Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Roczna lub dwuletnia szkoła policealna dla mnie?

Polecane posty

ROCZNE SZKOŁY POLICEALNE 1. Dziennikarstwo 2. Grafik Komputerowy 3. Fototechnik 4. Hotelarstwo 5. Administrowanie stron internetowych 6. Organizator imprez ślubnych 7. Fotograf i Kamerzysta Ślubny DWULETNIE SZKOŁY POLICEALNE 1. Technik Administracji 2. Technik Organizacji Reklamy 3. Technik Archiwista Myślałam o szkole Go Work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych rocznych najlepsze byłyby 2, 3, 5. Ale nie wiem, czy da się dobrze ogarnąć temat w jeden rok. Z kolei z dwuletnich to wszystkie wydają się być interesujące a najbardziej ten technik organizacji reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik Organizacji Reklamy - to może być bardzo fajny kierunek. Na penwo przeyszłościowy. Z resztą intormatyczne kierunki są tez najbardziej perspektywiczne. Masz juz jakąś upatrzoną szkołę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritara
Ja poszłam do progresu na architekturę wnętrz. Wybierałam spośród różnych szkół, w końcu analizując plan zajęć, wybrałam właśnie tą. Jestem już po kilku zjazdach i generalnie bardzo mi się podoba. Nie jest to tylko nauka suchej teorii, ale robimy też dużo praktycznych rzeczy. Uczę się rysować, uczę się jak projektować wnętrza. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senenna
W Go Worku skończyłam rachunkowość i zrobiłam kurs angielskiego, szkoła bardzo dobra, fajna kadra, niskie czesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Czasem lepiej jest zrobić dobry kurs, bo również można zdobyć dodatkowy zawód, ale w niektórych placówkach edukacyjnych można uzyskać dofinansowanie z urzędu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igeniia27
Ja chodziłam do go work na dekorację wnętrz. Fajnie prowadzone zajęcia, sporo praktycznych zajęć a nie tylko wkuwanie teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerikka29
Ten kierunek raczej nie wymaga dużo teorii, zwłaszcza że trendy dość szybko się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garyynkka
No trochę teorii też trzeba znać, bo style i trendy się zmieniają, ale podstawy zawsze sa te same. W go work masz o tyle dobrze że są i zaoczne i wieczorowe, więc można sobie dorabiać gdzieś parę groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkla5
Zdecydowanie lepsza szkoła niż jakieś kursy i szkolenia. Oczywiście je też można później robić, ale po szkole łatwiej znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zalezy od twoich umijetności. Ja chciałam pojsc na studia, ale ostatecznie trafilam do szkoły policealnej w warszawie http://www.studiosztuki.pl/ i wybrałam kierunek fryzjerski. Mysle ze dobra szkoła pomaturalna może dać lepsze perspektywy niż studia. Uczyliśmy się nie tylko takich tradycyjnych fryzur jak na jakieś przyjęcia, ale też historycznych itp. Z tego co wiem paru absolwentów naszej szkoły pracuje w filmach przy charakteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulepka333
W moim mieście dobrą opinię maja szkoły policealne, sporo znajomych skończyło gowork i mają przygotowanie zawodowe. Ja na studia się nie wybieram, strata czasu i pieniędzy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorr01
Wiele czytałem o kursach GoWork i powiem szczerze, że zainteresował mnie kurs impro w biznesie zwłaszcza, że jest teraz promocja i trzeba się śpieszyć bo jak znając życie chętnych będzie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo ciekawych i przyszłościowych kierunków oferuje bezpłatna szkoła policealna www.wzspgdynia.pl w Gdyni. Jeśli lubisz kosmetyki, jeśli lubisz się malować to może idź na kierunek kosmetologia. Zdobędziesz zawód kosmetyczki, wykształcenie. Będzie ci dużo łatwiej znaleźć w tym zakresie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei polecam szkołę Delta Edukacja :) Fajni nauczyciele, lokalizacja szkoły i wszystko jest bezpłatne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o szkole Delta :D Ale ona chyba jest nową szkołą ? Myślę nad tym by w przyszłości zapisać się do nich na jakiś kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego jedynie Administrowanie stron internetowych wydaje się być sensowne. Ale bardziej patrz po rozpisce przedmiotów niż po nazwach kierunków przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik weterynarii w szkole Delta Edukacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szkoła Delta jest w miarę nowa :) Fajne ma kierunki i świetnych, wykwalifikowanych nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się do tej szkoły teraz w lutym i jest super. Wszystko pod ręką , kosmetyki, pracownia nic dodać nic ująć. Bardzo przyjemni, precyzyjni, mili, sympatyczni nauczyciele, a atmosfera godna pozazdroszczenia każdej innej szkole. Każda osoba będzie zadowolona jeśli wybierze tą szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, zgadzam się z osobą wyżej. Wszystko jest zorganizowane, wszystko można się dowiedzieć i każdy jest miły. Ja polecam kierunek florysta i technik usług kosmetycznych. Ten pierwszy trwa 1 rok, a ten drugi 2 lata. W zależności, kto co lubi. Jest bardzo dużo kierunków do wyboru, tak samo szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w tej szkole Delta wydawają legitymacje za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak w większości podobnych takich szkół :) Bez większego problemu. Tylko trzeba dać 1 zdjęcie, wiadomo bez zdjęcia nie wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepiej się zapytać w szkole jak tam mają ;) Może będą chcieli 1 lub 2 zdjęcia. Ale nie powinno być problemu z jej wyrobieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – specjalista administracji! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można np robić jakiś kierunek w szkole policealnej, a w między czasie robić kurs ? Tak 2 w jednym. Nie wiem czy np. zajęcia nie będą się pokrywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chyba takie zajęcia nie powinny się pokrywać, bo to by było bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na masazu w szkole rocznej. Chodzilem do Progres i mega spoko. Teraz mam wlasna dzialalnosc i pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×