Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Obdarta

Rozmowa kwalifikacyjna w ZUS-ie

Polecane posty

Niedługo ide na rozmowę w sprawie pracy do ZUS- stanowisko osoba do wystawiania zaświadczeń o niezaleganiu.Ukończyłam studia wyższe-administrację.Kogoś takiego szukają.Nie mam doświadczenia,dlatego chciałam zapytać,o co moga pytać na takiej rozmowie kwalifikacyjnej i jak dokładnie wyglada praca na tym stanowisku. I ile wynosza zarobki na tym stanowisku. Bardzo prosze o wszeslkie informacje,bo bardzo mi zależy.Pracy szukam juz od pół roku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat studiowania
i praca polegająca na wypisywaniu zaświadczeń :(:(:(:(:(:(:( kuźwa i jeszcze zależy ci na tej pracy:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam zrobić,jak u nas nie ma pracy??????? Wybrzydzać i być bezrobotną????? Sory,ale nie mogę sobie na to pozwolić.Nie stać mnie na to:( Nie mam tatusia,który mi da na wszystko kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat studiowania
wiem wiem takie czasy :( szczerze życze Ci powodzenia w ubieganiu sie o tę pracę. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze,że możesz mieć pracę i zacząć zarabiać. Zawsze to jakiś punkt zaczepienia i możliwośc zdobycia doświadczenia.. Możesz przecież za tę kasę pokończyć jakieś kursy czy studia podyplomowe i szukać potem lepszej pracy. Szczerze Ci tego życzę. A co do rozmowy - bo ja wiem,nie masz doświadczenia. Byłam kiedyś w takiej sytuacji,ale mnie przyjęli ze względu na studia. Po prostu mój kierunek ,ukończone studia przeważyły nad cudzym doświadczeniem. Ale chyba też zrobiłam na nich jakieś wrażenie,mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję alia za dobre słowo:) Ja też do tego tak podchodze.Ja właśnie tez ukończyłam dokładnie takie studia,jakie potrzebują.Tylko nie wiem,czy oni mogą sprawdzac moją wiedzę na temat ZUS-u i ubezpieczeń,czy jakie zrobię na nich wrażenie.Co prawda jest to stanowisko,które nie wymaga jakichs nie wiadomo jakich kwalifikacji,ale.... I wiecie co- to jest takie wydawałoby się zwykłe stanowisko,a chetnych na nie bardzo dużo:(:(:(to obrazuje jaki jest u nas rynek pracy:(:(:( Skończyłam administracje i taką pracę chciałabym wykonywać.Może w końcu się uda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejja pracuje w Zus-ie
już ponad 2 lata, tylko w innym wydziale, nie powiem Ci ile zarabiam bo obowiązuje mnie tajemnica służbowa ;), nie martw się oni i tak będą Cię musieli przeszkolić i nauczyć wszystkiego od początku, także wiedza ze studiów to tylko teoria, w praktyce wygląda wszystko inaczej. Pozdrawiam i powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie,że sie odezwałes/łaś:):):):) szkoda,że mi nie powiesz,ile sie tam zarabia.może możesz zdradzić choc tak pi razy oko.Ile sie dostaje przychodząc na poczatek.ale pewnie 850 brutto. Wiem,że studia to teoria,a w pracy to wszystko wychodzi.Ale chodzi mi o rozmowę kwalifikacyjna.O co mogą pytać i jak zrobić dobre wrażenie.Bardzo prosze o jakies informacje. Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam liste kandydatów do tej pracy:(:(:(:( Jest nas ponad 40 soób.Na to jedno stanowisko.No i powiedzcie jak tu się nie załamać.Szansa,że wybiora mnie i zrobie odpowiednie wrażenie jest minimalna:(:(:(:(:( Jeszcze trochę i się załamię:(:(:(:(:( Czemu teraz jest tak trudno??????? A ja chcę tylko pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejja pracuje w Zus-ie
:)no troszke więcej dostałam na początku, ale miałam już kilka podwyżek i awans, także nie jest źle, poza tym są premie : kwartalne i roczne i naprawdę jest spoko:), poza tym praca dość fajna, 8 godzin, wolne weekendy (tylko niestety przynajmniej ja cały czas przy kompie).Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to już tak bardzo nie pamiętam, ale u mnie to była trochę formalność, bo zdecydowali się na moją osobę po otrzymaniu mojego CV, aczkolwiek czekała mnie właśnie rozmowa z dyrektorem. Zadał mi kilka pytań na temat ukończonych studiów, gdzie wcześniej pracowałam (pomimo że miał moje cv i list motyw. przed sobą;), poza tym czy jestem dyspozycyjna, czy znam się na kompie, opowiedział mi trochę o wydziele w którym mam pracować, spytał się mnie czy zgadzam się na warunki finansowe itd, było całkiem przyjemnie ale to już zależy jakiego Ty będziesz miała dyrektora. Trzymam kciuki nic się nie martw, ja tez byłam świeżo po studiach (nie licząc stażu absolwenckiego) i bardzo się obawiałam czy sobie poradzę, ale trafiłam do bardzo fajnego wydziału, dużo młodych fajnych ludzi, wszyscy chętnie pomagali opanować milion rzeczy naraz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejja pracuje w Zus-ie
a powiedz mi jeszcze z jakiego województwa jesteś bo u mnie też chcą zatrudnić kilka osób:D jeszcze się okaże że będziemy pracować w jednym Oddziale:D aha jeszcze jedno:jest 4o osób na miejsce?czy mają przyjąć kilka osób?bo jeśli tak to oby się nie okazało ze dostanie sie ktoś po znajomości :o ja trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze.Natchnęłaś mnie optymizmem:):):):)Chciałabym po prostu zacząć coś robić,pracowac móc się w końcu usamodzielnić.A bez doświadczenia szanse są nikłe i tak koło się zamyka:(:(:(:( Jak napisałam jest baaaardzo dużo kandydatów.Nie wiem,jak się przygotować,żeby być najlepsza i zrobić najlepsze wrażenie.Jest dużo kandydatów,więc ewidentnie trzba zabłysnąć,pokazać,że się jest najlepszym ze wszystkich.Jak to zrobić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z województwa małopolskiego,a przyjmuje oddział chrzanów.Pisze to,bo to chyba nie tajemnica.Wszystko jest na necie.A przyjąć mają tylko jedną osobę-niestety.A Ty skąd jesteś????Może tam złożę swoje dokumenty????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejja pracuje w Zus-ie
faktycznie masz niełatwe zadanie, ale głowa do góry.POtrzebują kogoś do wydawaniu zaświadczeń o niezaleganiu?więc praca z interesantami, tutaj na rozmowie kwalifikacyjnej może być dla nich istotne pierwsze wrażenie, więc przede wszsytkim spokój i opanowanie, uśmiech, pokaż że jesteś osobą otwartą, sympatyczną, miłą, bo taka powinna być osoba na tym stanowisku (wiesz jakie podejście mają ludzie do pracowników Zusu:o, oczywiście grubo się mylą bo to już nie te czasy), ładnie się ubierz, delikatny bardzo makijaż, skromny wygląd może Ci pomóc). Poza tym na wszelki wypadek poczytaj Ustawę, będziesz miała chociaż jakieś blade pojęcie wrazie jeśli Cię o coś spytają.Bądź pewna siebie chociaż wiem że to nie jest łatwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za te rady:):):):) Muszę faktycznie być pewna siebie,ale jednocześnie otwarta i sympatyczna:):):):) a o ZUs-ie tez sobie poczytam,ustawe i w ogóle o ubezpieczeniach:):):) Dziękuję jeszcze raz za rady:):):) Napiszę jak mi poszło:):):)w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejja pracuje w Zus-ie
ok będę czekać na wieści:) ps . jestem z województwa pomorskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to od nas trochę daleko:):):):):):):):):) Dziękuje jeszcze raz i trzymaj kciuki.choc chyba bedzie bardzo ciężko:( Pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożecie
Witam! Ja troszke nie na temat ale widzę, że wypowiadaja się na topiku osoby pracujace w Zusie:) Mianowicie: 1: 16.09 zwolnili mnie z pracy za 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia, który upłynął w dniu 30.09 2. 28.09 rozchorowałam się:( 3. Wysłałam do pracy zwolnienie na 2 tygodnie... 4. W dalszym ciagu jestem chora:( Mam nastepne L4... Moje pytanie brzmi: Gdzie mam je zanieść???Do dawnego pracodawcy czy do Zusu???? PROSZĘ O ODPOWIEDZ, MAM MAŁO CZASU, TYLKO 7 DNI:) Pozdrawiam i dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaciekawił mnie ten wątek i pozwólcie, że i ja coś tu dopisze. Ubiegam się o pracę w ZUS na stanowisku: do kontroli materiałów pokontrolnych. Chętnych na tę pracę jest z 30 osób, ja również doświadczenia zawodowego nie mam, więc się obawiam, jednakże bardzo mi zależy na tej pracy. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje, jak przygotować się do rozmowy, na czym dokładnie by ta praca polegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam
Na rozmowie jest b.cięzko, pytają o każdy szczegół z Twojego doświadczenia zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam
a moze ktos mi podpowie jak wyglada postepowanie rekrutacyjne w zusie, co to za test jest, podeslijcie linki do ustaw na podstawie ktorych opieracie wiedze pracujac w zusie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam
Pytania z testu dotyczą ustawy o ubezpieczeniach społecznych. wszystko można znaleźć na stronie zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tionee
zus to jedna wielka banda zlodziei. Za pieniądze podatników sie bawią, maja szkolenia i zarabiają.A krpwy które tam siedza mają wszystko w dupie i z niczym sie nie śpieszą.norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulek
Odswiezam temat Czy ktoś pracuje z was w ZUS-ie na stanowisku ds egzekucji. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Proszę o dopowiedzieć. Staram się tam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dziś przekonałam o tym, iż znajomości to podstawa w ZUS. Przyjęta została dziewczyna do której przed rozmową osoba z komisji rekrutacyjnej mrugała oczkiem i klepała po ramieniu. Gdybym tego nie widziała pomyślałbym, że była lepsza. Sceptycznie zawsze podchodziłam, do tekstów na forach, że praca w zus po znajomościach itd... ale cóż jednak znajomości to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8. czy jestem dobrym pracownikiem. 9.prosze powiedzieć coś o sobie. 10jak widze siebie za 5, 10 lat. 11. Jak pani sobie radzi z krytyka. 12. Dlaczego aplikuje oani na to stanowisko. 13. Inne pasje niż w cv. 14. Jaka jest struktura organizacyjna zus. 15. Co mnie motywuje do pracy. 16.w czym ostatnio odnioslam sukces. 17. 3 slabe i 3 mocne cechy. 18. Co mnie wyroznia z posrod innych kandydatow. 18.czy lubisz pracowac w grupie czy indywidualnie. 19. Czy bym chciala cos w sobie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cludzia6b
Wiecie, że nie wolno zadawać pewnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej? Na pewno ciekawi Was teraz, które to są te zakazane. Odpowiedź znajdziemy tutaj http://poradnikpracownika.pl/-rozmowa-kwalifikacyjna-o-co-nie-moga-zapytac Jeżeli usłyszymy zakazane pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej to możemy żądać zadośćuczynienia finansowego. Pamiętajmy o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×