Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanisław Ostaszewski

Składanie latarek

Polecane posty

Gość Stanisław Ostaszewski

Firma \"D-Light\" poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonywania prostej pracy domowej - składanie latarek. Za złożenie 50szt. latarek płacimy 120zł. Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wpłacenie 15,00zł na nasze konto bankowe celem pokrycia 1/3 wartosci materiałów, kosztów wysyłki (kuriera) i druku materiałów informacyjnych i umów zlecenie o dzieło. Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7 dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej. Prosimy nie zadawać pytań czy praca jest aktualna. Otóż możemy państwu odpowiedzieć na to pytanie już o ogłoszeniu, iż owa praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju. OPŁATA POBIERANA JEST JEDNORAZOWO w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych lub nie podpisania umowy. Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktować się drogą mailową. Oferujemy: Stały Kontakt. Szybki odbiór i dowóż materiałów drogą kurierską. Wynagrodzenia wypłacane na konto bądz od ręki kuriera. Umowę zlecenia o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką). Więcej informacji pod adresem e-mail: twojeswiatlo@wp.pl Dane do przelewu: ul.Toruńska 282 85-831 Bydgoszcz Numer konta: 54 1090 1098 0000 0001 1315 8512 Tytułem: \"Latarki\" oraz adres 1. Umowę (o dzieło) można podpisać od 16 roku życia. 2. Są to latarki 3 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo NIE SA TRUDNE W SKRECANIU ZAJMUJE TO DO 10 MIN poniewaz trzeba robic to dokładnie. 3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera. 4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji. 5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do państwa kuriera, kurier wraz z 2 dostawą przywozi kolejne 50 sztuk i wypłaca wynagrodzenie wysokości 120 zł. Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po opłaceniu kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwy....
Czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą. Czy są uczciwi bo jestem zainteresowany tą robotą, a nigdzie nie mogę znaleźć komentarzy na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarak345
cos mi tu nie gra...takie firmy nie chca chyba wpłacenia im kasy, tylko odliczają ewentualnie z wyplaty. mysle ze to oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costusmierdzi
W rejestrze firm taka firma nie istnieje... proszę o sensowne wyjaśnienie, lub zgłaszam próbę wyłudzenia na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwy....
Autor zamieścił tą ofertę na różnych stronach internetowych z ogłoszeniami o pracę. Zastanawia mnie jeszcze fakt, że praca jest zawsze aktualna i autor prosi, żeby nie zadawać na ten temat pytań. A co w przypadku jeżeli wyczerpią mu się zapasy części do latarek? Ten facet to jeden wielki złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa21
"Umowę zlecenia o dzieło" to w końcu zlecenie czy o dzieło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camille1991
ja sprobowalam, sobie mowie dycha to tam trudno najwyzej przepadnie umowilismy sie na dostawe kurierem pierwszej paczki dzisiaj. nie dostalam jej, a szanowny pan stanislaw ostaszewski juz nie odpisuje na moje maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Po prostu drobny zwykły złodziejaszek :) Chce oskubać naiwnych na dychę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
nie na dychę , na półtorej dychy :D Naiwnych nie brakuje , myślę że ze dwa tysiaki zbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa takim tylko łeb ukręcić a ja już miałam wysyłac te 15zł sobie mysle dorobie troche a tu zonk :o xchuj zflaczały no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol koles ze ja ci dam
15 zł za darmo:O taa idz se poszukaj kogoś innego naiwnego! Nie ma płacenia z góry .Umowe sie powinno pisać i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym nr konta? policji go podac np i co? chociaz konto mozna w kazdej chwili usunac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NOWY OSZUST!!! OSZUKANYM PODAM JEGO DANE ..MA 18 LAT Firma Philips poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonywania pracy polegajacej na skladaniu latarek w calosc.W nowej rzeczywistości polityczno-gospodarczej Philips działa w Polsce od 1991 roku i jest dobrze prosperujaca firma. Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wybranie Oferty, Opłacenia Ubezpieczenia Paczki na nasze konto bankowe celem pokrycia kosztów wysyłki (kuriera) i druku materiałów informacyjnych i umów zlecenie o dzielo. Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 14 dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres meilowy podany niżej. Prosimy nie zadawać pytań czy praca jest aktualna. Otóż możemy państwu odpowiedzieć na to pytanie już o ogłoszeniu, iż owa praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju. Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych lub nie podpisania umowy. Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktowac się odroga meilową. Oferta Pierwsza : Za złożenie 50 Latarek płacimy 200zł (Miesięcznie około 800 zł). Wpłata ubezpieczenia 10 zł Oferta druga : Za złożenie 100 Latarek Płacimy 400 zł (Miesięcznie około 1000 zł). Wpłata ubezpieczenia 20 zł Oferta Trzecia : Za złożenie 150 Latarek Płacimy 650zł (Miesięcznie około 1500 zł). Wpłata ubezpieczenia 30 zł Oferujemy: Stały Kontakt. Szybki odbiór i dowóż materiałów drogą kurierską. Wynagrodzenia wypłacane na konto bądz od ręki kuriera. Umowę zlecenia o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką). Więcej informacji pod adresem e-meil: parker.work.company@gmail.com Dane do przelewu: Philips Lighting NOVA Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 7 58-130 Żarów Numer konta: 46 1140 2004 0000 3602 4559 6548 Tytułem: "Wybrana Oferta " oraz adres 1. Umowę (o dzieło) można podpisać od 16 roku życia. 2. Są to latarki ,które wszystkie wyglądają tak samo. 3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera. 4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji. 5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do pana/pani kuriera, kurier wraz z 2 dostawą przywozi kolejne Długopisy i wypłaca wynagrodzenie w zależności Od wybranej Oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak cie oszukal
to znaczy że jesteś idiotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak cie oszukal
no to powiem Ci, że nie poskładasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE Z WAS BUCE OSRANE
Jak można być takim Chu_jem Po_je_banym i uwierzyć , w takie brednie ??????????????????// Nie ma w Polsce miasteczka , gdzie by nie znalazł kobit , czy chłopów , co za np: 0,80 pln by składali ile wlezie , siedzieliby po godzinach i klepali , aż by trzeba ich wyganiać do chałupy. A tu Kretyn poda Debilom , że płaci po 4 złote za sztuke , i te Chu_je Osrane wierzą , niczym Piękni i Młoszi Wykształceni Panu Donaldowi Tuskowi , wielkiemu socjaliście zresztąą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda2222
Faktycznie oszust kolezanka wyslala pieniadze a ten złodziej nawet sie nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
A co miał się odzywać ? z podziękowaniami za zrzutę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do eda2222
no to masz po_je_baną koleżankę , pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda2222
Nawet w normalnej pracy możesz zostac oszukany a temu gnojowi mam nadzieje ze sie upiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatwie goscia
dzisiaj ide złożyć zeznania na policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
E tam , niska szkodliwość społeczna :) gówno mu zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jaja
ładnie trzeba być głupim, żeby takiemu wysłać pieniądze, ludzie wysyłajcie mi - ja chcę na piwo i fajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda2222
zalatwie goscia ale co mu zrobia za pare zlotych nie wiadomo czy to jeden naciaga czy dwoch bo sa dwa ogłoszenia o dwoch nr konta i o dwoch roznych adresach chyba ze nabrał wiele osob na duża kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzcie w zadne
chalupbnctwa - na logike - co sie firmie bardziej oplaca? bawic sie takie wysylki czy zatrudnic np. 2-3 studentow na umowe zlecenie za np 500 zl miesiecznie!!! ludzie nie oszukujcie sie chalupnictwo moze i mialo jakies racje bytu np. w PRL gdzie wszyscy MUSIELI pracowac albo w krajach o bardzo bardzo niskim bezrobociu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda2222
Tak moja koleżanka tzn ona wyslala kase ze swojego konta a podala moje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytntny?
sprytny daj namiary na tego gościa oszukał moją siostre rozjebie mu leb jak sie dowiem gdzie mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie bądźcie naiwni ..zgłaszajcie to bo on bazuje na małej kwocie i myśli że nikt tego zgłosi bo to 10 zeta tylko..czy 30 a on ma w kilka dni dobrą pensje.. moj mail : sprytny_1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×