Odpowiedz na ten temat

Recykling tworzyw sztucznych

 • AlinkaMarzec 2017.02.03 [10:04]
  Nie wiem czy uda wam się utrzymać, recykling jest bardzo potrzebny to prawda, ale biznes to biznes, inne firmy wam nie dadzą szans, z resztą samo państwo za dużych szans nie daje. Proszę przeczytać
  http://reklamowehasla.pl/uncategorized/recykl ing-tworzyw-dlaczego-jest-potrzebny/
 • gość 2017.02.06 [03:52]
  Recykling przynosi przede wszystkim duże korzyści dla środowiska i warto mieć to na uwadze. Powinny zainteresować się tym przede wszystkim firmy, które zwykle generują duże ilości odpadów. Ja, jako właściciel firmy, już się tym dawno zająłem i współpracuję od ponad roku zwww.utylizacja.legnica.pl gdzie zabierają ode mnie odpady i odpowiednio, zgodnie z normami pozbywają się ich.
 • gość 2017.02.09 [18:25]
  Jeśli chodzi o tworzywa po środkach ochrony roslin to takie rzeczy trzeba odpowiednio potraktować. My współpracujemy z http://www.nowista.pl/pages/opakowania-po-sro dkach-ochrony-roslin wywożą do odpowiedniej utylizacji.
 • gość 2017.02.26 [12:47]
  a co robicie ze sprzetem elektronicznym kiedy sie zuzyje? Ja wiem, ze wsrod moich znjaomych panuje przkeonanie ze najprosciej na smietnik... Nadal nie rozumieja czym to szkodzi. A sa firmy typu http://agorecykling.pl/ ktore robia wszystko zeby jak najszybciej organizowac przyjazd po przedmiot i nie fatygowac klienta.
 • gość 2017.03.28 [16:26]
  Bardzo ryzykowny biznes tym bardziej, że mieli ostatnio problemy. Nie wiadomo czy firma zostanie zamknięta.
  W końcu kto nie ryzykuje ten nie pije szampana:
  http://www.moneygrabbing.co.uk/recyklingowy-b iznes-w-recyclix-czy-to-kolejne-oszustwo/
 • gość 2017.03.29 [22:48]
  fajny plan, ja natomiast tworzywa sztuczne uwielbiam w postaci zrobionych z nich różnych dodatków do mieszkania. Generalnie polecam tą firmę, tu można wiele z nich zobaczyć http://www.boral.pl/
 • gość 2017.04.05 [17:47]
  My oddajemy do skupu surowce wtórne które mamy z produkcji naszego zakładu. Idą do Lekaro http://lekaro.pl/oferta/odbior-surowcow-wtorn ych/ Odbierają je tirem organizowanym przez nich i na ich koszt. Obsługują Warszawę i pobliskie gminy. Firma bardzo terminowa solidna a to w tych czasach duże zalety.
 • gość 2017.05.19 [22:58]
  Recykling to podstawa, trzeba dbać o przyrodę. My oddajemy makulaturę i szkło do Orbi-Eco http://www.orbieco.pl/ Cennik mają ok, grosz do grosza i coś jest w kieszeni usmiech.gif
 • gość dziś [10:01]
  Recykling jest istotny, szczególnie jak prowadzi się swoją firmę jak my. Jako sklep mamy umowę podpisaną z firmą, która odbiera od nas odpady żywnościowe - Nowista nowista.pl/pages/odpady-zywnosci Odpady oddają do utylizacji, wszystko jest potwierdzone odpowiednimi dokumentami.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...