Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Recyclix 20 euro na start.

Polecane posty

Gość gość

Polska firma zarejestrowana w KRS, zajmująca się recyclingiem. Poprzez projekt internetowy "Recyclix" daje możliwość zarabiania wszystkim zainteresowanym. Każda rejestrująca się osoba otrzymuje 20€ na start celem zapoznania się z działaniem projektu. Oczywiście proszę nie liczyć na otrzymanie tych pieniędzy na konto, nikt pieniędzy nie rozdaje! 20€ inwestujemy w śmieci na stronie projektu i ur*******my proces recyklingu. Po zakończeniu procesu otrzymujemy prowizję. Proces możemy powtarzać wielokrotnie. Pieniądze z prowizji są nasze. Można je wypłacić na PayPal lub na konto złotówkowe w banku (bank przewalutuje po obowiązującym kursie). Firma była obecna na targach w Dortmundzie, a kolejne w Brukseli (marzec 2016). Jestem uczestnikiem projektu takim samym jakim może zostać każdy. Prowadzę stronę informacyjną dla innych uczestników. Możesz tu zobaczyć moje wypłaty oraz skorzystać z instrukcji rejestracji, a także już jako uczestnik korzystać ze strony informacyjnej. Po kliknięciu w link do rejestracji, możesz sprawdzić dane adresowe firmy, a także do niej zadzwonić. Jeśli mieszkasz w pobliżu - możesz nawet odwiedzić w biurze. Nie jest to żaden program internetowy, a realnie i legalnie działająca firma, która daje zwykłym ludziom możliwość uczestniczenia przez projekt w ochronie środowiska, a przy okazji udowadnia, że można na tym zarabiać. Rejestracja nie zobowiązuje do niczego. Zawsze możesz usunąć swoje konto. Osoby, które chcą zarabiać więcej i szybciej - mogą zainwestować dodatkowo minimum 20€, ale nie jest to wymagane. Każdy uczestnik decyduje o tym indywidualnie. Podaję link do instrukcji pomagającej w rejestracji oraz w rozpoczęciu pierwszego cyklu recyclingu za otrzymane 20€ na start. http://profitclicking.tnb.pl/viewpage.php?page_id=43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno ze słów zostało "zagwiazdkowane" choć nie było to słowo niecenzuralne. Chodziło o zapoczątkowanie cyklu tylko wyrażone innym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsize
Witam ja jestem nieufny, bo wiem jakie wyprawiają szwindle w internecie, dlatego proszę osobę z warszawy o przejrzenie sprawozdań finansowych w sądzie xII wydz. gospod. w czytelni, może można będzie porobić zdjęcia ale chyba wątpie, bo przez internet to niedostępne, żeby nie można było zweryfikować działalności na odległość skandal, a w wpisie rejestrującym kapitał firmy to śmieszne 5 tys zł. i nazwisko właściciela Svranovas Aleksander, jakiś grek lub rumun, i zarejestrowane jest w bloku, pod adresem w okolicy kina femina na rogu z jana pawła 2. To nie wydaje się zbyt podejrzane by zweryfikować tą firmę ? na początek wszyscy są piękni i uprzejmi jeśli chodzi o wyciągnięcie pieniędzy i nawet wypłacają zarobki na początku żeby nazbierać więcej frajerów co zapłacą a potem piramida runie jak już nie będzie z czego wypłacać procentów tak jak we wszystkich piramidach nowi opłacają dochody starych. I te ich zdjęcia to śmieszne parady przebranych lud********izelki odblaskowe, przecież to widać że idą w jednym miejscu zrobić zdjęcie potem do innego i taki pochód na pokaz. Dlatego bardzo proszę tych entuzjastów lub sceptyków, niech spróbują udowodnić jakie to mają wielkie dochody w sprawozdaniu finansowym za 2015 i 2016. z tej czytelni z sądu. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×