Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna33

RAZEM DO SZWAJCARII ZA PRACĄ ,, W CIEMNO

Polecane posty

Gość mężczyzna33

SZUKAM OSÓB CHCĄCYCH WYJECHAĆ RAZEM ZE MNĄ DO SZWAJCARII W POSZUKIWANIU PRACY ,ZNAM JĘZYK NIEMIECKI-KOMUNIKATYWNIE .!!!!!GG 6895028 TEL.663470553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam! Szwajcarzy nie tylko nie są pomocni, ale nade wszystko umiłowali prawo i porządek i BEZ CIENIA wątpliwości podkablują Cię wszędzie, gdzie zechcesz się zaczepić na czarno! Dla nich to nie jest donosicielstwo, tylko obywatelski obowiązek.A poza tym - SZWAJCARIA jest KOSZMARNIE droga !!!! Bez naprawdę sporej gotówki po prostu nie przezyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
cześć! dzięki za poradę ,ale chyba Ci się nie udało Co? zależy w jakim zawodzie się jedzie!i jak się wygląda ,a to dużo wiesz mi i co potrafisz!!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, mój mąż pracował w Szwajcarii 5 lat , na stałe mieszka tam większość naszej rodziny, nie musiałam jeżdzić za pracą ( na szczęście) ani do Szwajcarii, ani nigdzie. Znam po prostu realia tego kraju. Dlatego ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
och praca w Szwajcarii - ktoś by musiał ci tam pomóc. Jakiś Szwajcar. To są ludzie, którzy zaraz na kumpla najlepszego doniosą, że nielegalnych trzyma. Tam się pracuje i pracę szanuje ogólnie. Szczegóły też bywają. Ale ja w Szwajcarii jak najbardziej bym mogła żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
byłam w szwajacarii i nie polecam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
CZEŚĆ HELLOWIOSNA!!! DZIĘKI ZA ODPIS ,MOŻE MI COŚ DORADZISZ?,WIESZ NIE JADĘ TAM MUROWAĆ ANI KROWY PASAĆ, MAM SUPER ZAWÓD, KIEDYŚ TAK ZNALAZŁEM PRACĘ W BERLINIE TAKIM SPOSOBEM JAK TERAZ CHCĘ JECHAĆ, WIESZ!SĄ JESZCZE LUDZIE , KTORZY cIE POZYTYWNIE OCENIAJĄ . TYLKO NIE TRAFIĆ DO PRACY U POLAKA , TO JEST DOPIERO DYLEMAT , ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!! ALE WYMARZYŁEM TAM PRACOWAC,I BĘDĘ PRÓBOWAŁ!!!!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
no nie - jeśli masz załatwioną pracę to to jest kraj marzeń. nie przesadzajcie. bez załatwienia - wszedzie może być dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
no wiesz - ja tobie nie pomogę panie szukający bo nie mam takich realnych możliwości. to wszystko. najpierw musze sama sobie pomóc. jeśli nie amsz niczego do starcenia to powinieneś jechać i probować. jeśli masz wiele do stracenia to uważaj i się zastanów. to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
WIESZ! CZY UWAŻNIE CZYTASZ? NIE SZUKAM POMOCY, TYLKO DORADZTWA BĘDĄC TAM! PYTANIE DO CIEBIE CZY TAM W OGÓLE TAM BYŁAŚ ,NO JAK TO JEST NAPRAWDĘ? CO?.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
tak byłam tam nawet więcej niż jeden raz. iedyś miałam tam coś jakby rodzinę - potem byłam pozwiedzać góry i miasta - ostatnio. i byłam tak samo oczarowana tym krajem. ale bez rodziny czy kogoś życzliwego... to jest KAPITALIZM ich - nie twój. ja bym w ciemno nie pojechała. kiedyś tak pojechałam ale historia była zupełnie inna i do dziś tego żałuję. no ale sama sobie naażyłam piwa to je wypiłam choć nie znosze piwa na ogół. i nie tylko piwa, ale to inny problem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
szwajcaria dla szwajcarów, francja dla francuzów. bruksela dla urzędników. życie jest brutalne. a dla polaków? Polska? :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
też nie lubię piwa!!! ,tylko co innego!!!!,ale ciekawe to co piszesz,wiele już tam widziałas,ale dlaczego byś nie pojechała w ciemno?szwajcaria to piękny kraj,blisko do WŁOCH,FRANCJI,ACH TE KRAJE czuje ich zapach,warto trochę się poswięcić zeby trochę przezyć ,wyczuwam duży sceptycyzm wobec tego kraju,co sprawiło postać takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
DO ,, TAKA SE GAŁĄZKA'' !!! BARDZO ŁADNA TA SUKIENECZKA LNIANA W KOLORZE GRANAT, TO BARDZO ELEGANCKI KOLOR W MODZIE !!!!!! WIDZĘ ZE JESTESMY W TEJ SAMEJ BRANŻY !!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
chciałabym być Szwajcarką. handlowałabym wtedy czekoladą milką po całym świecie. a wy czym handlujecie - francuskimi perfumami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
a ja jestem mądra i mam pewien towar "NA EKSPORT". jedyny chyba, który jest w tym kraju i każdym. kiedyś strasznie się śmiałam jak taki mój jeden netowy znajomy opowiadał mi, że w Europie jest pełno komsetyków z zielska, które porasta jego kraj i nigdy wczesniej nie zwrócił na to uwagi. już widzę jednak jak opłaca się zbierac to zielsko u niego. Tylko kosmetyki potem kosztują w diabły...ciekawe czemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
czy oglądałaś film ,,czekolada'' z DEPEM I BINOCHE? W SZWAJCARI jest dużo czekolady to prawda,jeśli chodzi o zielsko to znam tylko ,,lawendowe'' pola w PRIVANSI , wykorzystywane do perfum i to jeszcze jakich!!!! podobno FRANCJA ma ogromne wpływy z kosmetyków ,ale co tu mówić , pisać ,kto nie lubi super zapachów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
czy oglądałaś film ,,czekolada'' z DEPEM I BINOCHE? W SZWAJCARI jest dużo czekolady to prawda,jeśli chodzi o zielsko to znam tylko ,,lawendowe'' pola w PRIVANSI , wykorzystywane do perfum i to jeszcze jakich!!!! podobno FRANCJA ma ogromne wpływy z kosmetyków ,ale co tu mówić , pisać ,kto nie lubi super zapachów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
jedź w góry szwajcarskie - może w Alpach cos znajdziesz. Widziałam też jedną Polkę w knajpie sprzedawała. Ja bym tam mogła sprzedawać bilety gdzieś w górze czy kontrolować. Tak na 2000 metrów. Przypuszczam jaka to fucha. Wjeżdżasz kolejką, siedzisz cały dzień w budce i zjeżdżasz na dół - może i jest przerwa na obiad. Pewnie tak bo wszędzie jest sjesta w Szwajcarii zazwyczaj. A tu? Dla wybranych - praca, pieniądze, sjesty... człowieku:( Ja się tu już do cna załamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
ale się nie PODDALAM. nie poddaję się. może keidyś bedzie lepiej w innej rzeczywistości mi. nie wiem. ale nie łudź się, że gdzieś będzie ci lepiej jeśli we własnym kraju jest ci źle. no może czasem. plus zawsze pamięć ludzka, że nie jesteś "ich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzno 33 :) Dzięki, też uważam, że jest śliczna, ale dla bardzo szczupłej dzieweczki :) ( tak na wszelki wypadek mówię, gdybyś tak pojechał do Szwajcarii, a potem zechciał się zaopatrywaćw mojej galerii) :) P.S. Nie przeszkadzają mi duże litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
HALLOWIOSNO! Nie poddawaj się jeszcze dużo pięknych chwil przed Tobą, tylko trzeba pomóc im przyjść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
CZEŚĆ KARMAZYNOWO!Czy to KARMAZYNOWY przypływ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
TAKA SE GAŁĄZKO!Piękne kolory co?granat,brąz ,czerń ,fiolet,róż..... ach te ciuchy!wiesz sam myślałem o takim sklepie ale z klasą bo coraz więcej jest ludzi zainteresowanych mieć coś orginalnego,niepowtarzalnego.MYŚLĘ że dobry kierunek obrałaś tylko cierpliwości!!Znasz DONATELLE VERSACE ,był program poświęcony tej firmie .tam też potrzeba było czasu. powodzenia CI życzę.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinnnn
Mężczyzno 33 a co bys powiedział n aNorwegie? Tam tez są dobre zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Cześć Marcin! tak słyszałem, że to też bardzo atrakcyjne miejsce,coś wiesz na ten temat -Norwegii!! czy wybierasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
dam ci jedna ZLOTĄ radę mężczyzno33 - jeśli znasz język trzymaj się daleko od rodaków. A będzie ci dobrze. Z naszymi tylko wpadniesz w doły i kłopoty coraz większe. przeżyte na własne skórze. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
dzięki HELLOWIOSNA! ALE to już znam i to przerabiałem w BERLINIE,DLATEGO CHCĘ JECHAĆ SAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinnnn
zbieram informacje na temat noclegów i pracy. Ale nie chce miec nic wspólnego z pośrednictwem naszych kocanych rodaków......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×