnicy Warszawy. aż 3000 zł przeznaczyłam na początku na reklamę firmy.STrasznie dużo kosztował mnie też zakup komsetyków LA Mer bo na takich włąśnie pracujemy .Pozostały wydatki to stół do masażu,kolekcja kamieni i stempli,olejki ,ręczniki i folie .4500 tyś wyniosło mnie ekskluzywne i nowoczesne urządzenie gabinetu masazu o powierzchni 12 m2 -niby małą powierzchnia ale zalezało mi na piorunującym mega eksluzywnym efekcie.ZABiegi są bardzo drogie ale zainetresowanie jest ogromne.MAMy stałe klientki w 100% zadowolone ze świadczonych usług.salon czynny 6 dni w tyg .Przez pierwsze 2 miesiace było ciezko ale teraz wiem że był to dobry krok na przód-własna firma.POzdrawiam i zycze owocnych pomysłów na lepsze jutro:)Jak się chce to mozna wiele -choćby na moim przykładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa jasne
wzielas z urzedu 15 i mialas 9 swoich to jest razem tylko 24 a lokal w w-wie to jakies 10 miesiecznie hehehhe klamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam pierwszą rocznicę rozpoczęcia mojego nowego biznesu. Nie było łatwo na początku, ale się udało! Prowadzę biznes oparty o internet. Jest on na pierwszy rzut oka nieco skomplikowany, ale to tylko pozory. Da się on opanowac przez niemal każdego zdrowego psychicznie człowieka. Dotyczy najbardziej dynamicznych rynków świata: - rynku internet-komercji, - rynku papierów wartościowych i - międzynarodowego rynku nieruchomości. Pierwsze i tak naprawdę jedyna inwestycja wynosiła mi wówczas niecałe 800 zł. W związku ze spadkiem kursu dolara, dzisiaj ta suma nie przekroczy 700 zł. Za te pieniądze wydzierżawiłem pakiet internetowych narzędzi, inaczej mówiąc serwisów, które są niezbędzne do każdego biznesu w sieci. Dostałem też prywatnego konsultanta, który prowadził mnie przez pierwsze kroki. Już po 2 tygodniach odrobiłem te 800 złotych i od tamtego czasu wszystko, co zarabiam jest moim czystym zyskiem. W miarę zarabiania skorzystałem z bardzo dobrego systemu treningów firmy. Nauczyłem się lepiej korzystać z komputera, interneta i lepiej organizowywać własną działalność. Pozyskałem sporo nowych znajomych w różnych częsćiach świata i w ogóle, zauważalnie zmieniłem swoje życie na lepsze.!!! Najciekawsze jest to, że system w tym biznesie jest tak zbudowany, iż dzisiaj zarabiam pieniądze nawet wtedy, gdy w żaden sposób nie angażuję się w swój biznes. Inaczej mówiąc - stworzyłem tak zwany dochód pasywny. Póki co nie jest zbyt duży, ale pracuję nad jego zwiększeniem i wg obliczeń powinienem najpóźniej za 2 lata mieć taki dochód, z którym nigdy już nie będę musiał myśleć o pieniądzach! Otrzymałem od losu cudowny prezent w postaci tej biznes-możliwości. W zamian za to muszę podzielić się tą możliwością z innymi ludźmi. Zapraszam ludzi naprawdę chcących zmienić swoje życie na lepsze do kontaktu. Napiszcie do mnie na maila. Adres jest niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digub
Wahać pisze się przez samo H! Mój Boże:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje, ja marze o otworzeniu swojego pubu / restauracji, ale to za pare ladnych lat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytac chcialam
czy robisz sama te masaze czy masz ludzi na etatach? jesli tak to ilu? i ile kosztuja u Ciebie te masaze? tak plus minus lub srednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytac chcialam
a moze masz stronke na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardiroba
w urzędzie pracy nigdy nie dawali 15 000 zł dotacji, najwięcej to niecałe 12 tys zł Działa to od niedawna , nie wiem ile dokładnie ale chyba od 2005 bo to dotacja z UE i od razu od przystąpienia do unii jej nie było tylko po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W urzędzie pracy można otrzymać dotacje dla osoby bezrobotnej w wysokości do 20tys zł w zależności ile osób zamierzamy zatrudnić. Nie są to pieniądze z UE lecz z urzędu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło jest przeczytać, że ktoś odniósł sukces :) Rzeczywiście na UP nie ma co liczyć, można tylko liczyć na siebie, jak zawsze. Ja musiałam wziąć kredyt na swój gabinet (działalność medyczna), ale i tak bym się nie wyrobiła z kasą, gdybym nie znalazła taniej sprzętu na www.avek.pl .Obecnie nie zarabiam aż tyle, bo ciągle spłacam, ale działalność się rozkręca i jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaks
Wielu osobom, które rozpoczęły działalność korzystają z dofinansowania z Urzędu Pracy się powiodło, szkoda, że tak mało się o tym pisze. Widać wolimy czytać negatywne informacje. Dotacje można dostać na sprzęt, narzędzia i wiele innych rzeczy ułatwiających rozpoczęcie. Jeśli ktoś ma pomysł i determinacje to mu się uda, przykładem jest znajoma która otworzyła mały gabinet rehabilitacji korzystając z dofinansowania zakupiła sprzęt który dostarczył jej producent sprzętu rehabilitacyjnego http://www.tech-med.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dobry pomysł. Chociaż coraz więcej jest tych gabinetów, ale i klientow też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauraxv
No cóż... społeczeństwo się starzeje, młodych coraz mniej. Taka działalność jak gabinet masażu i rehabilitacji ma duże szanse powodzenia. Widziałam w Juventasie - to sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym , naprawdę wszystko co potrzebne w celu wyposażenia takiego gabinetu. Może więc też się tym zajmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że się odważyłyście! Moja siostra długo się obawiała, aż też spróbowała swoich sił. Wczoraj nawet zamawiałyśmy produkty dla niej na solomedica.pl Trzeba działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też prowadzę działalność w tej branży. Fajnym sposobem na promocje tego typu usług jest również marketing zapachowy. Ja zainwestowałam w urządzenia zapachowe od firmy Emka S.A. http://ekoemka.com.pl/. Mają tez w ofercie środki do dezynfekcji dla gabinetów medycznych, salonów odnowy biologicznej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny biznes to świetna sprawa. :) zawsze później się opłaci o ile odpowiednie w to zainwestujesz. Jakiś czasu temu dodałam aromatyzację od http://aromatyzacja.com.pl/ - to spore uatrakcyjnienie, które przyciąga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia Masażu Karuna www.akademia-masazu.pl szkolenia, wyposażenie, dodadztwo, pomoc w dotacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że się Pani WACHAŁA nie WAHAŁA, bo jeszcze nic by z tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o czymś takim? http://gabinety.eu/ To gotowe wyposażone profesjonalnie gabinety dla masażystów czy fizjoterapeutów które można sobie wynająć jak się nie ma swojego Przekalkulowałam to i opłaca się chyba bardziej niż branie np kredytu na gabinet Kredyt nie zawsze się dostanie, na pocżatku nie ma pełnej bsady klientów, trzeba sie o nich starać a tu masz gdzie pracować , wynajmujesz jak masz klientów, jak nie masz nie płacisz i odkładasz na ten swój własny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysienienka
Fajna opcja taki gabinet gotowy do wynajęcia , ale te gabinety.eu to Sosnowiec , Katowice- to Śląsk, dobrze kojarze ? Troche dla mnie za daleko a przydało by sie bo na razie masuje po domach i to męczy, jednak chciałabym bardziej profesjonalnie a nie stać mnie na kwote 1500 na miesiac za wynajem plus media, wyposażenie.... marzenie na razie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×