Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość netha

rozmowa kwalifikacyjna w Zusi-e

Polecane posty

Gość netha

Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej w Zus? Jakie zadają pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin
też jestem ciekawa, i jakie są zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neblin
podobno żeby dostać się wogóle do przcy do Zusu trzeba mieć odbyty u nich staż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kugkhi
na temat pracy w zusie moglaby cos powiedziec moja przyjaciolka i nie bylyby to mile slowa.Pracuje 3 rok po stazu-na najnizszym stanowisku,bez umowy na stale i traktuja ja jak smiecia.na reke dostaje ok 900 zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech ktoś odpowie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netha
ja byłam wczoraj na rozmowie, i było bardzo miło...pytania proste typu jak radzisz sobie ze stresem, dlaczego chcesz pracować w Zusie, co wiesz o ubezpieczeniach. Szkoda tylko że 1 miesce pracy a 20 kandydatów ( dodam, ze to praca na zastępstwo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin
a jak długo czeka się na decyzję o przyjęciu bądź nie? czy o ubezpieczeniach zadają jakieś szczegółowe pytania, np. związane ze stanowiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netha
Powiedzieli, że jeżeli zostanę przyjęta to zadzwonią w ciągu 2 tyg. A co do pytania o ubezpieczenia to miałam powiedzieć ogólnie co wiem na ten temat. Niektórzy byli pytani czym zajmuje się Zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięta krówka
Ja pracuję w zusie i faktycznie na odpowiedź się czeka około dwóch tygodni. Zarobki nie sa może najwyżesze ale zawsze są pod koniec miesiaca na koncie.... Praca hmmm zależy w jakim departamencie, ogólnie nie jest źle. A co do rozmowy kwalifikacyjnej to też da się przebrnąć bywałam na gorszych więc ta to kaszka z mleczkiem. Pozdrawiam UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacia26
Ja mam kolezanke w ZUS i wiem ze tam mozna sie dostac tylko z WIELKIMI ZNAJOMOSCIAMI uwierzcie .Nikogo tak z ulicy nie przyjma. Na lapowke trzeba wydac conajmniej 20 tys zl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda że 20 tys
bo ja się dostałam za łapówkę 300 tysięcy $. Poniżej tego - nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-sss
I jak odezwali się .Czy nie?Usmiechnięta krówko a w jakich departamentach pracuje się najlepiej.Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamacia 26
Ale głupoty piszesz!! łapówka 20 tysięcy!! za taką łapówkę nie opłaca się tyrać za 900 zł na łapkę!! uwierz mi!! Moja siostra dostala pracę w Zusie, bo była tam na stażu, była najlepszą stażystką :) Po roku dostała ofertę pracy ;) i nie wpłacała żadnej łapówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-ss
So mamcia -a czy twoja siostra jest zadowolona z tej pracy?Napisz jakie zarobki,wiem przecież że na początek nikt nie daje kokosów,ale jak póżniej.A tak w ogóle to w jakich godzinach pracuję ZUS.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamacia 26
Godziny pracy Zusu 7.30 - 15.30 Kokosów nie zarabia , jak mówiłam ok. 900 zł , pracuje dopiero od roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie w ZUSIE
to moze i zadowolone ale klienci to na pewno nie.Zlodziejska instytucja tak samo jak Urzad Skarbowy, dawno powinni ja zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANia-sss
Może ktoś tu jeszcze zagląda.Nic nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panie w ZUSIE
Pomyśl człowieku czy to taka miła praca chodzi mi o użeranie się z takimi ludźmi jak Ty!! wnioskuję to bo formie Twojej wypowiedzi , za marne 900 zł. Nie rozumiem tych głupich petentów którzy nie mogą pohamować swoich emocji i wyładowują to na tych niczemu winnych kobietach pracujących w Zusie, taka ich praca i pomyśl jeden z drugim że to nie one wymyśliły i napisały te wszystkie przepisy!!! Taka praca , tylko serio nie wiem czemu tak czepiacie się :( szkoda czasami ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne - taka ich praca
tylko, że nikt ich nie zmusza, żeby tam pracowały (podobnie jak nikt mnie nie zmusi do pracy na ulicy) - to raz, a dwa - nic nie usprawiedliwia wysługiwania się tej mafijnej instytucji, którą dawno już powinno się zlikwidować!!! O braku kompetencji "pań z ZUSu" i umiejętności odpowiadania na proste pytania już nie wspomnę. Ale wiadomo, że będziecie jak lwice broniły swojego miejsca pracy, dlatego nie warto wogóle wdawać się z wami w polemikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×